Z toho mrazí: Kam policie odvlekla bezvládného muže z protivládní demonstrace na Staroměstském náměstí? Šokující VIDEO. Byl mrtvý? Proč o něm nic nevíme? Ministr vnitra divně mlží…

Mrtvý při zásahu policie na Staroměstském náměstí? Kam zmizel muž v botách s červenou podrážkou? Akce proti demonstrantům protestujícím proti vládě a “covid-podvodu” byla rozhodně masivnější, než ji líčí média hlavního proudu.

Ministr vnitra Jan Hamáček hovořil v České televizi o “deseti, dvanácti, možná šestnácti raněných demonstrantech”… Podle záběrů, které chodí do redakce ARFA ze všech stran, však bylo krve mnohem víc…ŠOKUJÍCÍ VIDEO. Muž leží bezvládně na dlažbě, když v tom…

Velké znepokojení budí záběry muže, kterého srazil k zemi policista před chrámem sv. Mikuláše. Veřejnost nemá dostatek informací, tak si klade znepokojivé otázky. Na sociálních sítích se množí spekulace o utajovaném mrtvém fotbalovém fanouškovi a objevilo se srovnání s případem mrtvého studenta Šmída z převratu roku 89…


VÍTE, ŽE: Student Šmíd údajně zahynul při demonstraci 17. listopadu 89. Později se však ukázalo, že šlo o obludnou dezinformaci, kterou vypustil do rádia Svobodná Evropa disident Petr Uhl. Tato zpráva nicméně dala do pohybu události, na jejichž konci byla změna poměrů.


Kolega se pokoušel muže oživit, ale…

Takhle to začalo. Muže se strká s těžkooděncem. Nemá šanci…

Muž v botách s červenou podrážkou se zhroutil k zemi….

Nedostatek informací o událostech na anti-covid demonstraci 18. října připomíná malé mizivé množství zpráv o údajné pandemii covid-19.

Jak vážná nemoc to je? Proč je počet zemřelých nižší, než loni a předchozích letech? Proč se neprovádějí pitvy? Je chybovost testů opravdu 90 procent? Je pravda že pozitivně testování jsou opakovaně započítání do statistik? Proč Česká televize publikuje zkreslené statistiky? Veřejnost si klade otázky, ale odpovědi nedostává.


loading…

Znepokojivý je také druh poranění demonstrantů – jak ho popsal ministr Hamáček: Na hlavě (od obušků) a přidušení slzným plynem (z bezprostřední blízkosti přímo do obličeje. Připomeňme, že v době zásahu bylo na náměstí mnoho starší lidí i rodin s dětmi…


Muž v botách s červenou podrážkou po úderu od policisty leží bezvládně na zemi…

Na videu z demonstrace 18. října vidíme zuřivou bitku u chrámu sv. Mikuláše v úzké ulici směrem do Kaprovy ulice. Skupina demonstrantů se pokouší opustit náměstí. V ulici však stojí asi třicet těžkooděnců, kteří jim brání v odchodu. Vzduchem lítají petardy a lahve.


Ležel na dlažbě s vyhrnutou bundou a nohama divně zkroucenýma…

K incidentu došlo před chrámem sv. Mikuláše. Policie bránila demonstrantům odejít…

Snímek ze 17. listopadu 1989. Muž na zemi je student Šmíd, z něhož se vyklubal policejné provokatér Žifčák.

Demonstranti se nesnaží dostat dovnitř, ale naopak ven – a policie jim v tom brání. Stříká po nich slzný plyn, často přímo do obličeje z bezprostřední blízkosti.

Jeden z demonstrantů se přetlačuje s policistou, pak náhle bezvládně klesá k zemi a zůstává ležet v nepřirozené poloze s podivně zkroucenýma nohama (boty s červenou podrážkou) a bundou vyhrnutou tak, že leží nahým bojem na dlažbě.


Policie si muže nevšímá, nechává ho ležet, ač se nehýbe. K nehybně ležícímu muži přibíhá demonstrant a snaží se ho oživit, ale bezúspěšně. Policie jen přihlíží, ale po chvíli se řetěz těžkooděnců přesune krůčky k ležícímu muži, až stojí nad ním.


loading…

Z druhé vlny se skloní dva těžkooděnci a muže po zemi odtáhnou pod nohama kolegů v první řadě k policejnímu vozu. Pro tento moment je třeba video pečlivě studovat a sledovat hlavně stopu červených podrážek…

Zde záběr kamery muže opouští a přesunuje se zpátky k dění na Staroměstském náměstí. Vidíme nečekaný a zuřivý útok policejních těžkooděnců, kteří začnou demonstranty zpátky na náměstí.


Vidíme, jak dva demonstranti upadnou na zem, ale policisté v těžkých botách se přeženou přes ně. Ozývá se bouchání petard, situace připomíná bitevní pole. Staroměstské náměstí tohle zažilo naposledy na konci II. světové války.
Autor videa není znám. Na stránkách Novinky.cz ho však najdeme sestříhané. Na sestříhaném videu před chrámem svatého Mikuláše vidíme muže, ležícího na zemi, jak nad ním klečí jeho kolega. Pak je střih a záběr pokračuje policisty, běžícími na náměstí.Co se stalo s mužem v botách s červenou podrážkou? Kam ho policisté odvlekli? Je těžce raněný, přidušený plynem, nebo snad…


Nelze se ubránit dojmu, že zásah policie je obrovským selháním ministra Hamáčka, který nezkušeně nařídil předčasné ukončení demonstrace – a pak bránil demonstrantům odejít.


Video Novinky.cz, které bylo zveřejněno sestříhané.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh