COVID – MASAKR pod orlojem: “Policie vyprovokovala demonstranty a ucpala východy jako 17. listopadu 89!” tvrdí organizátoři. VIDEO provokatéra. 5 000 lidí, desítky raněných a přidušených plynem

Předčasné ukončení povolené demonstrace a akce policejních provokatérů. To je podle organizátorů skutečná příčina krveprolití na protivládní demonstraci na Staroměstském náměstí. Při protestu proti totalitním opatřením bylo při hromadné bitce zraněno asi 30 lidí.
Protestovat přišlo odhadem kolem pěti tisíc lidí…


Na videu vidíme muže, oblečeného jako demonstrant, jak nastupuje do svého policejního auta. Na konci videa jsou slyšet rozkazy k uzavření ulic.

“Myjte si ruce, mozky vám vymyje Česká televize!” “Covid je podvod!” “Přestaňte mučit naše děti!” Zpočátku naprosto pokojná demonstrace 18. října se zvrtla po 65 minutách, kdy dal ministr vnitra povel k ukončení protestu. Na Staroměstském náměstí bylo tehdy 5 000 protestujících.


Je muž v bílém policejní provokatér, nebo jen předimenzovaný fanoušek TJ Podolí?

Vypadá jako demonstrant, ale má policejní obušek a těžkooděnce za zády

Policie byla místy ve velké přesile. Někteří demonstranti byli přidušeni plynem.

Nevíme, komu fandí tito chlapci, ale nezdá se, že by to bylo podstatné

Hodinu před demonstrací přijelo podle svědků před Rudolfinum policejní dodávky (antony) plné policejním provokatérů, tedy policistů, převlečených za demonstranty. Očití svědci vypovídají, že to byli policejní provokatéři, kdo vyprovokoval bitku s policií.


Záznam demonstrace Raptor TV

Protestující utrpěli tři středně těžká zranění. Šlo zejména o úrazy hlavy, několik demonstrantů se málem udusilo po zásahu slzným plynem. Plyn jim často stříkali policisté do obličeje z bezprostřední blízkosti.

Někteří z přítomných připomněli policejní zásah 17. listopadu 1989. Tuto reminiscenci vyvolalo především uzavření únikových ulic z náměstí, které stejně jako tehdy vyvolalo mezi protestujícími paniku a vzdor.


loading…

Vývoj situace na náměstí podle svědků zásadním způsobem ovlivnili policejní provokatéři, kteří se prý vmísili mezi fotbalovými fanoušky. Organizátoři demonstrace, kterým je Hnutí občanské nespokojenosti (HON), demonstraci řádně ukočili po výzvě policie, resp. ministra vnitra.


Komupak fandí tyto dámy? Také Spartě?

Covid je podvod, míní občané a žádají vládu o vysvětlení, To zatím nepřichází

Na dlažbě náměstí byly namalované čtverce, aby protestující vyhověli vládním nařízením, ale nikdo se tím neřídil. Na pódiu promluvil například boxer Ondřej Pála, politický vězeň Jiří Wolf, komik Miloš Knor, podnikatel Michal Bartoš, videoblogeři Michal a Petr, aktivisti Jiří Černohorský a další…


Policie po ukončení demonstrace zablokovala všechny východy ze Staroměstského náměstí. Na náměstí v té době byli staří lidé i lidé s dětmi, kteří nemohli volně opustit Staroměstské náměstí. Policie se k blokaci zatím nevyjádřila.


Matky už toho mají dost

Více než 30 zraněných…

Pro ministra vnitra Hamáčka (ČSSD) byla demonstrace prvním ostrým testem. Další demonstrace budou jistě následovat (soudě podle vývoje ve světě), předchozí “protesty” bezpohlavního hnutí Milion chvilek se snad ani nedají počítat za demonstrace.


loading…

Za důvod ukončení demonstrace 18. října ministr vnitra Hamáček označil fakt, že protestu se může účastnit nejvýše 500 lidí, kteří musejí být rozděleni do skupin po dvaceti (podle některých zdrojů po šesti lidech), přičemž mezi skupinami má být aspoň dvoumetrový rozestup. Všichni musejí mít zakrytá ústa a nos. Všechna tato nařízení demonstrace porušila.


Příčinou těchto brutálních omezení je údajná pandemie covid-19, což je přesně to, proti čemu se demonstrace konala. Demonstranti žádali vysvětlení, proč Česká televize a další média publikují falešné statistiky nakažených, dále se ptali, proč se neprovádějí pitvy a proč vykazují testy PCR až 94 procent falešné pozitivity.
Ministr vnitra trvá na tom, že nijak nepochybil, a že demonstranti přišli vyjádřit svůj názor, ale poprat se. Premiér Babiš demonstraci odsoudil jako “nezodpovědný čin”.


Podle interpretace médií hlavního proudu byli demonstranti výhradně fanoušci fotbalových klubů, což je dezinformace. Tento mediální trik je používán při demonstracích, “které se nehodí”. Drtivá většina přítomnách byli běžní občané, fanoušků bylo asi 500.

Policie nasadila vodní děla, antony či obrněný transportér. V ulicích létaly kostky, petardy i světlice. Bitka trvala si hodinu.


Jádrem pudla je nyní mediální interpretaci demonstrace a exemplární potrestání organizátora, kterým je Ivan Sochor z Hnutí občanské nespokojenosti (HON). Tomu hrozí pokuta až tři miliony korun.


Média líčí demonstraci jako rebelii nezodpovědných šílenců, což je dezinterpretace, nebo, chcete-li lež. Nyní se pokusí téma rychle opustit a chrli dál zkreslené informace o “nakažených”, kteří jsou ve skutečnosti jen “testovaní pozitivní”.


Zdroj: Stanovisko HON

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh