Sluníčkářský miliardář Janeček pod tlakem: “100 milionů je jí málo!” Zlatokopka z Arábie ho vydírá dítětem, udává na policii a skrývá se v zahraničí. VIDEO. Vítej do klubu, Karle. Je nás 250 tisíc.

Miliardář Karel Janeček (46) se tiše zařadil do davu asi 250 tisíc českých otců, které matky jejich dětí sdírají z kůže, udávají na policii a nakonec poštvou potomka proti nim. Příběh jednoho z nejbohatších Čechů se liší jen výší částky.

Jde o obrovský celospolečenský problém, který se zhoršuje. Politici od toho dávají ruce pryč, protože mají obavu, že by jim to ženy – voličky spočítaly nad urnou. Přitom jde především o práva dětí. Problém se týká již takřka každého druhého dítěte. Škody jsou nevratné.


Devastace rodiny probíhá neuvěřitelným tempem: 100 tatínku denně je připraveno o možnost plnohodnotně vychovávat své dítě. 100 dětí denně je připraveno o tátu.

Opatrovnické spory mnohdy probíhají jako politické procesy z 50. let. Muž – otec apriori lže, škodí, překáží a zřejmě je i úchyl. Matka je světice a “dítě prostě maminku potřebuje”. Sociálka tu hraje roli Lidových milicí.


Sluníčkářský miliardář – domácí násilník?

Před pár dny se Karel Janeček vrátil z Francie, kde ho vyslýchala policie. Jeho tuniská manželka (35), s níž se rozvádí, ho udala udala kvůli údajnému domácímu násilí a pokusu o únos dítěte (syn Yanis, tři roky).


Nevěsta Mariem a ženich Janeček. Podle statistiky měl šanci 1:1, že ho neoškube. Rozvádí se každé druhé manželství. U bohatých manželů je to ještě horší.

Samozřejmě je to jen její tvrzení. Samozřejmě, že soud vydal předběžné opatření ve prospěch matky, takže se Janeček neviděl se synem skoro tři měsíce. Samozřejmě, že se obvinění matky nepotvrdí.


Video ze svatby Janečka se zlatokopkou ZDE


Nebo ZDE (ale hrozí, že to zakážou a smažou)

Ze svatby Janečka a Tunisanky roku 2015. Tehdy už těhotná nevěsta věděla, že budoucího manžela oškube, jak nejvíc to půjde.

Karel Janeček se po návratu z Francie, kde byl vyslýchán jako by byl úchyl, násilník a únosce, svěřil: “Bylo to bylo strašné. Nyní proběhlo rozvodové stání, brzy bude výsledek a já budu mít právo být se svým synem. Další den jsem byl na výslechu, který probíhal na základě absurdních obžalob vůči mně.”


Janeček svatba se zlatokopkou

Jako podle kopíráku

Jako podle kopíráku. Modří už vědí: Na konci soud řekne (bude za pár dní), že sice manželka asi lhala, ale že si u ní dítě zvyklo. Nepřejeme miliardáři nic špatného, ale tohle vypadá na přinejlepším každý druhý víkend. Častěji syna neuvidí. Zbývá mu jediné: Uplatit ji.


Když ještě byli šťastní. Zdroj archiv Karla Janečka.

Pružná arabská kráska si vzala českého miliardáře zcela jednoznačně pro peníze. Ke svatbě ho donutila vydíráním.


Karel Janeček se synem Yanisem (dnes jsou mu 3 roky)

“Já jsem se ženit nechtěl, ale řekla mi, že když si jí nevezmu, půjde na potrat,” stýská si miliardář, který zázračně zbohatl na burze. Teď čelí na sociálních sítích posměchu žen, které se mu mstí: “Vizionář? Pche! Chudák jsi a zoufalec!”


Manželství Janečka a mazané Arabky se začalo rozpadat již pět měsíců po narození syna.


Svatbu měli ve vrtulníku

“Jak jsem časem zjistil, řadu strategických kroků podstoupila už v době, kdy jsem měl za to, že se oba upřímně ještě snažíme náš vztah zachránit,” diví se.

Samozřejmě, že se Janeček domnívá, že jeho ex není psychicky v pořádku. Totéž si myslí 250 tisíc jeho kolegů.


Povídali, že mu hráli.

Plánovala to v předstihu

“Až do nedávna bych nevěřil, čeho všeho může být schopna žena, natož žena, kterou jsem kdysi bláznivě miloval,” diví se Janeček vstupuje pomyslnou branou do světa otců, kterým systém brání stýkat se svými dětmi. Do světa lidí připravených o důstojnost a o peníze.

Miliardář prý nabízel své manželce 100 milinů korun, když mu nebude dělat problémy. Samozřejmě takovou almužnu odmítla.


Soudům je úplně jedno, že zvůli matek odnáší dítě, o psychickém stavu otce ani nemluvě. Na problém se nejen v ČR nabalil tzv. “opatrovnický průmysl” s obratem tři miliardy ročně.

Jen v Praze je všelijakých poraden “preventivního typu” víc, než benzínových pump. Všechny jsou placené státem. Jejich cílem není řešení problému, ale naopak jeho eskalace. Jinak byl přece nedostaly dotace. Všechno se jen zhoršuje.


Pád na zem byl tvrdý…

Každý rok je v České republice za asistence soudů připraveno o plnohodnotný vztah s otcem asi 20 tisíc dětí. Dvě třetiny návrhů na rozvod podávají matky, které mají více než 90 % šanci, že získají dítě do výlučné péče. U dětí do tří let je to takřka 100 %.


Bez peněz to nepůjde

Jde o obrovský společenský problém, který se týká celého západního světa. Česká republika je ve všech statistikách nejhorší, což je zřejmě dáno jakousi podivnou směsí genderového aktivismu a komunistickou minulostí soudkyň, které tyto spory řeší.

Dítě má sice podle zákona právo na oba rodiče, ale toto právo je systematicky pošlapáváno soudy všech stupňů. Ambicí mnoha matek je otěhotnět, prohlásit, že se muž chová nevhodně, v případě potřeby si vymyslet domácí násilí nebo znásilnění dítěte a pak žít z alimentů.


Miliardář Janeček založil nesmyslný fond proti korupci. Lépe by udělal, kdyby podporoval právo dítěte na oba rodiče.

Asi by bylo dobré mu to navrhnout, když už ví, jaké to je.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh