Začala válka o Babiše. Zničit ho chtějí do 90 dnů. Pak dostane na výběr: Tiše zmizí, nebo dostane 10 let. Zrada z vlastních řad. Bruselská armáda útočí

Odvoláním plukovníka Prymuly začala válka o budoucnost nejen premiéra Babiše, ale celé České republiky. Bruselská armáda zastoupená blokem “Antibabiš” ucítila krev. “Chtějí Babiše odstavit ještě před volbami,” řekl deníku Arfa vysoce postavený zdroj z hnutí ANO.
“Zničit chtějí Babiše do 90 dnů. Oni – to znamená české probruselské anti-vlastenecké strany ve spolupráci s Bruselem, tedy Evropskou komisí.”

Cílem je dostat Babiše do úplné izolace – a to nejen na na mezinárodní a české politické scéně, včetně narušení vztahů s prezidentem Zemanem, ale i uvnitř v jeho vlastním hnutí. Pak dostane na výběr: Buď se tiše zmizí, nebo 10 let vězení,” pokračuje vysoce postavený zdroj z hnutí ANO.


Jejda! O půlnoci na liduprázdném kopci a bez roušky? No to je hrůza!

Falešná pandemie covid-19, která rozvrátila společnost, má posloužit k uspořádání nového, “žádoucího” politického rámce v té které “zúčastněné” zemi.


Pro Českou republiku je tato budoucnost architekty z Bruselu a Deep State USA (pavouky ve stínech za trůny) narýsována jasně: Je to budoucnost bez Andreje Babiše.


Odstřelením Prymuly (Arfa informovala) se Babiš zbavil osiny, ale za cenu narušení vztahu s prezidentem Zemanem a za cenu oběti své pravé ruky Jaroslava Faltýnka. Ten byl ale také již usmýkán podivnými skandály fake-news médií, takže šlo spíše o “oběť mrtvého muže”.


Je zřejmé, že “nenošení roušky na opuštěném Vyšehradě kolem půlnoci” je jen velmi chabou záminkou pro odvolání kohokoli. Pro opozici je to však jako výzva k útoku.


loading…

Babiš slabší, než kdy byl

Andrej Babiš je v tuto chvíli slabší, než kdy byl. Jeho ANO ztrácí nejen na voličích (28 %), ale i na koaličním potenciálu. Nynější koaliční pratner ČSSD bude první, kdo zradí, spřátelení komununisté si po debaklu v krajských volách správně vyhodnotili situaci, že je ANO kanibalizuje.

Zinscenovaný odstřel Zemanova plukovíka Prymuly, který se vymkl kontrole, je motivován snahou premiéra aspoň částečně dobýt ztracené pozice. I po dosazení svého muže na post ministra zdravotnictví jako generála boje proti covidu, Babiš brzy zjistí, že vymanit se z evropské pandemiální fikce lze jen velmi těžko.


IDNES, které koupil Babiš v balíčku MAFRA za 5 miliard korun. Nyní již přebírá zprávy od nenávistné a zhrzené konkurence….

Na oslabeného premiéra už útočí i jeho vlastní média. Například portál iDnes, který spadá do Babišova (bývalého) mediální impéria, dnes uveřejnil článek “Brusel poslal do Česka další reakci k auditní zprávě o střetu zájmů Babiše”, v němž se odvolává se odvolává na server Neovlivní.Server Neovlivní přitom řídí novinářka Sabina Slonková, bývalá Babišova šéfredaktorka MF Dnes, která má nenávistný boj proti svému bývalému majiteli jako životní program. Slonková je mimo jiné autorkou obludné kauzy “Únosu Babišova syna”. Tato odporná reportáž by měla vstoupit do dějin české žurnalisty jako odstrašující příklad.


loading…

Zrada ve vlastních řadách

Naděžda Petrová, šéfredaktorka iDNES.cz

Šéfredaktorka IDnes paní Naděžda Petrová tak nechává zveřejnit článek, který může být další ranou do vazu svému (ex) majiteli. Ten si tato média koupil právě proto, aby přestaly šířit podobné dezinformace a lstivě načasované polopravdy.

Tištěný deník MF Dnes řídí Jaroslav Plesl, jehož vliv na elektronickou podobu novin se odehrává v jakémsi si schizmatu: iDnes si v podstatě jede po své vlastní ose a do toho občas přebere články z printu.


Každopádně článek v iDnes o “Babišovi ve střetu zájmů” s odkazem na Slonkové Neovlivní (plus jeho načasování) je na výpověď na hodinu pro vední tohoto média.Bruselská armáda cítí krev: Piráti, STAN, ODS, Lidovci, TOP 09 teď perou do Babiše “všema čtyrma”.


Za zády mají neomezené finanční prostředky z Německého projektu Evropské unie, která si je v rámci řešení korona – krize napůjčovala od bank napojených na Deep State USA. Migranti budou a když to nepůjde na úrovni států, udělají to na úrovni měst.
Za zády má česká Bruselská armáda také média – v čele s Českou televizí, Seznamem atd. a také s Babišovým IDnes a částečně i s tištěnou MF Dnes. Ano, celá tato válka se odehrává výhradně v mediální rovině. Realita zůstala na hanbě.


Trochu zapadlo: Kellner už má TV Nova

Zajímavá zpráva, která trochu zapadla: Nejbohatší Čech Petr Kellner se díky němu po 16 letech znovu vrací jako majitel do TV Nova, která je hlavním aktivem CME v Česku.„Nečekali jsme, že souhlas Evropské komise přijde tak rychle. Spíš jsme předpokládali, že Komise rozjede druhé kolo schvalování, bude chtít další doplňování informací a verdiktu se dočkáme někdy kolem Vánoc,“ říká Vladimír Mlynář z představenstva skupiny PPF o rozhodnutí Evropské komise, která před pár dny bez výhrad povolila PPF převzít mediální skupinu CME.


To je šance pro premiéra Babiše a jeho hnutí ANO.


Vzadu totiž probulbává mnohem silnější hráč, než je Evropské unie… Ten, od kterého jsme slyšeli větu: “You know what: Fuck EU.”
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh