Už to prasklo! Průměrný věk úmrtí občanů “s covidem” je 80 let. Průměrný věk úmrtí bez covidu je 79 let! Zdroj: Český statistický úřad a MZČR. Co s tím udělá nový ministr zdravotnictví?

Občané “s covidem” se dožívají průměrného věku 80 let, tento stav trvá od začátku tzv. pandemie, ale prasklo to například na nedávné tiskové konferenci vlády. Občané bez covidu se dožívají dokonce méně: umírají v průměrném věku 79 let. Tedy: Covid nezkracuje věk. “Občané s covidem” žijí podle statistik dokonce déle, než “obyčejní smrtelníci”.
Průměrný věk úmrtí “s covidem” je 80 let. To platí 20. 10 stejně jako kterékoli jiné dny. VOLNĚ KE STAŽENÍ A ŠÍŔENÍ!!!

Průměrný věk zemřelých “s covidem” je 80 let (ke dni 24. října). Z 1484 zemřelých od začátku “pandemie” bylo 1 373 zemřelých starších 65 let. Civid nezkracuje věk, ale jen odráží obvyklý věk dožití. VOLNĚ KE STAŽENÍ A ŠÍŔENÍ!!! Zdroj: MZČR

Věk zemřelých “s covidem” je vyšší než “bez covidu”, což lze považovat za jasný důkaz, že s tou pandemií a její mediální interpretací není něco v pořádku.

Tato fakta jsou však zcela nezpochybnitelná, potvrzuje je nejen Český statistický úřad, Ministerstvo zdravotnictví ČR, ale i všechny další instituce. V České republice je letos v době “pandemie” navíc nejméně zemřelých za poslední tři roky – bez ohledu na příčinu úmrtí.


Podobných ukazatelů o vyšším věku zemřelých “s covidem”, která zcela vyvracejí mýty o údajné pandemii, dosahují také ostatní země jako například Německo nebo Itálie.


Každodenní porce děsu a hrůzy z České televize: Falešné statistiky “nakažených”, které mají mizivou vypovídající hodnotu a mimo jiné ženou zdravé, ale vyděšení občany do nemocnic. VOLNĚ KE STAŽENÍ A ŠÍŔENÍ!!!

Nejčastěji umírají “s covidem” lidé, kteří měli tři a více dalších nemocí. Vliv covidu na délku jejich života není znám, protože se neprovádějí pitvy – jak by mělo být za pandemií běžné.


loading…

Nenechte se vyděsit!

Statistiky jako “počty nakažených”, kterými nás denně děsí, dusí a zahlcují hysterická média v čele s Českou televizí, jsou lživá a zavádějící. Lživá proto, že nejde o “nakažené”, ale “pozitivně testované”, což je rozdíl, který může dosahovat až závratných 90 procent.Když tedy Česká televize oznámí “15 tisíc nakažených dnes, což je nový rekord”, neznamená to nic jiného, než že dnes bylo testováno hodně lidí a část z nich s pozitivním výsledkem.

“15 tisíc nakažených dnes, což je nový rekord” může i slabším povah vyvolat touhu po sebevraždě, či ji rovnou spáchat.


Stejně nebezpečné s zavádějící je tvrzení, že je ČR 1. na světě v disciplíně “zemřeli s covidem”. Je jen jediný relevantní údaj: Srovnání počtu zemřelých s minulými lety. A ten je letos podle dusud zveřejněných dat nejnižší za poslední tři roky.


ČT: Děs, hrůza, sebevraždy, plné nemocnice

Po hlášení “15 tisíc nakažených dnes, což je nový rekord”, se starší lidé se vyděšeně zabalí obličeje do roušek, dusí se čímž si přivodí dalším, možná ještě vážnější zdravotní potíže, než ty, které mají. Jsou odkládány operace, ničí se přirozená imunita, umírají lidé… Děti trpí ve školách…


loading…

Údaj “15 tisíc nakažených dnes, což je nový rekord” má nulovou hodnotu, je šířením poplašné zprávy, za kterou by měly být, až bude po všem, padat vysoké tresty – v ideálním světě.
O falešných statistikách, běžně používaných v médiích píše velmi srozumitelně Dr. Jan Hnízdil na svém blogu:

“Covid – podivuhodná hra s čísly”

Dr, Jan Hnízdil

V České republice se muži dožívají průměrného věku 76,2 roku, české ženy 82,1 roku. To je průměr 79,1 let.
– Data o věku úmrtí osob v souvislosti s covidem v ČR (dostupné na webu MZČR).
– Do 19.7.2020 v ČR v souvislosti s covidem zemřelo 359 osob, z toho 208 mužů a 151 žen.
– Ženám zemřelým v souvislosti s covidem bylo průměrně 82,1 let, přitom průměrný věk všech zemřelých žen v letech 2018-2019 byl 81,9 let.
– Mužům zemřelým s covidem bylo průměrně 76,2 let a všem mužům zemřelým v uplynulých 2 letech bylo průměrně 76,1 let.

Vidíme, že průměrný věk úmrtí osob s covidem je prakticky stejný jako průměrný věk všech zemřelých za předchozí 2 roky.

Covid pozitivita tedy nezkracuje život a věk úmrtí covid pozitivních osob v podstatě jen odráží obvyklý věk dožití v ČR, píše Jan Hnízdil.
Jinde stejný zázrak!

V dalších zemích je to obdobné. Průměrný věk osob, které zemřely v Itálii v souvislosti s covid-19, dosahuje 80 let.


Nejčastěji umírali s nemocí covid-19 lidé, kteří měli tři a více dalších nemocí – jako v případě chřipky. Bez dalších patologií bylo 3,6 procenta – jako v případě chřipky. Nejčastějšími souběžnými nemocemi byly vysoký tlak (65,6 procenta), cukrovka (29,6 procenta) a ischemická kardiopatie (28,1 procenta) – jako v případě chřipky.


Německo: Průměrný věk lidí, kteří zemřeli na nemoc Covid-19, je 80 let, jak uvedl na konci března Lothar Wieler, šéf Institutu Roberta Kocha. Nyní je průměrný věk zemřelých na covid-19 v Německu udáván kolem 81–82 let.


Zdroje: MZCR data, Rozhlas umrtnost, CZSO Umrtnostní tabulky. Novinky průměrný věk koronavirus, Blog Jana Hnízdila
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh