Masivní demonstrace v Lipsku proti korona-podvodu. 40 tisíc lidí volalo: “Není žádná pandemie!”, “Vraťte nám svobodu!”, “Lžete, je to jen chřipka!”… Obušky, dlažební kostky, hořící policejní stanice. Desítky zatčených a raněných

Více než 40 000 lidí se shromáždilo v sobotu v poledne v centru Lipska, aby demonstrovali proti opatřením vlády kvůli údajné pandemii covid-19. Docházelo ke střetům s policií, ale také ke rvačkám s levicovými extremisty z hnutí Antifa. Ti se přišli porvat po zatčení své vůdkyně Liny N.
Veřejnost nevěří vládě, což je potenciál revoluce

Vymyšlená pandemie

Demonstrace proti covid-podvodu byla původně zakázána, pak povolena rozhodnutím soudu. Maximální počet účastníků byl stanoven na 16 tisíc. Na náměstí v centru města a okolních uličkách jich však bylo nejméně dvakrát tolik.


Šlo o jednu z největších anti-covid demonstrací v Německu vůbec. Policie upozorňuje, že nespokojenost obyvatelstva roste a je “rozpoznatelný potenciál radikalizace“.


Jen málokdo z demonstrantů měl roušku. K vidění byly transparenty “Očkování je zločin”, “Vymyšlená pandemie”, “Proč nejsou žádné oběti?” a další. Lidé už nevěří médiím a masáží o “počtech nakažených” a “nutnosti nechat se očkovat”.


loading…

Média mlží a tlačí lež o “nakažených”

Média o těchto demonstracích, kterí se konají po celé Evropě, informují je okrajově, nebo vůbec. Nikdy však neopomenout lhát, že účastníky demonstrace byli hlavně “fotbaloví fanoušci”, “propuštění vězni”, případně “pravicoví extremisté”.

V Německo se k tomu přidávají ještě “levicoví extremisté”, kteří jsou jediní reální – a vymykají se z kontroly.
Německo má od 2. listopadu Lockdown. Většině podniků bylo nařízeno zavřít a platí zákaz vycházení podobný jako u nás.


Zatčení Kněžky chaosu

Vláda nenáviděné kancléřky Merkelové odůvodňuje své restriktivní kroky “rostoucím počtem nakažených”. Také v Německu však panují mezi veřejností vážné pochybnosti o důvodech a zákonnosti totalitních zákazů.Počet nakažených Covid-19 je také v Němedcku zcela zanedbatelný ve srovnání s chřipkou, počet úmrtí je stejný jako v předchozích letech. Veřejnost to navzdory silné mediální masáži vnímá tak, že jde o bezdůvodné a nezákonné porušení základních občanských práv. Stále častěji se objevuje výraz “fašismus”.


Nepokoje v Lipsku začaly už v pátek, kdy levicoví extremisté zaměstnávali policii na jihu města. V pozadí demonstrace bylo zatčení Liny E. (25), přezdívané “Kněžka chaosu”, která je podle úřadů považována za vůdkyni levicově extremistické zločinecké organizace.


loading…

Policisté byli několikrát napadeni v Connewitzu a zasypáni dlažebními kameny a pyrotechnikou. Vzbouřenci postavili barikády z popelnic a závor na staveništích, zapálili petardy a házeli kameny na okna nové budovy. Byl také zbořen přístřešek pro autobusy.


Kdy začne pouliční boj?

Vládám se daří držet obyvatelstvo na krátké uzdě, i když čím dál jasnější, že pandemie neexistuje a jde jen o záminku. Protesty sílí, ale jak ukázala například nedávná demonstrace v Praze 18. října na Staroměstském náměstí, police se nijak nezříká brutálních metod.Otázkou zůstává, jako dlouho to vydrží a kdy přeroste odpor obyvatelstva otevřený pouliční boj. Anti-covid demonstrace se konají každý víkend v německých, britských, španělských a dalších městech. Média o nich neinformují.
Zdroj: Der Bild

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh