To už je moc! Waffen SS Novotný (ODS) pod vlivem drog postřelil z okna muže odstřelovací puškou. Pořídil si ji na údajné nepřátele. Paranoia? Politik je teď též dvakrát trestně stíhán kvůli vyhrožování smrtí

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) postřelil z okna muže, který údajně dělal hluk. Novotný byl podle záznamu na Twitteru pod vlivem drog. Muže trefil do zad. Jak zbraň použil odstřelovací pušku na airsoft ráže 6 mm. Rozsah zranění muže není znám.“Jako hvízdej a helekej pod oknem na tu rašpli dvacet minut, ale pak se nediv, že si zhulený fešák na předzahrádce vzpomene, že si pořídil snajprovku na airsoft,” napsal politik Novotný na twitter.

“Trefils?” odpověděl mu kolega. “Do zad”. Odpověď: “Jen jednou?” Novotný: “Jo, musel jsem být potichu a nedobíjet. Strašně se vyděsil.”


Selfie starosty Řeporyjí Novotného s odstřelovací puškou. Všimněte si skelného výrazu v oku. Foto je zřejmě pořízeno krátce po střelbě na muže na ulici

Střelba pod vlivem drog

Zpráva byla na twitter vložena v neděli 28. června v 35 minut po půlnoci. Lze tedy předpokládat, že se incident odehrál před Novotného domem na kraji Řeporyjí. Není známo, zda postřelený vyhledal lékařské ošetření. Pokud by ho politik trefil do oka nebo do krku, mohla být zranění velmi vážná.


Ulice, v níž bydlí starosta Řeporyjí Novotný. Zde došlo ke střelbě. (Zdroj z volně dostupných zdrojů)Redakce Arfa.cz vyzývá postřeleného muže, ať se přihlásí a svěří čtenářům svůj příběh. e-mail:  af24@seznam.cz


Politik Novotný byl při střelbě pod vlivem drog, soudě podle výrazu “zhulenej”, který použil ve svém tweetu, pod vlivem marihuany. V nedávném rozhovoru pro časopis Legalizace se označil za konzumenta kokainu, heroinu, LSD, extáze a dalších.

Nová zbraň pro útok

Politik Novotný, který nedávno kandidoval na post místopředsedy ODS, si zbraň Airsoft Sniper L96 pořídil za necelých pět tisíc Kč letos v dubnu. Podle svého vyjádření v médiích chce zbraní střílet na ruské agenty, na poslance Foldynu a další, s nímž že ve sporu. Mimo jiné se o nich vyjádřil, že si zaslouží kulku do hlavy.


Se zbraní Airsoft Sniper L96 může i netrénovaný střelec při střelbě na 25 metrů bez problémů zasáhnout terč o rozměru lidské hlavy. Náboje jsou plastové, ráže 6 mm,” řekl deník Arfa.cz expert na zbraně.


V souvislosti s kauzou “ruský agent s ricinem” byla Novotnému přidělena ochranka, kterou prý má dosud, i když se kauza s ukázala jako vymyšlená (Bakalův dezinformační týdeník Respekt). Kde tato ochranka byla, když Novotný střílel na muže pod okny, není známo.


Novotného odstřelovací puška Airsoft Sniper L96 je z těch, co jsou na trhu, nejvíce podobná zbrani generále SS Vlasova ze známé fotografie.


Generál SS Vlasov, jehož jednotky ROA vyvraždily desítky českých civilistů. Na známém snímku zřejmě s kulometem vzor DP-27.

Twitter Pavla Novotného (ODS) z konce dubna tohoto rokuStarosta Novotný vzbudil vlnu odporu, když v Řeporyjích proti vůli veřejnosti a části obce nechal postavit pomník vojákům Waffen SS (Vlasovci). V únoru mu byl potvrzen rozsudek za vyhrožování smrtí (pokuta). Dvě další trestní stíhnání kvůli stejnému činu jsou běhu.

Již dříve byl potitik ODS Pavel Novotný odsouzen za těžké ubllížení (podmínka) na zdraví a za porušení této podmínky (veřejně prospěšné práce).


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh