Neuvěřitelné: Jourová v České televizi zve Black Lives Matter do České republiky? “Rasismus je na vzestupu.” Krátce poté byla poničena socha Churchilla na Žižkově

„Rasismus je v Evropě na vzestupu od migrační krize, kdy se atmosféra ve společnosti zhoršila,” uvedla eurokomisařka Věra Jourová v České televizi večer 10. 11. Jen pár hodin poté neznámý pachatel poničil sochu Winstona Churchilla v Praze na Žižkově nápisem: “Byl rasista!”.Neuvěřitelný rozhovovor eurokomisařky Jourové v České televizi moderátor – aktivista Železný). Baví se také o tom, jak indoktrinovat děti...

“Byl rasista! Black Lives Matter” nastříkal kdosi rudým sprejem na podstavec sochy britského diplomata Winstona Churchilla. Šlo o první útok svého druhu u nás po vypuknutí celosvětových demonstrací po vlajkou Black Lives Matter.

K tomuto útoku došlo bezprostředně po odvysílání rozhovoru České televize s eurokomisařkou Jourovou – včetně stejně ukázky stejně poničené sochy v Londýně. Může to být náhoda?


Eurokomisařka Jourová v České televizi 10. 6. Ve dvojexpozici ČT vidíme poničenou sochu Churchilla v Londýně, která je stejná, jako ta v Praze. Pár hodin poté byla socha napadena – jako v Londýně


Jourová straší: Nenávist roste

Rozhovor České televize s Jourovou (ANO) byl jak z jiné dimenze. Ve Spojených státech a Evropě bouří rebelie, demonstranti s transparenty Black Lives Matter (BLM) rabují obchody, zapalují domy, policejní auta, hlášeni jsou ranění a mrtví. Policie je bezradná, když zasáhne, vrhnou se na ni neomarxistická média.


Eurokomisařka Jourová v České televizi 10. 6. Ve dvojexpozici ČT ruce mladým demonstantů sevřené v pěst jako v ikoně Black Lives Matter

Dvojexpozice ČT s podobiznou dealera drog a pornoherce Floyda

Eurokomisařka Jourová řeční v České televizi o tom, jak je rasismus na vzestupu a jak nenávist roste. Česká televize k tomu pouští v dvojexpozici záběry na pokojné demonstranty Black Lives Matter. Žádní zkrvavení lidé, hořící domy, vyrabované obchody jak je vidíme na stovkách videí z amerických ulic, nebo z Londýna, Berlína, Bruselu…


“Rasismus probíhá ve velice skryté formě diskriminace, kterou nevidíme, nemáme ve statistikách, ale která ve společnosti existuje. Řekla bych, diskriminace skrytá, ale velmi palčivě vžitá těmi, kterých se to týká, takže máme v Evropě co dělat,“ vysvětluje Jourová jev stejně neviditelný jako koronavirus.loading…

Jsou to ještě děti!

Zatímco komisařska Jourová řeční o tom, že se v současné Evropě v podstatě odehrává cosi, jako genocida Židů, Česká televize pouští jako podkres záběry pokojných mladých demonstrantů (skoro ještě dětí), občas se mihne nějaký ten Japonec, kterého trápí přesně to, o čem mluví Jourová.


Eurokomisařka Jourová v České televizi 10. 6. Ve dvojexpozici ČT mladí Asiaté

Black Lives Matter není mírumilovným hnutím naivních mladých lidí, kteří uvěří i Gretě. V kombinaci s militantní organizací ANTIFA vytvořilo BLM třaskavou směs, která krvavě zneužívá na sociální sítě napojené masy k prosazení politických cílů zájmových skupin, pro které je boj proti údajnému rasismu to poslední, na čem by záleželo.Jourová blouzní o Židech

Tvrzení Jourové o rostoucím rasismu u nás a v Evropě nemá žádnou oporu ve statistikách (pokud je má, ať je zveřejní). Uvedla vlastně jediný statistický údaj, který by jim ospravedlňoval k extremistickým vyjádřením:

“Dnes máme situaci, kdy 40 procent židovských spoluobčanů říká, že se připravují na cestu z Evropy, že se tady necítí bezpečně, takže to je alarm nejvyššího stupně,” říká Jourová.

Jsme jediní, komu uniká souvislost? Odkud má ta divná čísla? Jako že se Evropa chová špatně k Židům? Může to myslet váženě?


Pět milionů migrantů

Je tu však jiná statistika, a to počet migrantů, které Evropská unie denně importuje do Evropy a snaží se je podle kvót rozdělit do členských států.

Je opravdu s podivem, jak velký problém je se tuto základní statistiku dohledat. Dílčích, marginálních statistik jsou tuny (počet vrácených migrantů, počet utopených migrantů, počet migrantů podle země původu…) ale celková statistika?

V různých útržků dojdeme k tomuto údaji: Od roku 2015 proniklo do Evropy 5 milionů migrantů.


Není divu, že se tomuto přílivu jednotlivé státy brání, ač jim Evropská unie říká že je to bezva. Je to boj o ochranu vlastní kultury, vlastní identity. Není tu žádná vazba na rasismus – a kdo to tvrdí, lže.Imigrace, nebo kolonizace?

Spisovatel Benjamin Kuras k tomu říká:

“Prolínání odlišných kultur je problém kvantitativní. Každý národ a každá kultura má určitou mez možností integrovat příchozí, ekonomicky, společensky a kulturně.”

“Za předpokladu, že příchozí se v základních aspektech přizpůsobí kultuře domácí, může být imigrace do určitého počtu obohacením. Nad určitý počet, zvlášť těch, kdo se přizpůsobit nechtějí, je to destruktivní.”

“Západní Evropa již dávno tento počet přesáhla, a tím mění imigraci v kolonizaci. Jestli to ani teď nehodlá zastavit, brzy přestane být Evropou. Je to jednoduchá rovnice pro první třídu základky.”

“Udělali jsme to přece v Evropě Neandertálcům a pak ještě v Americe indiánům, a zasloužíme si to. A třeba si to tak většina Evropanů přeje. Nebo ne?” říká Benjamin Kuras.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh