Skandální! V Praze napadli sochu Churchilla: “Byl to rasista. Black Lives Matter”. Místní radnice, ovládaná liberály, NEPODÁ TRESTNÍ OZNÁMENÍ! Násilné hnutí poprvé udeřilo v české metropoli

Radnice Prahy 3 nepodá trestní oznámení na neznámého pachatele za poškození cizí věci poté, co radikálové poničili sochu Winsona Churchilla před budovou VŠE. Pokud tento čin zůstane bez potrestání, budou následovat další útoky, říkají experti.Kde udeří zítra?

„O podání trestního oznámení neuvažujeme,“ uvedla mluvčí radnice Prahy 3. Vedení radnice je plně pod kontrolou liberálů – včetně krajně levicové Pirátské strany a jejich umírněnějšího klonu Zelených.

Přístup vedení radnice je děsivý. Útok extremistů zlehčuje s odkazem na nízkou škodu. Odstranění nápisu prý přijde na 700 korun. Útok na sochu však znamená, že se také v Praze zaktivoval agresivní skupina Black Lives Matter, která je napojená na militantní skupinu ANTIFA.


Starosta Prahy 3 Jiří Ptáček (TOP 09). Podle zákulisních informací je ovládán krajně levicovou Pirátskou stranou a umírněně levicovými ZelenýmiBudou v Praze také rabovat?

Tato dvě uskupení terorizují ulice v USA, Londýně, Paříži, Berlíně, Bruselu a dalších městech. Rabují, zapalují policejní auta a domy, napadají občany, jsou hlášeny desítky mrtvých a raněných.


K podobnému útoku na sochu britského diplomata došlo před několika dny v Londýně, kdy byla poničena stejným nápisem “Is a rasist. Black Lives Matter”.

České liberální strany podporují Black Lives Matter

Spolu s Black Lives Matter bojuje v ulisích militantní hnutí ANTIFA, kterou prezident Trump označil za teroristickou organizaci. Obě uskupení podporuje Česká Pirátská strana, předseda Pirátů chodí na na demonstrace s rudočernou vlajkou ANTIFA.


Podporu hnutí Black Lives Matter vyjádřili i Zelení a neoficiálně také TOP 09. Pokrytecky dodávají, že “nepodporují žádnou formu násilí”.

Hnízdo liberálního extremismu

Radnice Prahy 3 je hnízdo liberálního extremismu: Letos v únoru vyvěsila tibetskou vlajku, propaguje pochody LGTB, má rusofobní a silně proněmeckou (Evropská unie) orientaci. Starostou Prahy 3 je Jiří Ptáček (TOP 09), ve vedení je Pirátská strana, Zelení a STAN. Koalice má 25 hlasů ze 30.


Spolustraník starosty Ptáčka z TOP 09 – Ondřej Kolář nechal nedávno odstranit sochu maršála Koněva z náměstí Interbrigády pod záminkou “útoků na sochu”. Za čištění památníku vyplácel faktury, mnohanásobně převyšující částku, uvedenou jeho kolegou Ptáčkem.

Radnice Prahy 3 prý sochu Churchilla odstranit nehodlá.Sir Winston Churchill (1874 – 1965), symbol diplomata

Churchill je ikona

Sir Winston Churchill (1874 – 1965) je britskou národní ikonou a je považován za jednoho z nejvýznamnějších státníků 20. století. Hlásí se k němu nejen politici mnoha zemí – včetně českého prezidenta Miloše Zemana.

Zapsal se do historie vítězstvím v letecké bitvě o Británii, ve které odrazil útok Hitlerovy Luftwaffe.

Stejně jako u všech ostatních politiků není jeho kariéra černobílá. Usiloval o zachování britského koloniálního impéria, kvůli válce nezabránil hladomoru v Bangladéši.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh