Ajajaj! Europoslankyně Dita Charanzová (ANO) zakazuje poslancům vlajky a vypíná mikrofony. VIDEO. Miss posilovna v akci. “Vemte mi tu vlajku silou,” brání se jeden z poslanců

Na veřejnost uniklo video ze zasedání Evropského paralemntu v Bruselu, kde česká europoslankyně za Hnutí ANO Dita Charanzová co by předsedající zakazuje jakékoliv diskuse o problematice odstraněných národních vlaječek.


Charanzová (ANO) drsně vypíná europoslance kvůli vlaječkám

Nejprve nechá vymluvit bulharského europoslance, který oznamuje, že si vlaječku na stole nechá. “Státní vlajka nní žádný reklamní předmět. Pokud mi ji někdo bude chtít odstranit, bude to muset udělat silou,” řekl europoslanec a sedl si.


Bulharský europoslanec protestuje proti zákazu národních vlajek: “Vezměte si ji silou”.

Do diskuse se následně zapojí další europoslanci, kteří dostanou slovo jen proto, že předstírají, že mají “procedurální poznámky. Charanzová (ANO) jim vypne mikrofony.Charanzová uvedla, že o těchto námitkách a chování poslanců bude informovat předsedu EU parlamentu, Davida Sassoliho, který na jednání opět nebyl.


Protestující europoslanec

Mediální dopad na Hnutí ANO by měl mít přístup poslankyně Charanzové katastrofální. Samozřejmě – nemůžeme po ní chtít, aby povolila vlaječky, když to odporuje předpisům. Mohla však nechat poslance domluvit.

Argumenty & Fakta již před volbami do Evropského parlamentu varovali před zvolením Charanzové, přezdívané Miss posilovna pro svou zálibu ve finess (byla první na kandidátce). Její manžel Tomáš Boček byl velvyslanec ČR při Radě Evropy a zvláštní zmocněnec Rady Evropy pro migraci a uprchlíky. 


Dva čeští europoslanci generál Hynek Blaško a Ivan David (SPD) si slovo nevzali a nijak proti zákazu vlajek neprotestovali, což je obrovská mediální chyba. Od českých poslanců jiných českých stran nelze jakýkoli vzdor očekávat ani náhodou. Jsou tam aby se těšili z milionu měsíčně (což j plat europoslance včetně různých výhod a bonusů) a tiše se zúčastnili německého projektu Čtvrté říše.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh