“Pandemie koronaviru je podvodný skandál a největší zločin proti lidskosti všech dob,” říká známý právník Dr. Fuellmilch na VIDEU, které boří všechna tabu. Rozbor podvodu s PCR testem. Démonická postava doktora Drostena.

Úžasný záběr má video známého právníka JUDr. Reinera Fuellmilcha. Krok po kroku vyvrací “největší podvod všech dob”, tedy údajnou pandemii koronaviru. Podívejte se na ono video! Svůj názor nám pak pošlete na adresu arfa@arfa.cz.
Krácená verze 14 minut


Plná verze 14 minut


Dr. Fuellmilch na videu říká: “Tato koronavirová krize, podle všeho co dnes víme, musí být přejmenována na koronavirový skandál, a osoby za to zodpovědné musí být trestně stíhány a žalovány za občanskoprávní náhradu škod.”


A pokračuje: Na politické úrovni musí být učiněno vše, aby bylo zajištěno, že už nikdo nikdy nebude v takové pozici moci, aby byl schopen podvést lidstvo nebo se nás pokusil manipulovat pomocí jimi zkorumpovaných plánů.


Jde o největší případ podvodu vůbec – korona podvodný skandál, který se mezitím vyvinul do pravděpodobně největšího zločinu proti lidskosti, který kdy byl spáchán. Zločiny proti lidskosti byly poprvé definované v souvislosti s Norimberskými procesy po druhé světové válce, kdy se řešily hlavně válečné zločiny za třetí říše.


Snímky z čínského Wuhanu, které vyvolaly hysterii údajné pandemie. Mnozí je dnes považují za podvrh a postavy na nich za herce. Každopádně: Tato nemoc nikdy němelě průbeh, kdy by lidé kolabovali na ulicích, “jako by je někdo vypnul”.

loading…

Dr. Reiner Fuellmilch

JUDr. Reiner Fuellmich: Člen advokátní komory v Německu a v Kalifornii. Soudil se s mnoha obřími společnostmi jako Deutsche Bank, VolksWagen a Kühne & Nägel. Je jedním ze čtyř členů německé koronavirové vyšetřovací komise.


Závěry JUDr. Fuellmicha se staly terčem kritiky ze strany tzv. “kontroly faktů” jako je agentura AFP, nebo web manipulatori.cz. Odkaz na ně dávat nebudeme, protože komise Arfa označila jejich verze za hrubě nedostatečné a místy až naivní.

Agentura AFP je silně nedůvěryhodná (opakované selhání při interprateci mnoha světových událostí), web manipulatori.cz je marginální, extrémně dezinformační, nenávistný a je na černé listině mnoha institucí (ČVUT).

Čtenář nechť si proto udělá názor sám.


Tento záběr i itlské nemocnice šířila média celého světa jako ilustraci to, jak by to mělo vypadat v nemocnicích jinde. Tento podvod použila převážně média v USA.

Tři hlavní otázky

Tři hlavní otázky, na které je potřeba nalézt odpověď v rámci soudního řízení ohledně koronavirového skandálu, jsou:

1. Existuje koronavirová pandemie, nebo existuje jen pandemie podle PCR testu?
Specificky, zda pozitivní výsledek PCR testu znamená, že testovaná osoba je infikována nemocí Covid-19, nebo to neznamená vůbec nic ve spojitosti s infekčním onemocněním Covid-19?


2. Mají tzv. proti koronovirová opatření, jako je lock-down, povinné nošení roušek, udržování rozestupů a karanténní opatření, chránit světovou populaci před koronavirem, nebo tato opatření slouží pouze k tomu, aby lidé zpanikařili.

Je jejich účelem aby lidé věřili, aniž by si kladli jakékoli otázky, že jejich životy jsou v ohrožení, takže nakonec farmaceutický a technologický průmysl může generovat obrovské zisky z prodeje PCR testů? Zisky z prodeje antigenních testů na protilátky, a vakcín, stejně tak jako ze získání našich genetických (DNA) „otisků prstů“?


3. Je pravda, že německá vláda masivně lobovala více než kterákoli jiná země svými hlavními protagonisty této tzv. koronavirové pandemie panem Drostenem?
Německo je známou zemí pro svoji disciplinovanost a měla se tak stát vzorem pro zbytek světa pro své přísné a samozřejmě úspěšné dodržování proti-koronavirových opatření.


Odpovědi na tyto tři otázky jsou naléhavě potřebné, protože údajně nový a vysoce nebezpečný koronavirus nezpůsobil nadměrnou úmrtnost kdekoli na světě, a určitě ne zde v Německu.


loading…

Příprava iluze: Květen 2019

Proti-koronavirová opatření, jejichž jediným základem jsou výsledky PCR testů, jsou všechny založeny na testu německého pana Drostena. Způsobily ztráty nesčetných lidských životů a zničily ekonomickou existenci bezpočtu společností a jednotlivců po celém světě.


Německý virolog Christian Drosten, zřejmě jeden z největších korona-podvodníků světa


V květnu 2019 silnější ze dvou stran, která vládne Německu ve velké koalici – CDU – pořádala kongres zaměřený na světové zdraví. Zjevně na popud významných hráčů z farmaceutického a technologického průmyslu.

Na tomto kongresu, můžeme říci, obvyklí podezřelí přednesli své projevy. Byla tam Angela Merkelová, německý ministr zdravotnictví Jens Spahn, ale někteří další lidé, u kterých by nikdo nečekal, že budou přítomni na takovém kongresu.
Byli zde také. prof. Drosten, virolog z berlínské nemocnice Charité, prof. Wieler, veterinář a vedoucí německé Rki, obdoby CDC, stejně tak jako pan Tedros, filozof a ředitel Světové zdravotnické organizace, WHO. Všichni tam také přednesli své projevy.


Další přítomní a přednášející byli hlavní lobbisté dvou světových největších zdravotních fondů, jmenovitě Nadace Billa a Mellindy Gatesových a Welcome Trust. Za necelý rok poté, tito lidé stáli za vyhlášením celosvětové koronavirové pandemie.Testy PCR: Stejné všude na světě

Zajistili, aby byly k prokazování infekcí Covid-19 hromadně používány PCR testy po celém světě, a nyní prosazují, aby byly vyvinuty vakcíny pro tyto infekce a prodány po celém světě. Tyto infekce, nebo raději jen pozitivní výsledky testů, které přinášejí PCR testy, se staly omluvenkou pro celosvětové lock-downy, udržování rozestupů a povinné roušky.


V tomto bodě je důležité také zmínit, že došlo ke změně definice pandemie, která byla změněna již o 12 let dříve. Do té doby byla pandemie považována za nemoc, která se rozšířila celosvětově, a která vedla k mnoha vážným nemocem a úmrtím.

Náhle, a z důvodů, které nikdy nebyly vysvětleny, to má být pouze celosvětové onemocnění. To znamená, že mnoho vážných onemocnění a úmrtí, již nebylo nutných pro vyhlášení pandemie.Díky této změně WHO, která je úzce propojena s globálním farmaceutickým průmyslem, byla v roce 2009 schopna vyhlásit pandemii prasečí chřipky. S výsledkem, že vakcíny byly vyráběny a prodávány po celém světě na základě smluv, které byly drženy v tajnosti. Až do dneška.


Trik s prasečí chřipkou

Tyto vakcíny se ukázaly jako zcela zbytečné, protože prasečí chřipka se nakonec proměnila v mírnou chřipku, a nikdy se nestala děsivým morem, který farmaceutický průmysl a jeho přidružené univerzity neustále oznamovaly, s tím, že by se proměnil v miliony úmrtí, k nimž by jistě došlo, kdyby lidé nebyli očkováni. Tyto vakcíny zapříčinily také mnoho vážných zdravotních problémů.


Přes 700 dětí se stalo nevyléčitelně nemocnými narkolepsií, a zůstaly tak navždy těžce poškozeny. Vakcíny zakoupené za miliony z peněz daňových poplatníků tak musely být zničeny za ještě větší finanční prostředky daňových poplatníků.


Už v době prasečí chřipky německý virolog Drosten byl jedním z těch, kteří šířili paniku mezi obyvatelstvem opakováním stále dokola, že prasečí chřipka může způsobit mnoho stovek tisíc a až několik milionů mrtvých po celém světě.


Čtěte též: Vláda zrazuje své občany? “Zneužíváte pandemie k prosazování migrantů! Ničíte ekonomiku! Zavíráte podniky kvůli rozestupům!” Smělý projev italské političky Meloniové. Blíží se Ital-exit?

Nepoužitelnost testů PCR

Teď se podívejme na současnou skutečnou situaci ohledně nebezpečí viru, naprosté nepoužitelnosti PCR testů pro detekci infekcí, a lock-downů založených na neexistujících infekcích.

Nyní už víme, že zdravotní systémy nikdy nečelily riziku zahlcení covidem-19. Mnoho nemocnic naopak dodnes zůstává prázdných a některé nyní čelí bankrotu. Nemocniční lodě, které se tehdy postavily v New Yorku, a mohly pojmout tisíc pacientů, nikdy nepojmuly více jak 20 pacientů. Nikde na světě nedošlo k nadbytečným úmrtím.Studie ukazují, že úmrtnost koronaviru se rovná úmrtnosti sezónní chřipky. I fotografie z Bergamo z Itálie a New Yorku, které se použily k ukázání světu, že panika je na místě, se prokázaly, že jsou záměrně klamné.Italská iluze

Drtivá většina úmrtí v Bergamo v Itálii, přesně 94 %, se ukázalo, že byly v důsledku ne covidu-19, ale důsledkem vlády, která se rozhodla převést nemocné pacienty, kteří nejspíše měli nachlazení nebo sezónní chřipku, z nemocnic do pečovatelských domů, aby v nemocnicích udělali prostor pro všechny pacienty s covidem, kteří nakonec nikdy nedorazili.

V pečovatelských domech následně nakazili všechny lidi s velmi oslabenou imunitou, obvykle z důvodu už dříve existujících zdravotních problémů. Kromě toho očkování proti chřipce, které tam bylo podáváno, ještě více oslabilo imunitní systém lidí v pečovatelských domech.
V New Yorku pouze některé, ale zdaleka ne všechny nemocnice, byly zahlcené. Spousta lidí, z kterých většina byli starší lidé s už existujícími vážnými onemocněními, a kterých většina, kdyby nebylo šíření paniky, by zůstala doma, utíkali do nemocnice.

Mnoho lidí v nich podlehlo na jedné straně infekcím souvisejícími se zdravotní péčí neboli nemocničním infekcím, a na druhé straně profesním pochybením. Například tím, že byli umístěni na respirátor, než aby dostávali kyslík skrze kyslíkovou masku.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


Covid-19, tak jako sezónní chřipka, může někdy mít vážný klinický průběh a někdy pacienty zabije.


Pitvy: Zemřeli stářím, nebo na jiné nemoci

Nicméně, jak nám ukázaly pitvy, které byly provedeny v Německu konkrétně soudním vědcem prof. Klaus Püschelem, téměř všechna úmrtí, která prozkoumal, byla způsobena vážnými dříve existujícími onemocněními, a téměř všichni lidé, kteří zemřeli, zemřeli ve velmi pokročilém věku, tak jako v Itálii. To znamená, že se dožili víc než je průměrná délka dožití.V tomto kontextu bychom měli zmínit i následující. Německé Rki, což je obdoba CDC, zpočátku kupodivu doporučilo, aby se neprováděly žádné pitvy.

Existuje řada věrohodných zpráv, že doktoři a nemocnice po celém světě dostávali peníze za to, když zemřelou osobu označili za oběť covidu-19, namísto toho, než aby na úmrtní listinu zapsali skutečnou příčinu úmrtí. Např. infarkt nebo zranění ze střely.
Testy PCR: Prasečí korona-chřipka?

Imunitní systém těla si pamatuje každý virus, se kterým kdy bojovalo, a na základě toho také rozpoznává údajně nový, ale stále podobný kmen viru z koronavirové rodiny.


Nechvalně proslulý prof. Drosten vyvinul PCR test pro detekci infekce. Na počátku ledna 2020, na základě těchto velmi základních znalostí, pan Drosten vyvinul svůj PCR test, který údajně detekuje infekci SARS-Cov-2.


Aniž by vůbec viděl skutečný wuhanský virus z Číny, a informace se dozvídal pouze ze sociálních sítí, že se ve Wuhanu něco děje, začal na svém počítači pracovat na tom, co se stal jeho PCR test na koronavirus. K tomu použil starý virus SARS v naději, že bude dostatečně podobný s údajně novým kmenem koronaviru ve Wuhanu.


Poté pan Drosten svoje počítačové výsledky poslal do Číny, aby zjistil, jestli oběti nového koronaviru testovali pozitivně. Testovali pozitivně.
A to Světové zdravotnické organizaci stačilo, aby začala varovat před pandemií a aby doporučila globální použití Drostenova PCR testu pro detekci infekcí virem, kterému se nyní říká SARS-Cov-2.Drostenův názor a rady, a tohle je třeba znovu zdůraznit, byly jediným zdrojem pro německou vládu, když oznámila lock-down a také pravidla pro udržování rozestupů a povinné nošení roušek.


Německo se stalo centrem masivního lobbování farmaceutického a technologického průmyslu, protože ve světě se mluvilo o údajně disciplinovaných Němcích, kteří by měli dělat to, co Němci dělají, aby pandemii přežili. C. A tohle je nejdůležitější část našeho zajišťování faktů.


PCR test se používá na základě falešných tvrzeních, ne na základě vědeckých faktech s ohledem na infekci.

Mezitím jsme se dozvěděli, že tyto PCR testy – na rozdíl od tvrzení Drostena, Wielera a WHO – vůbec neukazují známku infekce jakýmkoliv virem, natož infekce virem SARS-Cov-2.PCR testy jsou výslovně neschválené pro diagnostické účely, tak jak se píše na příbalovém letáku u těchto testů, a jak vynálezce PCR testů, Kary Mullis, opakovaně zdůrazňoval.


PCR testy jsou namísto toho neschopné diagnostikovat jakoukoliv nemoc. To odporuje tvrzením Drostena, Wielera a WHO, které dělají od vyhlášení pandemie.

Pozitivní výsledek PCR testu neznamená přítomnost infekce. Pokud někdo testuje pozitivně, neznamená to, že je čímkoliv nakažen, natož nakažlivým virem SARS-Cov-2.Test má výpovědní hodnotu nula

Dokonce americká CDC říká, a cituji ze strany 38 jedné z jejich publikací o koronaviru a PCR testech z 13. července 2020:

První bod říká: „Detekce virové RNA nemusí znamenat přítomnost infekčního viru, nebo že 2019-nCoV je příčinou klinických symptomů.”

Druhý bod říká: „Efektivita těchto testů nebyla zavedená pro monitorování léčby infekce 2019-nCoV.”

Třetí bod říká: „Tento test nedokáže vyloučit nemoci způsobené ostatními bakteriálními nebo virovými patogeny.”

Stále není jasné, jestli kdy došlo k vědecky správnému izolování wuhanského viru, takže nikdo přesně neví, co při provádění testů hledáme.


Tento virus, tak jako jiné chřipkové viry, rychle mutuje. PCR tyčinky odebírají jednu nebo dvě sekvence molekuly, které jsou lidskému oku neviditelné, a tudíž musí být v rámci mnoha cyklů zvětšeny, aby byly viditelné.


Vše nad 35 cyklů, jak oznámilo New York Times a ostatní média, je považováno za naprosto nespolehlivé a vědecky neomluvitelné. Nicméně Drostenův test a jemu podobné testy doporučované WHO jsou nastaveny na 45 cyklů.Je možné, že jsou tak nastaveny z touhy vytvořit co nejvíce pozitivních výsledků a tudíž poskytnout opodstatnění pro falešný předpoklad, že se objevilo velké množství infekcí?

Test nedokáže rozlišit neaktivní a reprodukční hmotu. To znamená, že pozitivní výsledek může být způsoben z toho, že test např. objeví kousek molekuly, která může ukazovat nic jiného, než že imunita testovaného člověka v minulosti vyhrála bitvu s běžným nachlazením.Falešně pozitivní až 94 procent

Pokud jde o mimořádně důležité PCR testy, Yeadon v článku s názvem „Lži, zatracené lži a zdravotní statistiky – smrtelné nebezpečí falešných pozitiv” z 20. září 2020 píše, a cituji:

„Pravděpodobnost toho, že pozitivní výsledek testu je falešně pozitivní, je mezi 89 – 94 % neboli téměř jistá.”PCR testy ve skutečnosti měří toto: „Přítomnost částečných RNA sekvencí přítomných v nedotčeném viru, což může být kus mrtvého viru, který nemůže subjekt udělat nemocným a nemůže se přenášet a nemůže kohokoliv jiného udělat nemocným.”


Kvůli naprosté nevhodnosti testu pro detekci infekčních onemocnění tyto testy zjistily pozitivní nález v kozách, ovcích, papáji a dokonce kuřecích křídlech.


Oxfordský profesor Carl Heneghan, ředitel Centra pro medicínu založenou na důkazech píše, že virus covidu-19 nikdy nezmizí, pokud se s těmito testy bude pokračovat, vždy bude falešně detekován ve velké části testovaných.


Lock-downy, jak Yeadon a jeho kolegové zjistili, nefungují. Švédsko se svým liberálním přístupem a Velká Británie se svým striktním lock-downem mají naprosto srovnatelné statistiky onemocnění a úmrtnosti.


Celý text: Otevři svou mysl


STATISTIKA: V účinnost vládních opatření proti koronaviru podle čerstvě zveřejněného průzkumu CVVM věří pouhých 48 % lidí a důvěra klesá.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh