„Nacistická p*čo!“ Starosta Pavel Novotný (ODS) se agresivně navezl do své starší kolegyně (59) z obce Měděnec. Kvůli koncertu skupiny Ortel. Zabít ji zatím (asi) nechce, jen poflusat

„Poflusat každého z Měděnce, kdo má s touto zjevnou propagací neonacismu cokoli společného“, rozzuřil se starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Reagoval tak na záměr krušnohorské obce Měděnec uspořádat koncert skupině Ortel.Pavel Novotný (ODS) nechal před dvěma měsíci postavit v obci pomník vojákům Waffen SS – Vlasovcům, kteří mají na rukou krev mnoha českých občanů. Od té doby mu jeho jeho nepřátelé říkají “Waffen SS Novotný”. Kandidoval na post místopředsedy strany.


Pozvánka na koncert

Přijedou kamarádi z Německa?

Starostkou obce Měděnec je Valérie Marková (58 let). Skupina Ortel v anketě Český slavík v roce 2017 získala nejvíc hlasů v kategorii “Skupina” a bodovala i v předchozích letech. Část veřejnosti považuje tuto skupinu z kontroverzní.


Starosta Novotný zveřejnil sou sms konverzaci se starostkou na svém facebooku

Skupina Ortel vystoupí 8. srpna venku před městskou radnicí obce Měděnec. Vstupné 350 korun se zdá být vysoké, ale nechme se překvapit. Organizátoři snad mohou spoléhat na fanoušky z Německa (pokud koronavirus dovolí), kteří to sem mají pár kilometrů.

Skupina Ortel má v srpnu osm koncertů, hraje tedy cca dva týdně (mimo jiné zámek Letovice).


Píseň Mešita od skupiny Ortel“Nacistická p*čo!”

“Nacistická p*čo!” počastoval Novotný starostku krušnohorské obce s 139 obyvateli, pozoruhodnou těžařskou minulostí a ústavem, který inspiroval film Requiem pro panenku. Obec byla součástí Sudet.


Starosta Waffen SS Novotný zjevně skupinu Ortel za kontroverzní požaduje.

Sám v současné době čelí dvěma trestním stíháním kvůli nabádání k trestnímu činu vraždy a výtržnictví. Jak informoval deník Arfa.cz, před pár dny postřelil muže airsoftovou snajperskou puškou.Magické osmičky

Starostu Novotného tentokrát zřejmě rozčílil datum a čas konání koncertu: 8. 8. od osmi hodin, osmi minut. Číslo 8 přitom označuje osmé písmeno v abecedě, kterým je H. Dvě osmičky tedy bývají interpretovány jako HH, tedy jako pozdrav Heil Hitler.
Svatba s tajemnou Janou Purer

Lídr skupiny Tomáš Ortel (42) se mimo jiné ženil v den výročí narození německého vůdce Adolfa Hitlera. 20. dubna si řekl ANO se svou dlouholetou přítelkyní Janou Purer.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh