Šokující přiznání: Testy PCR na měření covid-19 jsou bezcenné! VIDEO jako důkaz! Virus dosud nebyl izolován, není tedy s čím poměřovat. Co vlastně měří testy, při nichž nám srkají tyčinku do mozku, až vyhrknou slzy?

Toto je jedna z nejdůležitějších zpráv, kterou můžete právě teď sdílet s každým na světě. Protože naprosto každý byl ovlivněn tím, o čem je. Testy na covid-19 změnily život miliardám lidí, ale…
Tady je ohromující přiznání organizace, která je kompletně zodpovědná za zruinování a zničení bezpočet desítek milionů životů, plýtvání finančními náklady ve výši bilionů dolarů, a za vytvoření největšího přesunu moci a bohatství, jaký tento svět ještě neviděl.


Video jako důkaz: Virus nebyl izolován, Zlatý standart neexistuje


Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) přiznalo ve svém oficiálním dokumentu, že covid-19 nikdy nebyl izolovaný. Bez izolovaného viru je přitom výpovědní hodnota testu nulová.


Arfa: Tento článek pouze nabízí fakta, není návodem k žádnému jednání. Názor ať si udělá každý sám.


Dokument se jmenuje “CDC 2019-nový koronavirus (2019-nCoV), diagnostický panel RT-PCR v reálném čase” (vytvořen 13. 7. 2020). Na straně 39 nachází podtitul Charakteristika výkonu a Analytický výkon.V posledním odstavci na stránce v druhé větě se píše:
„Není dostupný žádný kvantifikovaný izolovaný virus 2019-nCoV…”


loading…

Toto šokující přiznání znamená, že testy PCR nezjišťují přítomnost viru. Když nebyl virus izolován, je testování je naprosto nepodložené.Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) úzce spolupracuje se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Spolu určují, co je pandemie a co není – a jak se to bude měřit. Mají v rukou osud celé planety. Žijí z darů globálních oligarchů jako je Bill Gates.


Co tedy vlastně měří?

Skupina vědců analyzovala 25 studií PCR testu, který je na zjištění koronaviru používán. Zjistili, že test neměří virus, ale genetický materiál. Funguje na základě namnožování DNA (genetického materiálu).


Test dokáže namnožit viry natolik, že je možné označit za “nakaženého” každého účastníka. A to i tehdy, kdy má testovaný člověk v sobě virů tak málo, že v žádném případě nejsou schopny vyvolat infekci.


loading…

U podobných testů je třeba mít izolovaný vir, kterému se potom říká tzv. „zlatý standart“. Jenomže – korona virus nebyl nikdy nikým izolován, takže není s čím poměřovat.


“Hledají a nacházejí to, co my všichni už máme v sobě, co je součástí naší DNA, co spolehlivě u každého najdou. A pak má každý z nás koronavirus, i když příznaky nemáme žádné, protože jsme naprosto zdraví,” vysvětluje virolog Dr. Andrew Kaufman.
Kolik lidí přišlo o vše? Kolik lidí spáchalo a spáchá sebevraždu? Kolik lidí je považováno za postradatelné? Kolik lidí nemohli jít na životně důležitou operaci kvůli covidu? Pokud to, co tady čteme v dokumentu od CDC, je pravdivé, desítky milionů životů byly naprosto zničeny.Test hledá RNA, o kterém se předpokládá, že pochází z viru, jehož existence nebyla ani prokázaná. Korporace CDC a všechny ostatní světové zdravotnické agentury na základě tohoto testu počítají případy a úmrtí covidu.Vlády zavedly lock-down a ničí ekonomiku vše na základě těch úmrtí a počtu případů.

Všechno použijí k opodstatnění zásahu do těla každého člověka na světě píchnutím „konečného řešení” . Ti, kteří po vás dnes chtějí, abyste nosili roušku, jsou ti stejní, kteří po vás zítra budou chtít, abyste se nechali očkovat.


Sdílejte tento článek se všemi, které znáte a kdekoliv můžete.


Zdroj: Dokument “CDC 2019-nový koronavirus (2019-nCoV), diagnostický panel RT-PCR”V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh