JAK SE PODVÁDÍ při testech na covid: Každý druhý test je testem již pozitivního pacienta! Jeden “infikovaný” je tak ve statistikách započtený několikrát. Důvod proč má ČR tak vysoká čísla?

Záhada vysokých čísel “pozitivně testovaných” (která média lživě označují za nakažené) má nečekané objasnění: Ve statistikách se objevují pozitivně testovaní opakovaně, dvakrát, třikrát i víckrát! Výsledný počet “pozitivně testovaných” je tak nafouknutý takřka na mnohanásobek.
Velmi srozumitelně situaci objasnil moderátor Miloš Knor na demonstraci proti covid – podvodu na Staroměstském náměstí 18. října (rozehnáno policií). (zdroj: Raptor TV)

Kolem testů (PCR) na covid jsou velké pochybnosti dlouhodobě. Jako by se jejich vyhodnocování řídilo heslem: “Není důležité, kolik kdo dostal hlasů, ale kdo to počítá”. Problém má nečekané rozuzlení.


Poznámka Arfa: Tento článek je sestavený na základě veřejně dostupných zdrojů, není návodem k žádnému jednání. Názor ať si udělá každý sám.


Utajená data, která objevil portál Hlídač státu. Polovina testovaných jsou již jednou – nebo víckrát testovaní (odkazy na konci článku)

Portál “Hlídač státu” zveřejnil výsledky svého pátrání po utajovaných statistikách ohledně testování na covid-19. Výsledky jsou šokující: “Každý druhý test je testem již pozitivního pacienta,” uvádí Hlídač státu na svých stránkách.


loading…

“Podařilo se nám získat data, která se dostávají jen k vyvoleným. Jde o dataset COVID 19, což jsou datové sady pro prediktivní modelování, ke kterému existuje registrační formulář na webu,” uvádí Hlídač státu.


Opakované započítávání “pozitivně testovaných” má obrovský význam zvláště v této době, kdy se zvedá pravidelná křivka chřipek. Ta má dolní bod v srpnu a pak od září roste až do března, kde je vrchol a pak opět klesá.


Na této vlně se mohou falešní covid-kazatelé pohodlně vézt až do jara – testy na covid totiž zachytávají i ty, kteří mají, nebo měli obyčejnou chřipku. Čísla tak porostou, i kdyby byl celý národ ve skafandrech zalezlý doma ve sklepě.


loading…

Ke dni 18. října bylo provedeno 1,8 milionu testů, pozitivně testovaných je 173 885, tedy přibližně každý desátý. Jde údajně o nárůst 5 tisíc denně. Pokud má pravdu Hlídač státu, pak je skutečný počet polovina, tedy 2,5 tisíc, či dokonce možná mnohem méně.

Pozitivně testovaní se opakovaně testují již od začátku údajné pandemie – Jak zjistil Hlídač státu. V tzv. první vlně dokonce tvořili více než polovinu, nyní poměr klesá k 50 %.
Tímto jednoduchým trikem (opakovaným měřením pozitivně testovaných) lze dosáhnout násobně vyššího výsledku.


Celý projev Miloše Knora (zdroj: Raptor TV)

Není jasné, jakou metodiku používají ostatní státy. Zde však může být odpověď na otázku, proč se Česká republika vyhoupla na přední místa na světě co do “pozitivně testovaných”.


Může to být i politikum: Premiér Babiš není oblíben lídry Evropské unie a na ně napojené majitele médií.


Hlídač státu se podivuje, proč vláda tato data tají. “Jejich zveřejněním by se odkryly chyby v datech, veřejnost by na ně upozornila a data se tak vyčistila. Vzhledem k nekomunikativnosti státu ohledně poskytování open dat se ale bojíme, že změny jsou spíše nereálné.”


Zdroje: Hlídač státu, Interaktivní report, Dataset covid

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh