Naše vojsko: Hitler, Heidrich, Himmler, Goebbels, Mengele… Kalendář pro rok 2021. Odporný počin vydavatelství, které dělá byznys, nebo další zakázka Evropské unie na přepisování dějin?

Za 499 korun může být váš. Soukromé nakladatelství Naše vojsko vydalo odporný kalendář nacistických vůdců, kteří stáli včele německého projektu “II. světová válka, vyhlazování Židů a 60 milionů mrtvých”.Nakladatelství Naše vojsko již minulosti prošetřovala policie kvůli reklamním předmětům (Hitler na hrnku, Heidrich na tričku), vydalo také knihu Mein Kampf a knihu Hitler ve své vlasti. Tohle je však jiná káva.  Nadační fond obětem holocaustu již podal trestní oznámení kvůli propagaci fašismu.


Odporný kalendář nakladatelství Naše vojsko

KDO TAM JE
Kalendář tvoří 11 nejodpornějších německých nacistických vůdců: leden – Hitler, únor – Heidrich, březen – Goebbels, duben – Frank, květen – Göring, čerben – Borman, červenec – Himmler, srpen – Eichmann, září – Mengele, říjen – Hess, listopad – Rommel a za prosinec zase Hitler.
Majitel nakladatelství Emerich Drtina se netají tím, že mu jde především o obchod. Šíření nacistické ideologie je tedy jen “vedlejší produkt”. Nacistický kalendář je ovšem jinší kalibr. Tohle už není hra na dokument, nebo podivná legrace (hrnky). Tohle už je propaganda.Další nácek ve službách přepisování dějin?

Nakladatel Drtina

Zvrácený kalendář přichází v době, kdy v české politice sílí fašizující tendence jako důsledek snah Evropské unie přepisovat dějiny – mimo jiné relativizací jednoznačné viny Německa za tragédii války.

Pomník nacistům v Řeporyjích, demontáž sochy Koněva, osvoboditele Prahy a koncentračního tábora Osvětim, odstranění desky Osvobození ze Staroměstské radnice, výroky v médiích o tom, že Hitler a Rusko byli spojenci…

Prý jde jen o peníze

Tato deformační a dezinformační vlna tvoří přinejmenším třetinu politického spektra, když do ní patří: Pirátská strana, ODS, TOP 09 a částečně také Lidovci a STAN.


Majitel vydavatelství Naše vojsko Emerich Drtina popírá, že by nacistický kalendář 2021 nějak souvisel s granty Evropské unie, nebo s výše zmíněnými stranami. Jediné, co ho prý zajímá, je zisk.


Lednová zima i na peci je znát

Leden (a prosinec) patří Adolfu Hitlerovi. Vůdce (Führer) byl plně odpovědný za všechny zločiny Německa.


Heidrich

Únor bílý, pole sílí

Reihard Heidrich byl pokládán za vzor bílé, čisté, áriské rasy. Zastupující říšský protektor Protektorátu Čechy a Morava. Byl jedním z hlavních organizátorů holocaustu (Konečné řešení židovské otázky). Na jeho „počest“ byla nazvána operace Reinhard, která prakticky vyhladila židovské obyvatelstvo Polska.

Goebbels

Březnové slunce má krátké ruce

Joseph Goebbels sice neměl krátké ruce, ale za to kulhal (přezdívka Kulhavý ďábel). Byl říšským ministrem propagandy (Ministerstvo pro lidovou osvětu), zmocněnec pro vedení totální války, říšský velitel domobrany. Byl znám svým radikálním antisemitismem.


Září přináší lidem i hovadu zlé páry a mlhy

Mengele

Josef Mengele (Přezdívka Anděl smrti): Na vězních v koncentračním táboře Osvětim prováděl morbidní a sadistické experimenty – většinou na Židech, ženách, trpaslících a později sovětských vojácích. Poslal přes 400 000 vězňů do plynové komory. Po válce utekl z Německa, žil v Brazílii, umřel až roku 1979 na infakrkt při plavání.


Majitel vydavatelství Naše vojsko Emerich Drtina se netají tím, že očekává reakci veřejnosti a slibuje si od ní publicitu. Jinak se této kauzy týká také paragraf 260: Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka a další.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh