Koronavirus vede ke III. světové válce, varuje významný britský generál. VIDEO. Lžiprezident soudruh Biden už plánuje nový Lockdown, tentokrát napořád.

Globální ekonomické zhroucení způsobené pandemií COVID-19 vede k novým bezpečnostním hrozbám, které zas vedou k nové světové válce. V nedělním rozhovoru pro Sky News to uvedl generál sir Nick Carter, šéf generálního štábu Velké Británie.
“Koronavirus vede ke III. světové válce,” říká generál Carter

Rozhovor (z 8. listopadu) přichází krátce poté, co si mezinárodní společenství připomnělo 75. výročí konce II. světové války, nejkrvavějšího vojenského konflikt, při kterém zahynulo 70 milionů lidí.


Víc než jen peníze

“Lidé na celém světě dnes žijí v okamžiku, kdy se svět stal nejistým a úzkostným místem k žití. Ve stínu koronaviru probíhá množství lokálních konfliktů. Státy nepřestávají zbrojit, zatímco je tlak na obyvatelstvo kvůli koronaviru čím dál větší,” říká generál Carter, který se osobně zúčastnil války v Bosně a Hercegovině, Kosovu, Iráku, Afghánistánu a dalších konfliktů.


Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o uměle vytvořenou pandemii, kdy je počet zemřelých je ve všech zemích světa přibližně na stejné úrovni jako v předchozích letech. Jejím cílem je jen zisk farmaceutických firem z prodeje vakcín a restrukturalizace ekonomik.


loading…


Ve skutečnosti však může jít o něco ještě většího, kdy jsou jsou všechny státy kvůli pandemii zadluženy bilionovými částkami a obyvatelstvo je drženo jakž takž v klidu mediální masáží a případně policií a armádou.


Cílem je Rusko a jeho nerostné zdroje

Cílem každé takové situace nejsou peníze, ale energetické zdroje. Stejně jako za Hitlera je proto skutečným cílem americké expanze Rusko. Není náhoda, že ve vojenské oblasti dochází k posilování spolupráce Ruska s Čínou.Nezapomínejme na armádu NATO pod vedením USA podél ruských hranic a probíhající pokus o puč v Bělorusku. V případě vítězství Bidena je válka s Ruskem (a vytvoření nového odbytiště zbraní) otázkou měsíců či týdnů.Soudruh Joe (celým jménem Joseph Robinette Biden) ještě není ani prezident (pouze ho jím nazvala fake news media a už plánuje nový celonárodní Lockdown, tentokrát již navždy. Pokud tu fikci myslí vážně, pak tato vymyšlená pandemie nikdy nezmizí a lidí mohou chodit s hadry přes ksichty několik generací.


Generál Carter připomněl, že eskalace napětí probíhala před oběma světovými válkami v minulém století a že vedla k “nesprávnému výpočtu, který nakonec vedl k válce v měřítku, které bylo do té doby nepředstavitelné”.


loading…

Trápení ukončí armáda robotů

Zrůdnou tečkou za II. světovou byly dvě atomové bomby, vržené Spojenými státy na dvě dvě bezbranná japonská města Hirošimu a Nagasaki. Dohromady v těchto městech kvůli americké agresi zemřelo 250 tisíc nevinných civilistů.


Vzpomínkové akce na II. světovou válku se konaly uprostřed probíhající údajné pandemie koronaviru, která již poškodila globální ekonomiku a přinutila řadu vyspělých zemí v Evropě zavést blokování a o omezení práv občanů.

Šéf britského štábu obrany Nick Carter dále uvedl, že v nadcházejících desetiletích mouhou být armády složena jak z lidských vojáků, tak z dálkově ovládaných strojů. “Myslím, že by Británie mohla mít armádu 120 000 vojáků, z nichž 30 000 by byly roboti,” uvedl.


Zdroj: Sky News celé video
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh