Jak vrchní cenzorka miss Jourová ovládla český parlament: Zřízení komise “Jediné pravdy”. Pod diktátem nadlidí z Evropské komise: Dolů hlavy! Husák se vrátil. Bude hůř. Sdílejte, než to smažou

Parlament České republiky schválil zřízení cenzorská komise, která bude nahlašovat ideologicky závadné názory v médiích a trestat jejich šiřitele. Stejné komise působily za Husáka v době normalizace.K hlasování “o hybridních hrozbách” došlo z podnětu eurokomisařky Věry Jourové, která má tuto oblast na starosti jako místopředsedkyně Evropské komise.

Toto rozhodnutí lze pochopit jako podporu ANO své nejvlivnější člence na evropské úrovni, ale vrací tím Českou republiku do období tuhé normalizace 70. let minulého století.


Hlasováni hnutí ANO. Všichni za Jourovou!

Není jediný důkaz, že by česká média nějak ovlivňovala Čína, nebo Rusko. Tvrdí to jen Bezpečnostní informační služby (BIS), která se již zcela zdiskreditovala zpackanou kauzu údajného ruského agenta s ricinem, který nebyl.


Cenzorská komise bude mít devět členů, o jejím složení se rozhodne v příštích dnech. Zastoupeny by měly být poměrově všechny strany. Jejím úkolem bude označování těch, kteří šíří údajné dezinformace a tím údajně destabilizují společnost.Dokola opakovaná a žádnými důkazy nepodložená tvrzení, že si si Kreml kupuje vliv v Evropě. Totéž tvrdili v USA a pak komisi, která se to pokoušela dokázat, s ostudou rozpustili.

“Dezinformace nemusí být jen vyložená lež, ale také selektivní práce v informacemi,” uvedl poslanec Králíček (ANO), který návrh na zřízení komise předložil. Podle této definice je dezinformace úplně všechno, protože každá zpráva či názor je založen na selektivní práci s informacemi.


V praxi to znamená, že z podnětu komise bude vymazán, nebo pokutován jakýkoli publikovaný názor, který je jiný, než oficiální (eurounijní). Není vyloučeno ani trestní stíhání. Parlamentní komise si za tímto účelem najme ještě víc cenzorů (údajných kontrolorů faktů, kteří jsou ve skutečnosti ideology) a že už teď jich je celá armáda.

Činnost komise bude zaměřena především na tzv. alternativní mediální scénu, která v posledních letech roste přímo úměrně stále očividnější propagandě tzv. mainstreamových médií. Cíleno bude především na sociální sítě, webové portály a názorové blogy.


Proti zřízení komise byli jen Komunisté

To jsou paradoxy, pane Vaněk

Parlament České republiky schválil návrh hnutí ANO na vytvoření cenzorské komise drtivou většinou. Pro byli takřka všichni: středové ANO, liberální skupina ODS, STAN, ČSSD, Lidovci a TOP 09 i krajně levicoví Piráti. Návrh překvapivě podpořila i SPD. Proti byli jen komunisté.Návrh by přitom prošel i bez hlasů SPD. Motiv může být jen jediný: SPD tím posílají vzkaz Babišovu ANO, že v roli “tiché podpory” jeho vlády jsou připraveni nahradit KSČM.

KSČM se vzbouřila poté, co premiér Babiš přikryl zpackanou kauzu údajného ruského agenta s ricinem a souhlasil s nespravedlivým vyhoštěním dvou ruským diplomatů. Komunisté pak premiéra nepodrželi při hlasování o schodku 500 miliard – a nyní i při hlasování o zřízení cenzorské komise.


To jsou paradoxy, pane Vaněk: Komunisté jako jediní hájí svobodu slova a pluralitu názorů.


loading…

Jourová jako Koniáš

Cenzorní komise Evropské komise v rámci parlamentu ČR má za úkol zachytávat zprávy, které nejsou v souladu s ideologií německého projektu Evropské unie.


ČTĚTE TÉŽ:
Odchod “hvězdné” moderátorky Wittowské z Událostí ČT: Zhroutila se? Dva děsivé rozhovory a jedna strašlivá představa: “Co když…” Tlak v zákulisí a zpověď exmanžela

Jsou to především zprávy, které tvrdí že:

1) Koronavirus není epidemie, ale podvod

Všechny články, které tuto doktrínu zpochybní, budou zachyceny a jejich šiřitelé potrestáni. Množí se názory, že jde údajná epidemie je prachsprostý podvod, že nejde o žádnou epidemii, že jde o šíření lživé poplašné zprávy.

Podle některých analýz dosáhne počet obětí uměle vyvolané hysterie kolem údajného koronaviru ke konci roku v České republice až 50 tisíc mrtvých (odložené operace, strach z nákazy). To je tisíckrát víc, než je záznamů v kolonce “zemřeli s koronavirem”.

Takové názory nebudou Cenzorní komisí telorovány, budou označeny za lživé a dojde k zaslouženému trestu.
data-matched-content-rows-num=”2″
data-matched-content-columns-num=”2″


2) Česká televize šířila falešnou zprávu

Rouškami na obličejích moderátorů vyvolala Česká televize iluzi, že v České republice vypukla jakási epidemie. Tím toto médium zasilo strach mezi staršími lidmi, kteří se báli vycházet ven a trpěli osaměním, bolestí a obavou, že se nakazí neexistující nemocí.

Česká televize a další média, vyvolala šířením falešné poplašné zprávy situaci, kdy nemocnice nepřijímali skutečně nemocné pacienty kvůli údajné epidemii koronaviru.Výpočet počtu mrtvých je odvozen ze zprávy německého experta Kohna, který odhadoval úmrtí 70 tisíc lidí kvůli zadedbání péče na úkor paniky kolem koronaviru. Na naše poměry je to cca 10 tisíc lidí do konce roku.


Takové názory nebudou Cenzorní komisí telorovány, budou označeny za lživé a dojde k zaslouženému trestu.
3) Evropská unie si půjčila o čínských bank, aby se nerozpadla

Německý projekt Evropské unie, který v době epidemie naplno ukázal svou neschopnost a nadbytečnost, si půjčil od čínských bank stovky miliard euro, aby uplatil státy, které chtěli projekt opustit (Itálie).

Takové názory nebudou Cenzorní komisí tolerovány, budou označeny za lživé a dojde k zaslouženému trestu.4) Hrnou nám sem uprchlíky, aby z nich udělali voliče

Vhánění migrantů do evropského prostoru je demografický projekt, který má zastřít svou totální debilitu argumentem demogratických voleb.

Snaží se nám namluvit, že čím víc migrantů, tím víc demokracie.

Takové názory nebudou Cenzorní komisí tolerovány, budou označeny za lživé a dojde k zaslouženému trestu.


Zelený úděl je cesta do pekla

Rozhodně nebudou tolerovány názory, že “Zelený úděl” (akce Gréta), tedy masivní přechod na alternativní zdroje energie, je ekonomická sebevražda.


Oficiálně jde o jakési, ehm, hybridní hrozby z Číny a Ruska.


Zdroj: ČTKclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh