Prymulo, póóózor! Tohle musíš vidět! Německá vládní televize přiznala, že celá ta pandemie je jen nafouknutá bublina. Je čas, nechat ji prasknout. ARD. Pohov.

Německá „vládní“ televize ARD odvysílala 6. října devítiminutový příspěvek s názvem „Přeháněli jsme“, ve kterém poprvé přiznala své chyby. Jasně uvedla, že záleží hlavně na počtu hospitalizovaných a zemřelých. Vyslovila i to, že obě čísla jsou již měsíce zanedbatelně nízká.
Pořad televize ARD je šokující a převratný pro mediální vnímání “pandemie”. Titulky: Otevři svou mysl


Poprvé zaznělo i to, že v Německu, stejně jako v ostatních evropských státech, letos neumírá více lidí než v letech předchozích. A zpochybněn byl i význam počtu infikovaných, protože to ani zdaleka neznamená počet nemocných. Poprvé přiznali prázdné nemocnice.


Vládní televize ARD: “Přeháněli jsme!”

Plukovník Prymula promlouvá k národu 13. 10. Za ním stojí pohřebáci, zdá se. Svůj přístup havrana by však měl přehodnotit. V Německu už zpívají kosi.

Takový program nemohl být odvysílán bez vědomí berlínské vlády a to s znamená, že alfa-samice evropské politiky připravuje pozvolný ústup od covidové hysterie. To by byl konec diktatury zdravotní byrokracie i v ostatních evropských státech.

Pan ministr Prymula by s tím měl počítat. A nejen on.


loading…

Německá ARD v reportáži uvedla, že média šíří strach, paniku a nejistotu. To platí dvojnásob pro Českou televizi, která v šíření paniky a hrůzy překová všechny myslitelné hranice a – bez přehánění – její přístup stál mnoho lidských životů na zanedbaných operacích, strachu jít k lékaři a podobně

Doufejme, že toto je začátek konce manipulativního podávání zpráv o „nebezpečné“ pandemii koronaviru v České republice. Koronavirus je mrtev, ať žije objektivita!


Stále více lidí je pohlceno zprávami o koronaviru, co celý týden vyvolávají strach. Co říkají odborníci na zvyšující se počet nových infekcí?loading…

“Počty nakažených samy o sobě nic nenaznačují, protože jen minimální počet nakažených opravdu potřebuje lékařskou pomoc,” uvádí prof. Hendrik Streeck v reportáži ARD.

“Taková pozornost na koronavirus je opravdu extrémní. Ráno začnete den s počty nakažených na Covid a jdete s nimi i spát. Měli bychom se oprostit od těch počtů nakažených na koronavirus,” říkají další lékaři.
Prof. Torsten Bauer je ředitel kliniky pro plicní onemocnění v Berlíně. Již dva týdny je jeho oddělení pro pacienty s covidem téměř prázdné, tak jako v mnoha německých nemocnicích. Neustálé šíření zpráv o počtu nově nakažených je podvod.

“Jsem proti těm počtům, která se neustále propagují, protože absolutní počet znamená pouze to, kolik je pozitivně testovaných, ale to neříká nic o tom, kolik lidí opravdu onemocnělo,” říká k tomu prof. Torsten Bauer.

data-matched-content-rows-num=”2″
data-matched-content-columns-num=”2″


Přestože média hovoří o nárůstu nakažených, tak ten nevedl k hospitalizaci nakažených do nemocnic, jelikož se nakazili převážně mladí lidé, kteří mají buď mírné nebo žádné příznaky.Mladí lidé mají mírný průběh nebo průběh nemoci bez symptomů, a to nemá žádný silný vliv na infekční dění”, uvídí v reportáži prof. Hendrik Streeck.

V Německu je dispozici 30 tisíc lůžek intenzivní péče, ale leží v nich aktuálně jen 447 nakažených. Takřka 10 tisíc lidí umřelo v Německu od března do října “s koronavirem”. To zní dramaticky, ale co mnozí lidé nevědí, je, že v Německu umírá průměrně každý týden až 20 tisíc lidí, např. na infarkt nebo rakovinu.

V Německu neexistuje nadměrný počet úmrtí, neumírá za rok víc lidí než v předešlých letech.


Výše uvedená fakta platí i pro Českou republiku. Nejvyšší čas vzít zpátečku!


Zdroj: Otevři svou mysl, ARD Extra

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Zdroj: Petice českých lékařů, Celý rozhovor Hnízdil Frekvence 1, Institut Václava Klause

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh