Rouškové orgie v České televizi: “Moravče, když se topíš, nekádruj ruku, která tě chce vytáhnout!” 100 milionů roušek týdně! O jednom důležitém grafu a datu 12. dubna


Ideologickou hysterii kolem roušek z Číny dnes uťal v pořadu Otázky Václava Moravce prezident České lékařské komory Milan Kubek: „Když se topíte, tak si nemůžete dovolit kádrovat ruku, která vás chce z té bryndy vytáhnout.“Tato smělá odpověď ťala do živého, protože “nezávislý” moderátor Václav Moravec je považován mezi hlavní politruky České televize a odpůrce všeho, co byť jen vzdáleně připomíná Čínu či Rusko.


Prezident České lékařské komory Milan Kubek: „Když se topíte…”

Z důvody propagandistického zaměření České televize prezident Zeman pronesl svůj projev o koronaviru v televizi Prima.
Orgie v České televizi

Česká televize prožívá s rouškami hotové orgie, jako by mohli nakazit diváky přes obrazovku. Zřejmě jde o jakýsi podivný ideologický boj proti premiérovi Babišovi, jako že “roušek je málo”.
Proslýchá se, že mnoho moderátorů a zaměstnanců České televize má roušku z Číny.

Miliony roušek z Číny k nám přivezl obří letoun ruské výroby Ruslan po mezipřistání v Rusku. Díky němu a dalším letadlům vznikl letecký most mezi Čínou a Českou republikou.
100 milionů roušek


“Budeme potřebovat asi 100 milionů roušek týdně,” uvedl prezident České lékařské komory Milan Kubek. Jiná země na světě nám nepomáhá, protože “samy mají málo”.

Naopak se množí případy, kdy Německo zadrželo kamión s rouškami.Nakažených 12,5 tisíce a 12. duben

Důležitý graf výboje počtu nakažených v ČR! Pokud bude příští tři týdny pokračovat trend poklesu nakažených, dostaneme se po 12,5 procent hravě. Nyní 21 %, před třemi týdny 45 procent

Náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula v pořadu uvedl důležitý údaj:

“My cílíme na to, abychom na konci března byly na hodnotě do 8,5 tisíce nakažených. Pak během dalších deseti dnů bychom chtěli sklesat na hodnoty, kdybychom mohli zrušit nějaká plošná opatření.”


Herci, kteří nejvíc pomlouvají roušky z Číny a prezidenta Zemana

“Toto nastane někdy kolem 12. dubna. Pak bychom nastartovali výrobu, služby… úplně nakonec budou školy. Úplně nakonec budou hromadná shromáždění a podobně.” řekl náměstek Prymula.

Jinými slovy: Dokud počty nakažených nespadnou pod 13 tisíc, nebude se dít nic převratného. Lidé budou dřepět doma a ven budou smět chodit jen plachtami přes obličej.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh