Největší volební podvod v dějinách USA: “Měli algoritmy, počítače na převody hlasů,” říká Trumpova advokátka. VIDEO. 450 tisíc falešných hlasovacích lístků v klíčových státech. Počítání hlasů, placené Gatesem

„Měli to všechno naplánované… měli algoritmy, kdy a jak překlopit hlasy pro prezidenta Trumpa ve prospěch Bidena,“ řekl významná právnička Sidney Powellová ve výbušném rozhovoru pro TV Fox. “Identifikovali jsme 450 tisíc falešných lístků. Začíná velká právní bitva o USA.”
Advokátka Sidney Powellová pro televizi Fox: “Volební podvod, který nemá obdoby.

Kdyby to smazali též ZDE:

Advokátka Sidney Powellová pro televizi Fox: “Volební podvod, který nemá obdoby.

Začíná právní bitva o USA a zbytek světa

Vyjádření přední americké advokátky Sidney Powellové přichází v době, kdy agentura AP prohlásila Joe Bidena za prezidenta USA, aniž by byly dopočteny všechny hlasovací lístky. Toho se okamžitě chytla CNN, která šířila posledních pět let o Trumpovi brutální pomlouvačnou propagandu. A virtuální realita byla na světě.


Podmínkou pro toto prohlášení by v této fázi mohlo být pouze kdyby prezident Trump uznal porážku, což se nestalo. Prezident Trump naopak prohlašuje, že “všechno teprve začalo.” Ode dneška (pondělí) mají začít masivní právní spory o volebním podvodu napříč USA.


Všechna ta hujerovská blahopřání, které dostal soudruh Biden od státníků celého světa (včetně českého premiéra Babiše a prezidenta Zemana) ke zvolení komická, nebo snad až děsivá. Před našima očima se odehrává virtuální realita – za asistence médií a politiků celého světa.


loading…

“Nechali papírové hlasovací lístky čekat na vložení, pokud to bude nutné. To přišlo na řadu, když hlasování ve prospěch prezidenta Trumpa v klíčových státech enormně vzrostlo,” říká advokáta Powellová. “Tehdy museli zastavit sčítání hlasů a odebrat hlasy Trumpovi ve prospěch Bidena,” dodává.Stále jasněji se vynořuje celkový obraz situace – Od mediálně vyvolané iluze celosvětové pandemie, přes uměle vyvolané nepokoje vedené rasisty z Black Lives Matter a rváči z levicového hnutí Antifaoboje sponzorované strukturami napojenými na Demokratickou stranu.


Cíl byl jediný: Nezvolení Trumpa pretzidentem. Demokraté slibovali “rudou volební vlnu”, která nepřišla – by právě naopak, Trump měl vítězství nadosah, navzdory tomu všemu včetně masivní mediální masáže. A pak se zastavilo počítání hlasů…

Když se obnovilo, bylo všechno jinak.


Revoluce agresivních žen

Demokratická strana je plně pod kontrolou skupiny ultrafeministek a radikálních maoistek, které se shlukli kolem Hillary Clintonové. Biden je jen vystrčený paňáca, který bude při první příležitosti odejit do důchodu (farma, možná blázinec).


loading…

Množí se důkazy, že jsme svědky největšího volebního podvodu v dějinách USA. Trumpův advokát Rudi Giuliani (bývalý starosta New Yorku) prohlásil na tiskové konferenci, že má místopřísežná prohlášení od nejméně 60 svědků, vypovídajících o volebních podvodech.


Trumpův advokát Rudi Giuliani: “Je to největší volební podvod v dějinách USA.” Důkazy máme, ať rozhodne soud.

Dále je tu sčítací software používaný ve 30 amerických státech, který překlápěl v Michiganu hlasy Trumpových voličů pro Bidena. Další software překlápěl 3 % poštovních hlasů ještě před začátkem voleb.


Kdo počítá vyhrává

Tento software od firmy Dominion Voting Systems používá v USA dalších 30 států a drtivá většina z nich jsou tzv. swing states, které jsou klíčové pro prezidentské volby.

Tato firma je navíc napojena na nadaci Clinton Global Initiative. Ano, čtete dobře. Duo Gates – Clinton tak má prsty nejen ve vakcínách, ale i v počítání volebních hlasů. Obludná kombinace.Projekt na počítání volebních hlasů za 2,25 milionu USD s názvem The Delian Project je volební sčítací software pro “rozvíjející se demokracie ve světě”. Tedy pro země jako Bělorusko, Ukrajina a další země, kam se vyváží z USA barevné revoluce ve jménu tzv. “demokracie”.


Trumpův tým má prý důkazy, svědectví a podklady k dalšímu skandálu, který se týká dalšího počítačového programu, tentokrát nazvaného ScoreCard, který slouží na sčítání poštovních hlasů přijatých před začátkem voleb.Přepis rozhovoru Syndey Powelové pro TV Fox

Moderátorka: “Řekni nám, co se tady děje?”

Advokátka Sidney Powellová:

“Ano, je tu masivní a koordinovaný pokus ukrást tyto volby americkému lidu.

“Delegitimizovat a zničit hlasy pro Donalda Trumpa ve prospěch prefabrikovaných hlasů pro Joe Bidena.

“Udělali všechno, co je lze představit. Od hlasování mrtvých lidí v masivních počtech nebo vytvoření volobních lístků, které hlasovaly pouze pro Bidena.”
“Identifikovali jsme nejméně 450 tisíc volebních lístků v klíčových státech, které měly zázračně pouze značku pro Bidena a žádného jiného kandidáta. Když se podíváte na Floridu, pak vidíte, kudy se by se za normálních okolností ubírala celá země.”

“Měli algoritmus, pomocí kterého vypočítali, kolik hlasů potřebují překlopit od Trumpa pro Bidena, na co použili počítače. To se týkalo také dalších republikánských kandidátů do Senátu, které okradli na ve prospěch svých kandidátů, netýkalo se to jen prezidenta Trumpa, bylo zasaženo více lidí.”

“Musíme teď bojovat ze všech sil u Federálního soudu, aby byl odhalen tento podvod a spiknutí a dosaženo přepočítání hlasů a auditu na každém místě, kde je to třeba. Což je v podstatě celá země.”


Co bude dál

Dalším krokem je právní bitva. Trumpův tým podá desítky žalob v klíčových státech a u Federálního soudu. Času je poměrně dost, soudy rozhodují v řádu dní.


Ústavněprávně prezident získává mandát k výkonu své funkce až volbou prostřednictvím volitelů (270). Ta následuje v pondělí po druhé středě v prosinci (letos 14. prosince) a měla by kopírovat výsledky voleb.


Oficiální výsledky voleb se vyhlašují na schůzi Kongresu, což v případě současných voleb bude 6. ledna 2021. Přísahu skládá prezident 20. ledna 2021. 


Zdroj: Infowars

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh