Obludné: Zneužili lockdown ke vztyčení sochy Marie Terezie. Chtěla vymazat Čechy z mapy světa. Nutila nosit Židy hvězdu jako Hitler. Teď stojí u Pražského hradu. “Razítko EU”, “Záchodový zvon”, tak soše přezdívají občané.

Osmitunový pomník říšské protektorky Marie Terezie v úterý (20. 10.) odhalili Eurohujeři z vedení Prahy 6 (ODS, STAN) nedaleko Pražského hradu. Zneužili toho, že byl předvečer lockownu kvůli pandemii koronaviru. Před půl rokem stejně podlým způsobem strhli sochu maršála Koněva.
Vyděšení občané procházejí kolem sochy. V pozadí Pražský hrad.

Proti pomníku Marie Terezie protestovalo tisíce lidí pomocí petic. Radnice Prahy 6 však na své občany kašle a místo opravy chodníků tlačí propagandu Evropské unie nebo USA – případně “Kolářovy záchody”.


Propadne se do země jako zrádná Drahomíra?

Kontroverzní starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09)

Protektorka nemá ruce ani vlasy, trup a široká sukně jsou holé. Někteří lidé proto soše začali říkat: “Razítko Evropské unie”, nebo “Záchodový zvon”.

Socha je dutá (má uvnitř polystyren), aby se nepropadla do podzemních garáží – podobně jako se podle bájí propadla pod zem (do pekla) nedaleko Hradu zrádná kněžna Drahomíra.


Obří socha stojí nedaleko Pražského hradu v parku, který nesl jméno odbojáře Václava Morávka, člena skupiny významné protiněmecké skupiny Tří králů. Je přejmenovaném na park Marie Terezie.


Tři králové: Generálmajor Josef Balabán, Generálmajor Josef Mašín, Brigádní generál Václav Morávek. HRDINOVÉ! Všechny tři mučili a zavraždili Němci, sloužící Hitlerovi.

loading…

Marie Terezie (1717 – 1780)

Na místě, kde stojí pomník říšské protektorky, českého odbojáře Morávka zastřelilo gestapo. Jeho dva spolubojovníky (Balabán, Mašín) německé gestapo dopadlo, mučilo a popravilo.


Výsměch českému vlastenectví

Takto označil Židy Hitler, Marie Terezie zvolila podobné označení

Marie Terezie (1717 – 1780) byla z rodu Habsburků. Proslula snahou o vymazání Čech z mapy světa a jako židobijec. Její antisemitská politika vyvrcholila vyhnáním Židů z Prahy. Ty, kteří zůstali, donutila vůdkyně Marie Terezie nosit zvláštní označení, podobně jako za Hitlera.


Několik měsíců před odhalením pomníku, připomínajícím záchodový zvon, vysílala Česká televize koprodukční seriál Marie Terezie.
Natáčení probíhalo v Malé Terezínské pevnosti, kde v roce 1940 zřídilo gestapo věznici (koncentrační tábor) pro politické vězně. Ve vedlejší Hlavní terezínské pevnosti bylo židovské ghetto. Zemřelo tu přes 100 tisíc lidí.


loading…

Děsivé natáčení seriálu Marie Terezie v prostorách koncentračního tábora Terezín

Mráz běhá po zádech při pohledu na “komediální záběry” (legračně padající vojáci) ze seriálu na místě, kde trpěli, byli mučeni a kde umírali čeští vlastenci, kteří se postavili německým okupantům.


Pomník říšské protektorky je součástí tlaku na ideologické vymazání České republiky z mapy Evropy. S tím souvisí talk na přejmenování na jednoslovné “Czechia” – protože Německo na svém území nechce žádné republiky, ale jen spolkové země s jednoslovnými názvy.


Spojení proevropské Pirátské strany a STAN (oznámeno do voleb příští rok) je součástí tohoto toku.
Propagandistická reportáž České televize o občanech, kteří si na obludnou sochu Marie Terezie už v podstatě zvykli ZDE


Žertovná scéna s vojáky v místě, kde gestapáci mučili české odbojáře

Terezín a dva hlavní gestapáci

Na německou snahu přepast dějiny reagovalo Rusko otevřením archívů ZDEclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh