Student Šmíd na demonstraci Milionu Chvilek? Tajná zpráva ze zákulisí: Jeho roli sehraje Mikuláš Minář. “Být na místě tohoto naivního mládence, necítil bych se příliš bezpečně,” říká známý sociololog

Aktivistická bojůvka Milion chvilek má zase nabito. Vrchní prokurátor Pavel Zeman vrátil kauzu Čapí hnízdo k došetření, z Bruselu dorazil audit o údajném střetu zájmů premiéra Babiše. Termín dalších demonstrací není známý, ale díky sociálním sítím jsou organizátoři schopni svolat akci během několika dní.

Stále jasněji se však ukazuje, že demonstrace mají mizivý dopad na politické rozložení sil a podle všech průzkumů vyhraje ve volbách Babišovo ANO, a to s velkou převahou ziskem asi třetiny všech hlasů. Je zřejmé, že bez silného impulsu zmizí masivní zahraniční finanční podpora aktivistům v Milionu chvilek v propadlišti dějin.

Aktivista Mikuláš Minář v žertovné koláži. Vlevo miliardář George Soros, který financuje “demokratické” revoluce po celém světě.

“Během posledního roku se ukázalo, že velká média jednající ve shodě (Česká televize, Bakalovo nakladatelství, Seznam) dokážou na Letnou dostat statisíce lidí. Ukázalo se také, že to nemá absolutně žádný dopad na politickou situaci v zemi – kromě vybičování emocí a zhoršení společenského rozdělení,” říká sociolog Petr Hampl.


Také revoluční události 17. listopadu 89 eskalovala údajná smrt studenta Šmída, bez které by protesty vyšuměly do ztracena a další události by probíhaly podle jiného scénáře.

“Vzhledem k tomu, že podobné revoluce financované Sorosovou Nadací otevřené společnosti probíhají všude na světě podle stejného návodu, nebylo by překvapením, kdyby se v dalším kroku objevila mrtvola, jak na to upozorňuje Jaroslav Bašta,” dodává Petr Hampl.”


Argumenty & Fakta na tuto hrozbu upozorňovaly již před několika měsíci. Až mrtví odstartovali převrat na Ukrajině a na Slovensku.

Dosud není jasné, kdo dal na Ukrajině rozkaz ke střelbě do demonstrantů a proč byl tu dobu s této strategické zemi mimořádně vysoký počet amerických poradců.

Sociolog Petr Hampl

Dvě vraždy na Slovensku dosud nebyly uspokojivě objasněny a vznáší se nad nimi mnoho otazníků. Pachatel, který se přiznal, nedokázal určit, kde k vraždám došlo. Souvislost mezi vraždami, italskou mafií a vládou nebylo prokázána.


Sociolog Hampl ve svých úvahách pokračuje: “Co třeba zavraždění toho naivního a nepříliš inteligentního mládence Mikuláše Mináře? Ostatním neziskovkářům by nechyběl, a vytvořil by se tím silný tlak na změnu vlády. Samozřejmě, nemusí se to stát. Ale být tím mládencem, necítil bych se moc bezpečně.”

Politolog Jaroslav Bašta

“Prezident Zeman dal jasně najevo, že počítá s podobným nátlakem, jaký v únoru 1948 vyvinuli Gottwaldovi komunisté. Nicméně kdyby ustoupil, a Babiše nahradila jasněji probruselská sorosovská vláda, mohli bychom počítat s okamžitými čistkami, vyhazováním z práce, zatýkáním odpůrců, a samozřejmě migrační vlnou. Tak, jak to vidíme v Německu nebo Švédsku,” uvedl Hampl v rozhovoru pro Parlamentní listy.



Nepřehlédněte:

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh