Vzpoura lékařů proti korona-teroru: “Petice. Zastavete to!” Prymula zuří a straší mrtvolami: “více než 200 denně!” Lékaři: “Nechceme nevyzkoušené vakcíny!” “Netrapte naše děti”.

Čeští lékaři už toho mají dost. V otevřeném dopise vyzývají vládu, ať okamžitě skončí z nesmyslnými opatřeními, nenutí občany nosit roušky a pustí děti do školy. Nový ministr zdravotnictví (dříve prodejčí vakcín) Roman Prymula zuří. Petici již podepsalo takřka 50 tisíc lidí.
Zatím devět českých lékarů Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., MUDr. Jan Hnízdil, Doc. MUDr. Roman Šmucler, MUDr. Radkin Honzák, MUDr. Kateřina Lucká, Bc. David Petrásek (bioanalytik), MVDr. Jiří Urbánek, MBA MUDr. Ivan Vondřich, MUDr. Ladislav Fiala napsalo a podepsalo petici, kterou můžete podepsat ZDE:


PETICE + Otevřený dopis lékařů vládě a médiím


Petice vznikla krátce poté, co začal ministr Prymula děsit dalšími restriktivními opatřeními, například zavřením dalších škol. Počet pozitivně testovaných školáků je přitom zcela zanedbatelný ve srovnání s jinými chorobami.

Ministr Prymula

“Od lékařů je to nezodpovědné. Hrozí příští měsíc až 200 lidí denně, při příznivém scénáři,” opáčil Prymula.


Údaj 200 zemřelých “s covidem” denně považují odborníci za hrubě nadsazený. Letos – ač by tu měla řádit pandemie – umírá nejméně lidí za posledních pět let. Denně umře v ČR méně než 300 lidí, z toho “s covidem” asi 3.


Děsivý Prymulův mail

loading…

Opatření škodí víc, než covid

Profesor Pirk a další signatáři ale nevidí pro obdobné prohlubování restrikcí důvod. „Mnohem větší nebezpečí ohrožení celkového zdraví lidu však vidíme v drastických vládních opatřeních, než v nemoci covid-19 jako takové,“ uvádí v petici.Prymula se dříve živil jako spolupracovík velkých světových farmaceutických firem, zabývajících se prodejem vakcín. Nyní se tyto firmy tlačí na náš trh, ve snaze získat zakázky za miliard korun.


Ukázky z petice lékařů:

Z medicínského hlediska nevidíme důvod k prohlubování restriktivních opatření, a proto žádáme vládu, aby neprodleně:

uklidnila obyvatelstvo a přestala jej děsit počtem nakažených jednou konkrétní nemocí.
upustila od dalších restriktivních opatření.
• povinné nošení roušek zavedla pouze tam, kde to jednoznačně vyžaduje epidemiologická situace.
upustila od povinného testování osob bez příznaků a nezbytnost testu ponechala na uvážení ošetřujícího lékaře.
nedopustila uvedení narychlo připravených vakcín na trh a nezaváděla vakcinaci jako povinnou.


loading…

Po více než šesti měsících od začátku vyhlášení pandemie v naší zemi je jasné, že:

tento typ koronaviru nepředstavuje pro zdravé občany v produktivním věku vážnou hrozbu, jestliže nejsou dlouhodobě vystaveni vysoké dávce viru. Pokud se tato skupina populace s virem setká, většinou nevykáže žádné nebo jen mírné příznaky, odpovídající běžnému chřipkovému onemocnění.

mnohem větší nebezpečí pro celkové zdraví lidu představuje mediálně vytvořený obraz nemoci Covid. Nikdy v minulosti nebylo obyvatelstvo informováno o jedné konkrétní nemoci tak dlouho, tak detailně a všemi médii naráz. Veřejnost je následkem toho nebývalým způsobem vystrašena.

existuje mnohem více a závažnějších onemocnění, než je Covid 19, a lidé jimi nejsou neustále všemi médii stresováni. Zaměřit pozornost veřejnosti na jeden konkrétní typ koronaviru je nebezpečný precedens, vzbuzující strach a devastující psychiku lidí a jejich sociální vztahy, který může mít nedozírný ničivý dopad na ekonomiku a celkový život společnosti.A lékaři pokračují:

Vládní karanténní opatření nemají opodstatnění, jen posilují strach a nejistotu a zhoršují beztak špatnou hospodářskou situaci.

Plošné nošení roušek není vhodné. Dlouhodobé nošení roušky nepřispívá ke zdraví toho, kdo ji nosí. Zavádění roušek ve školách je zcela v rozporu se zdravým rozumem. Děti nepatří do ohrožené skupiny obyvatel, jen jsou zbytečně stresovány.


Stejně nesmyslné je zavírání škol kvůli nemoci, jejíž prodělání dětem neublíží, jen posílí jejich imunitní systém. Nemluvě o potížích, které zavření škol působí jejich rodičům a potažmo dopadá na hospodářskou situaci země.Situace pod Prymulovou taktovkou nese silné znaky obřího vakcinačního byznysu za stovky miliard. Zbohatnou jen ti, kteří jsou na Big Pharma napojeni – a to za cenu ohrožení, nebo dokonce znišení zdrav statisíců lidí.


Zdroj: Novinky

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh