Šokující statistika, kterou před námi tají: 100 dětí denně je připraveno o otce. Roste nová generace deformovaných dětí

Institut rodiny, který byl vždy základem státu, mizí v propadlišti dějin. Stát ho obětoval na oltáři neomarxistické revoluce.

Už dávno neplatí, že tradiční rodina je základ státu. Kdepak. Propaganda nabízí jiná, alternativní uspořádání, jako například dva muži, tři ženy, samotná žena, případně tety z ústavu a další.

Je to důsledek destruktivního vlivu, který má na tradiční rodinu nejmocnější ideologie dneška – tedy neomarxismus. Nejsilnější a nejzákeřnější ideologie posledních tisíce let.

Statistické údaje jsou dostupné jen obtížně a mainstreamová média je tají. Předhánějí se však například ve výkřicích “Klesá počet rozvodů”, aniž by uvedly, že dramaticky klesá počet svateb a tradiční model rodiny se rozpadá.

Rozpad rodiny pak vydávají za “pokrok” či “moderní pojetí”. Statistiky o smutných osudech dětí, připravených o jednoho z rodičů (o otce) nejlépe zde: http://obarodice.blog.cz/

Statistiky lze (byť velmi obtížně) najít na portálu
https://cslav.justice.cz/InfoData/uvod.html

K děsivému číslu masové deformace práva dítěte na oba rodiče však lze dojít i prostým výpočtem. Ročně se narodí cca 100 tisíc dětí. Polovinu z nich čeká rozvrácená rodina. Z toho 90 % je svěřeno do péče matek. Jsme na čísle cca 40 tisíc dětí ročně, tedy cca 100 dětí denně.

Jde o tak neuvěřitelné číslo, že je třeba kontrolního výpočtu. 100 x 365 = 36.500. Souhlasí. Denně jsou tři průměrné školní třídy zbaveny otce a svěřeny do péče matky. Ta je často vychovává tak, že tento model rodiny je normální, stejně jako že “nenávist” k otci je normální.

Je to trend, kterému se nelze bránit. Je nevratný. Takto brutální zásah nespraví ani několik příštích generací.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x