“Lockdown je větší zlo než virus!” apeluje Světová zdravotnická organizace (WHO), která vyhlásila údajnou pandemii. Česká republika na prahu nejvíc totalitního zásahu do práv a svobod od konce II. světové války.

AKTUALIZOVÁNO. “Naléhavě vyzýváme světové vůdce, aby přestali používat Lockdown jako kontrolní metodu proti šíření viru. Ohrožují tak zdraví občanů,” vyzval premiéry a prezidenty vedoucí představitel Světové zdravotnické organizace (WHO) David Nabarro.
Ministr Prymula a premiér Babiš vyhlašují tzv. Lockdown (dne 21. 10), nejbrutálnější zásah do svobod občanů od konec II. světové války.

Vedoucí představitel WHO David Nabarro: “Lockdown je horší, než virus.”

Česká vláda dnes navzdory doporučení WHO rozhodla, že od čtvrtečních 6.00 budou uzavřeny maloobchodní prodejny a služby. Omezen bude rovněž volný pohyb osob s výjimkou cest do práce, na nákup či k lékaři, případně na pomoc blízkým.


Jde o další brutální zásah do jejich práv a svobod občanů. Pandemie přitom byla vyhlášena stejnou organizací (WHO), která nyní varuje státy před zaváděním brutálních opatření Lockdown. Jak se navíc ukázalo: Pro vyhlášení pandemie WHO nebyl zákonný důvod.


loading…

Záminky, ne skutečné důvody

„Opatření jsou skutečně nezbytná. Ze všech testů, které provádíme, je třetina pozitivních,“ uvedl ministr Prymula, bývalý obchodník s vakcínami. Premiér Babiš tvrdí, že jinak by došlo kolem 7. až 11. listopadu ke kolapsu zdravotnického systému.


Nic nenasvědčuje tomu, že jsou tvrzení ministra a premiéra pravdivá. Panují vážné obavy o validitu testů. Podle mnoha odborníků je vypovídající hodnota testů nulová – tím padá argument ministra Prymuly.

Stejně tak nehrozí kolaps zdravotnického systému, jak tvrdí premiér.


Čtěte též: Podvod s testy na koronavirus! “Jsou to falešné, bezcenné výsledky,” říká významná viroložka MUDr. Zelená. “Oni je zneužívají a vytvářejí iluzi pandemie.” Tohle musí skončit!

Proč to dělají?

Velká část veřejnosti považuje omezující opatření za nezákonná, zločinná a naprosto neadekvátní situaci (údajná pandemie covid-19 má menší úmrtnost než běžná chřipka, neprovádějí se pitvy, falšují se statistiky, jsou tu jasné známky podvodu). Přibývá žalob, soudních sporů budou stovky.


loading…

Důvodem bezprecedentních a zřejmě i protiústavních omezení práv a svobod občanů je zřejmě “připravit” veřejnost” na masovou aplikaci vakcíny proti covid. Tu Česká republika kupuje od Evropské unie, která ji kupuje od amerických výrobců (Pfitzer, Astra Zeneca…)


Důvodů je víc, zvláště těch na globální úrovni, ale nákup vakcín za miliardy je ten nejbližší.Jinými slovy: Dostat občany na kolena, srazit je co nejvíc na dno – a pak je spasit vakcínou, jejíž účinky jsou nejen sporné (placebo?), ale také nevyzkoušené.


Zastavte to: Jste horší, než virus!

Doporučení od Světové zdravotnické organizace: “Lockdown škodí občanům a nedoporučujeme ho jako formu boje s pandemií,” je jasnou výzvou k ukončení hysterie kolem údajné pandemie, která je jednou z nejtemnějších kapitol dějin lidstva.


ARFA říká: Kroky ministra Prymuly dostaly vládu premiéra Babiše do situace, kdy svým rozhodnutím (podle WHO) ohrožuje zdraví občanů.

Strašlivý nástroj pro neschopné

Byla to právě Světové zdravotnické organizace (WHO), kdo vyhlásil, že je covid-19 pandemie, a odstartovala tak v únoru 2020 celosvětovou krizi.


Miliony lidí pak přišly o práci, došlo ke zhroucení ekonomik a masovému zadlužené států. Na kolenou je také Česká republika, která se zadlužila tak, že to nikdy nebude moci splatit.


“Lockdown je strašný, příšerný globální nástroj,” uvedl David Nabarro z WHO. “Apelujeme na všechny světové lídry: Přestaňte používat Lockdown jako svoji primární kontrolní metodu. Vyvíjejte lepší systémy, pracujte společně a učte se jeden od druhého, ale pamatujte – uzamčení mají jen jeden důsledek, který nikdy nesmíte snižovat: Dělá chudé lidi strašně mnohem chudšími a zoufalé lidí ještě zoufalejším.”Barringtonská deklarace

Řada vědců z oblasti lékařství nebo veřejného zdraví a lékařů podepsala Velkou Barringtonskou deklaraci, která uvádí, že “politika uzamčení (Lockdown) má ničivé účinky na krátkodobé a dlouhodobé veřejné zdraví”.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

“Nejcitlivějším přístupem, který vyvažuje rizika a přínosy dosažení imunity stáda, je umožnit těm, kteří jsou s minimálním rizikem úmrtí, žít svůj život normálně. Tím si vytvoří imunitu vůči viru přirozenou infekcí. Zároveň by tak lépe chránit ty, kteří jsou v nejvyšší riziko,” uvádí se v prohlášení.ARFA říká:

Pro politiky je covidovská krize darem z nebes. Vládní manažeři a byrokraté se nadšeně chopily diktátorských pravomocí v domnění, že si tak zajistí znovuzvolení.

Apelujemena skutečnou lékařskou vědu. Nechceme to, co pro nás připravily politické a mediální třídy.

Viníci musí být potrestáni.


Zdroje: Spectator, The Epoche Times, Westernjournal, Barringtonská deklarace,close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh