Kdy skončí pandemie? Až budou chtít. Kdo hlídá hlídače? Čísla, kterými nás denně krmí oficiální média, jsou falešná. Nepropadejte panice. Lžou. Tady je návod, jak přežít.

Pandemie skončí tehdy, až budou chtít. Konec určuje ten, kdo má pod kontrolou “testování” a jeho interpretaci. Nyní se vezou na vlně začínající chřipkové sezóny (vrchol má až v březnu)…
KOMENTÁŘ Božena Weitingerová. Někteří naši občané to pořád ještě nějak nechápou: Čísla, kterými nás dennodenně krmí oficiální média, jsou záměrně falešně interpretována!

Počet zemřelých

Za prvé: Pokud nám někdo sdělí, že „Dnes na COVID (nebo s COVIDem) zemřelo 70 lidí!“, tak to neznamená nic jiného, než že z každodenních 300 osob, které z nejrůznějších příčin (rakovina, infarkty, mrtvice dopravní nehody, úrazy, sebevraždy atd.) zemřou každý den v ČR, bylo před smrtí, v okamžiku smrti (případně po smrti) pozitivně testováno na COVID-19.

Není znám jediná případ, že by někdo zemřel jen na covid.


Zdroj: Český statistický úřad. Do konce srpna 2020.

Zdroj: Český statistický úřad. Podle věkových skupin. Do konce srpna 2020.

U drtivé většiny z nich ale covidová nemoc buď vůbec nepropukla, nebo třeba i propukla, ale neměla zásadní vliv na fakt úmrtí. Tečka.


Arfa říká: U zemřelých “s covidem” nejsou prováděny pitvy, jak by mělo být v době “pandemie”.


loading…

Čím víc testů, tím víc trestů

Až nám zase někdo sdělí, že roste počet pozitivně testovaných osob, ptejme se na počty provedených testů a na okruh testovaných.

Zvyšuje-li se počet testů, je jasné, že se zvýší i počet pozitivních výsledků. Zaměří-li se testy více na rizikovější skupiny, opět to zvýší počty pozitivních osob. Ani v jednom případě to ale vůbec neukazuje na zhoršování celkové situace v zemi.

Proto je dobré ptát se nikoli po absolutních, ale po RELATIVNÍCH údajích – v procentech: Zvyšuje se podíl pozitivních osob z celkového počtu testovaných? U jak vysokého procenta zemřelých měla covidová nákaza skutečně zásadní vliv na jejich úmrtí?


Arfa říká: “pozitivně testovaní” se navíc testují několikrát. Tím dochází k zásadnímu zkreslení. Jeden “pozitivní” se objeví ve statistikách třeba 10 x. Tím dochází k jejich umělému navyšování.loading…

Absolutní počet zemřelých, zbytek je mlha

Za druhé: Jediné absolutní číslo, které by nás mělo zajímat, je, zvyšuje-li se celkový počet zemřelých v daném dni či týdnu oproti loňsku nebo jiným předcházejícím letům.

Pokud tento počet neroste, je úplně jedno, kolik ze zemřelých bylo pozitivně testováno na COVID-19, protože je pak evidentní, že na úmrtnost nemá tento virus žádný vliv.
Strašení? Může to být dobrá zpráva

A co zvyšování procenta pozitivně testovaných osob ve vztahu k počtu obyvatel země? Pokud se přitom nezvedne celková úmrtnost, nejedná se o nic jiného než o to, že se naše populace postupně učí s tímto virem žít, zvyká si na něj a že ho ZVLÁDÁ.


A kdy se tedy máme začít skutečně děsit? Až se nám celkové počty zemřelých za týden zvednou dlouhodobě nad hranici 2.500 osob.


A až zjistíme, že tento nárůst má SKUTEČNĚ na svědomí COVID-19 a ne strach z něho nebo důsledky přemrštěných karanténních opatření.


Do té doby se jedná o falešnou hru s čísly a zneužívání důvěry a nevědomosti lidí. Nevěřte jim, vydržte to. Zase bude líp.

Zdroje: ČSÚ 17. týdenČSÚ celkověVeřejná databáze ČSU
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh