Šílený kníže Karel těsně před krvavým atentátem islámských fanatiků ve Vídni: “Evropa by se měla stydět! Přijmeme 80 tisíc uprchlíků!” Evropanem už smí být jen míšenec?

KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Pan Karel Schwarzenberg pouhý den před teroristickým útokem islamisty ve Vídni ostře kritizoval středoevropské země včetně ČR a Rakouska v čele s kancléřem Kurzem za přístup k migraci. TOP timing somnambulního knížete, které vyzývalo k přijetí 80 tisíc migrantů do ČR!
V rozhovoru pro rakouský Tiroler Tageszeitung Schwarzenberg odsoudil postoj kancléře Sebastiana Kurze, který odmítl převzít údajně nezletilé migranty z požáry zničeného řeckého tábora Moria.


Kníže: Česko je hanba Evropy

 „Eine Schande für Europa“ zněl titulek článku, ve které kníže kritizuje přístup České republiky, Polska a Maďarska k imigrantské politice Německa (a Evropské unie).


Ve světle teroristického útoku, který spáchal „Rakušák“ s albánskými kořeny jde vskutku o nevkusný žert dlouholetého trojského koně v ČR.


Rozhovor Karla Schwarzenberga z 1, listopadu: Hanba pro Evropu, která nechce přijímat uprchlíky! Následujícího dne udeřilo ve Vídni komando fanatiků.

„Bohužel i rakouská vláda přistoupila k tomu, že názor zemí Visegrádu sdílí. Rakousko přitom hodně migrantů přijalo a mnozí z nich se příkladně integrovali. Na to může být Rakousko pyšné,“ uvedl Schwarzenberg v rozhovoru, který vyšel 1. listopadu.


loading…

Ostudou pro Evropu pak je podle něj zejména postoj ČR, Polska a Maďarska, které zcela odmítají dělit se s jihoevropskými státy o břemeno, které představuje starost o migranty.


Kníže: Kdo nepřijme migranty ať platí

„Chybějící solidarita by se neměla tolerovat,uvedl pan Schwarzenberg s tím, že země, které žádné migranty přijmout nechtějí, by měly podstatně finančně přispívat.„Když Německo zvládne 800 tisíc, nám by slušelo osmdesát tisíc. Ujišťuji, že by to nebyl problém,“ uvedl kníže v roce 2015 v rozhovoru pro E15. Kníže Schwarzenberg, ať už je to dáno věkem, nebo modrou krví, má zřejmě poněkud zkreslené představy o bezpečnosti občanů střední Evropy.


loading…

Některé důležité milníky a charakteristiky známého česného předsedy TOP 09:

Bývalý český ministr zahraničí; kancléř Václava Havla; neúspěšný prezidentský kandidát; přiznaný návštěvník kontroverzních zákulisních jednání Bilderberg; úspěšný navrhovatel uznání Kosova; lobbista za think tank Aspen Institute v ČR či kamarád tuneláře Zdeňka Bakaly (mimo jiné majitele vydavatelství Economia, pod které spadají třeba Respekt, Aktuálně, Hospodářské noviny či v rámci spolupráce DVTV).


Evropa jen pro míšence?

Pan Schwarzenberg se dle svých slov ztotožňuje se stanovisky hrabě Kalergiho, zakladatele panevropského hnutí, který ve svém díle Practical Idealism z roku 1925 mimo jiné uvádí:

„Člověk budoucnosti bude míšenec (mongrel). Dnešní rasy a třídy zmizí v důsledku zániku prostoru, času a předsudku. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná svým vnějším vzhledem starověkým Egypťanům nahradí rozmanitosti národů a jedinců.“
Připomeňme, že v centru Vídně zastřelil v pondělí večer dvacetiletý mladík údajně s albánskými kořeny čtyři lidi a dvě desítky dalších zranil, z toho sedm vážně.

Útočník, kterého policie zastřelila, byl příznivcem Islámského státu (ISIS) a v loňském roce byl odsouzen kvůli teroristickému spolčení na téměř dva roky. V prosinci byl však podmínečně propuštěn.


Zdroj: Tiroler Tageszeitung, ČTK. E15, Aktualne
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh