Nehorázné! Sledujte volební loupež v přímém přenosu: Téměř 20 tisíc hlasů zmizí od Trumpa a skočí k Bidenovi v živém vysílání CNN. Největší volební podvod v dějinách – další střípek obludné mozaiky

To je ostuda! Během živého vysílání volební noci na televizní stanici CNN změnilo téměř 20 tisíc hlasů v Pensylvánii majitele. Jako zázrakem hlasy skočily od prezidenta Trumpa na účet jeho vyzyvatele Joe Bidena. Podívejte se jak.
Všimněte si skóre v Pensylvánii (1 – 7 vteřina) a pak po 41. vteřině. Záznam jsme pro přehlednost nahráli 3 x za sebou. Takřka 20 tisíc hlasů skočí od Trumpa k Bidenovi.

Na klipu z volebního dne (3. listopadu) vidíme moderátora Johna Kinga ze CNN, jak seznamuje diváky s průběžnými volebními výsledky.


Na začátku klipu u volebního skére v Pennsylvánii je u prezidenta Trumpa stav 1 690 589 hlasů. O pouhých 33 vteřin později při příštím zobrazení hlasů v Pensylvánii však má Trump pouze 1 670 631, tedy méně o 19 958 hlasů.


Kam ty hlasy zmizely?

Pensylvánie: Trump 1 690 589, Biden 1 252 573. Jenže o 32 vteřin později…

Jejda! Trump 1670 631 a Biden 1 272 945! Takřka 20 tisíc hlasů změnilo majitele!

loading…

Odpověď máme přímo před očima: U Bidena na začátku klipu se v Pensylvánii ukazuje skóre 1 252 537 hlasů. Při dalším zobrazení stavu v Pensylvánii o pouhých 33 vteřin však skóre záhadně poskočí na 1 272 495, Biden tedy má jako zázrakem tedy o 19 958 hlasů více.


Přesně takhle to je.

Trumpovi ubyde 19 958 hlasů – a u Bidena přibyde 19 958 hlasů v přímém přenosu. Zázrak!


Podle agentury Associated Press (s 99 procenty sečtených hlasů), Biden údajně vyhrál Pensylvánii s 3 362 184 hlasy. Prezident Trump získal údajně 3 316 619, což je rozdíl pouze 45 565 hlasovacích lístků.


Ukradené volby

Když ovšem o Bidena 20 tisíc hlasů odečtěme a přičteme je zpátky k Trumpovi, je už rozdíl mezi oběma jen 5 tisíc hlasů a navíc tu máme jako bonus otázku: “Kolik tisíc hlasů Biden Trumpovi v Pensylvánii ukradl?”


A kolik tisíc hlasů Biden ukradl Trumpovi v ostatních státech po celý USA?”


K převodu hlasů došlo zřejmě způsobem, o kterém jsme psali ZDE (software od firmy Dominion Voting Systems napojené na Billa Clintona).


Na situaci je pikantní ještě další věc: Agentura Associated Press jako první vyhlásila Joe Bidena vítězem voleb a prezidentem USA. Po tomto “propíchnutí” se přidala CNN a další média…


loading…

Televize CNN, během jejíhož přenosu je podvod zachycen, zase poslední pět let vysílala od rána do večera fake news o Donaldovi Trumpovi. CNN se tak stala symbolem nezkorumpovanější televize v dějinách demokracie.Nová normalita?

Jsme zřejmě svědky největšího podvodu v dějinách USA i demokracie. Pachateli jsou podle všeho Demokratická strana USA a hlavní média – která se také podílejí na iluzi pandemie koronaviru.


Byla snad pandemie koronaviru (počet zemřelých je letos v USA také stejný jako v předchozích letech) byla vymyšlená proto, aby vznikla záminka pro korespondenční hlasování – ke kterému došlo masivně (rekord) – a také podle všeho s mnoha falešnými hlasy.


Trump už vyhlásil, že volby ještě zdaleka neskončily a podal desítky žalob na průběh voleb v přibližně deseti státech. V pěti státech ještě nejsou dopočítány hlasy, což je zcela navídaná situace (jen 58 procent spočteno na Aljašce, 95 procent v Nevadě atd…)

Vítejte v nové normalitě.


Zdroj: Thedonald.win
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh