Přelomový rozsudek: Korespondenční hlasy, obdržené po volebním dni, musí být odděleny, rozhodl Nejvyšší soud v USA. Zvrat ve volbách: Bude se teď smát Trump a soudruh Biden ostrouhá?

Soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito dnes vydal nařízení, aby volební komise v Pensylvánii oddělily hlasovací lístky obdržené po 20 hodině v den voleb 3. listopadu od ostatních. Jde o zásadní rozhodnutí, které může znamenat přelom ve volbách – prezidentem by zůstal Trump.
Konzervativní soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito vydal nařízení, které může způsobit zvrat ve volbách ve prospěch Trumpa. Později též vězení pro členy Demokratické strany za volební podvod.

Hlasoval pro Bidena celý hřbitov?

Ještě středu 4.listopadu vedl Trump v Pensylvánii o stovky tisíc hlasů. Pak přišla milionová várka korespondenčních hlasů – a nyní (99 procent sečtených) vede Biden “jako zázrakem” o neuvěřitelných 29 tisíc hlasů.

Pensylvánie je největší ze států, které ještě nemají sečtené hlasy a stačila by levicovému kandidátovo Bidenovi k úplnému vítězství.


Oddělení korespondenčních lístků, které došly “po termínu” je přelomovým rozhodnutím Nejvyššího soudu, ve které Trump doufal, protože mu otevírá cestu k vítězství ve volbách.

Nyní soud zvažuje, zda platnost těchto volebních korespondenčních lístků zruší úplně. To by znamenalo červenou čáru ve volební den 20 h večer – a jasným vítězem by byl Trump.


Počítání hlasů není ještě u konce, ale vše nasvědčuje tomu, že nejvíc hlasů získá krajně levicový kandidát Joe Biden (77 let). Nyní jde o to, kolik z těch hlasů, které dostal, bylo neplatných. Například registry voličů v Pensylvánii obsahují 21 tisíc voličů, kteří jsou již po smrti (Arfa informovala).


Mnohé nasvědčuje tomu, že jsme svědky nevětšího volebního podvodu v dějinách USA.


loading…

Korespondenční volební lístky přinesly zvrat do voleb, které se až do uzavření volebních místností 3. listopadu ve 20 h vyvíjely zcela jasně ve prospěch prezidenta Trumpa. Drtivá většina hlasů na korespondenčních lístcích byla pro Bidena, v některých státech až z 80ti procent, což je neuvěřitelné.


Lístky putují do kontejneru

Podle některých komentátorů jsou falešné volební lístky součástí velkého volebního podvodu od Demokratické strany USA. Z té zbylo už jen tvrdé jádro, tvořené drsnými marxistickými feministkami (včetně Clintonové). Biden je jen vystrčená loutka, která pom volbách zmizí.


Trumpův tweet ze soboty 7. listopadu: “Tyhle volby vyhraju o hodně!”

Soudce Alito rozhodl, že korespondenční hlasovací lístky v Pensylvánii, které dorazily až po 20 h dne 3. listopadu, budou uloženy do zabezpečeného uzavřeného kontejneru. O jejich dalších osudu se rozhodne, zatím jsou vnímány jako vysoce podezřelé, ale platné. To se však může změnit.Soudce Samuel Alito, kterého nominoval ještě prezident George W. Bush, uvedl, že soud nebyl informován, co mají okrsky udělat s hlasovacími lístky obdrženými mezi termínem úterým 3. listopadu ve 20 hodin a páteční půlnocí 6. listopadu.

Volby by měly skončit uzavřením volebních místností – tedy v úterý 3. listopadu ve 20 hodin.Toto rozhodnutí soudu může znamenat precedens pro další státy, ve kterých rozhodlo až korespondenční hlasování o tom, že ve volbách zvítězí Joe Biden. Bez těchto hlasů by zůstal prezidentem Donald Trump.


Situace vypadá tak, že po rozsudcích soudu dojde ke kontrole platnosti a přepočítání hlasů v klíčových státech.


Přísaha prezidenta Spojených států amerických je pravidelně skládána dne 20. ledna. Do té doby je čas rozhodnout, kdo tyhle volby vyhrál a kdo půjde sedět.


Zdroj: TV FOXloading…V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh