NE TOTALITĚ „HYGIENIKŮ“! NOVÝ ZÁKON dá jim a ministru zdravotnictví „ABSOLUTNÍ“ MOC! Mohou šmírovat váš mobil, zavřít školy, obchody, zakázat veřejné i soukromé akce, nařídit užívání ochranných a dezinfekčních prostředků! Bez soudů bez Sněmovny!


KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Totalita koronafašistů a ministr zdravotnictví jako diktátor? Blatný chce nový úřad, díky němuž by měl on a jeho kumpáni „hygienici“ absolutní moc nad našimi životy. Samozřejmě ve jménu „dobra“ a „zdraví“ nás všech.
Nový centrální úřad Státní hygienické služby spadající pod ministra zdravotnictví má mít možnost bez nouzového stavu nařídit prakticky cokoliv. Má podléhat hlavnímu hygienikovi, který je náměstkem ministra zdravotnictví. O chystaném zákonu informoval web iDnes.

Tomáš Vyoral, komentátor

Zákon bezprecedentně a zcela v rozporu s demokratickými principy zvyšuje pravomoci ministra zdravotnictví a udělá z něj v některých ohledech prakticky neomezeného vládce.

Ten by nově skrze Státní hygienickou službu mohl dělat zásadní kroky i mimo nouzový stav a bez kontroly Sněmovny a jakékoliv garance náhrady škod.


Ad absurdum by ministr zdravotnictví mohl svévolně likvidovat ekonomiku, společnost a zdraví (psychické i fyzické) občanů tak, jak jsme toho svědky během současné pseudopandemie.


Státní hygienická služba by měla mít možnost si od mobilních operátorů vyžádat lokalizační data o pohybu člověka nakaženého infekční chorobou (čti: kterého svévolně označí kdejaký úředník označený za „hygienika“ jako nakaženého). Bez jakékoliv kontroly Poslanecké sněmovny nebo povolení soudů!


loading…

Velký bratr tě špehuje

Může jít o lokalizační data o místech, kde osoba pobývala alespoň 20 minut, a to až tři týdny zpětně. Zákon také umožní některé činnosti související s epidemickým šetřením převést na externí subjekty, například nasmlouvaná call centra! Takže bude mít data o vašem pohybu rovnou několik subjektů.  


Centralizovaná hygienická služba by měla pravomoc zavřít vysoké školy, omezit či zakázat cestování, omezit veřejné i soukromé akce, veřejnou dopravu, provozovny, obchody, obchodní centra, vybrané služby jako kadeřnictví, manikúry, služby masérů, sauny, solária nebo koupaliště. Může také nakázat používání ochranných a dezinfekčních prostředků, podání léků nebo mimořádné očkování.


V jednom z odstavců návrhu nového zákona se také píše „zákaz nebo nařízení další určité činnosti za účelem snížení rizika onemocnění, likvidace epidemie nebo nebezpečí jejího vzniku“.


loading…

Blatný: Všichni po tom voláme

Nemusím být právník ani Einstein, abych viděl, že tady pod tuto frázi se dá schovat prakticky cokoliv. Jakákoliv levárna, totalitní svévole a křivárna. A že jich od současných koronafašistů přichází už teď požehnaně.


Orwellův Velký bratr jak na zavolání!„Dnes byl návrh vládě představen,“ uvedl podle po jednání vlády ministr Blatný. „Je to něco, po čem všichni voláme,“ hájil návrh, který nyní míří do zkráceného připomínkového řízení. V případě, že zákon parlamentem zrychleně projde, v což Blatný věří, měl by platit od července příštího roku.


Jakkoliv se fašistická verbež zahalí pod roušku klidné a líbivé rétoriky, pořád zůstává fašistickou verbeží. Víme, ministře strachu Blatný (oficiální označovaný tohoto čtecího zařízení typu Metnar je ministr zdravotnictví)? V zádech s Reinhardem Prymulou to ani nemůže vypadat jinak.

Ve jménu roušky, dezinfekce i covidu svatého!


Zdroj: iDnesV této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

A kdo si myslí, že zůstane jen u toho, měl by si přečíst Orwella, Zamjatina nebo Boyeovou. Očkování je nám demagogicky a zcela lživě prezentováno jako dobrovolné.  Ovšem, jak dávno tvrdí vakcinolog Prymula, k očkovaní se bude motivovot a poslušní vakcinovaní budou mít benefity. A motivace jako zbavení se v drtivé většině nic neřešících náhubků a karantén postupně doplní benefity jako je právě cestování, možnost chodit do práce, do obchodů, restaurací či divadel a posléze vůbec ven.


Vítejte v koronafašistické totalitě!

Zdroj: CNN

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh