Obviní Trumpa z pedofilie? Zatkli ženu, která pomáhala pedofilnímu bankéřovi Epsteinovi shánět nezletilé dívky. EXKLUZIVNĚ: Vynořilo se VIDEO s dívkami, které může zlomit Trumpovi vaz

Policie včera zatkla dlouholetou spolupracovnici pedofila Jeffrey Epsteina, která tomuto mocnému finančníkovi údajně sháněla mladé a nezletilé dívky na sex.

Média už ohlásila, že zatčená Ghislaine Maxwellová bude ochotná dát policii “velké jméno” výměnou za snížení trestu. Současně se vynořilo video ze společného večírku Epsteina s Trumpem.Kauza Epstein vzbudila v USA obrovský skandál a pohoršení a dosud platí, že kdokoli bude spojen s tímto případem, skončil – a zřejmě stráví mnoho let ve vězení.

Kolem Trumpa se stahuje smyčka. Epstein si podle obvinění vybudoval síť nezletilých prostitutek, které “dával k dispozici” mnoha mocným mužům. Tento příběh je částečně vytvořen média a genderovými organizacemi, ale Amerika mu věří.


VIDEO: Večírek Trumpa s Epsteinem v rezortu Mar-a-Lago na Floridě. Vůbec nevadí, že je z roku 1992. Vzpomeňte 30 let staré kauzy údajného sexuální obtěžování v rámci MeToo, za které padaly mnohaletí tresty vězení.

Zatčení Maxwellové, hlavní podezřelé z pedofilní kauzy Epstein. Zdroj:Otevři svou mysl

Lolita express: Sex v oblacích

Miliardář Epstein vlastnil letoun Boeing 727, který nalétal 600 hodin ročně, často s významnými hosty jako britský princ Andrew, vévoda z Yorku, nebo Bill Clinton, se kterým podle letových záznamů cestoval 26x. Boeing v médiích vysloužil přezdívku „Lolita express“.

Na palubě prý probíhali sexuální orgie s dívkami, z nichž některé byly údajně ještě nezletilé.

Trump a Epstein se znali. Jak dobře?
Epsteinův Boeing Lolita Express. V kroužku je výpis z letové knihy a v něm jméno Bill Clinton

Zleva: Trump, Melanie. Epstein, Maxwellová (snímek z doby kolem roku 2000)

Trumpův konec?

Ještě letos v březnu byl Donald Trump jasným favoritem na obhajobu prezidentského křesla. Po uměle vyvolané hysterie kolem údajné epidemie koronaviru a uměle vyvolaných rasových protestech Black Lives Matter po celé zemi by na něj nikdo nevsadil ani zlámanou grešli.

Trump je nyní zcela odříznutý od svých voličů. Na tiskové konference, přenášené televizí, posílá asistentku, protože agresivita a prolhanost novinářů nebrala konce. Twitter mu maže a cenzuruje příspěvky. Předvolební shromáždění se uskutečnilo jen jedno – a kvůli strachu z koronaviru skončilo fiaskem.


Z video o večírku Trumpa a Epsteina s mladými dívkami v letovisku Mar-a-Lago na FloriděRána z milosti?

Prezident Trump je teď v pozici, kdy stačí jedna rána z milosti – jak doufají jeho protivníci z Demokratické strany USA, kteří stojí nejen za údajnou epidemií, ale i za protesty Black Lives Matter i za Trumpovými problémy se sociálními sítěmi.

Trumpovi protivníci se nazastaví před ničím a byli by bláhoví, kdyby případu pedofila Epsteina nevyužili. I samotné podezření by byl Trumpův konec a následovala by okamžitá rezignace na post prezidenta Spojených států.

Trump opakovaně zdůrazňuje, že Epsteina znal je povrchně, ale vše záleží na tom, jaká příběh z toho vytvoří média. A ty, jak známo, rozhodně nejsou na Trumpově straně.


Trump tančí s mladými dívkami na Epsteinově večírku v letovisku Mar-a-Lago na Floridě

Epstein a Trump (kolem roku 2000)

Trump: “Znám ho 15 let, je to bezva chlapík”

V profilu Jeffreyho Epsteina v časopise New York Magazine (z roku 2002) byl Trump citován:

„Znám Jeffa 15 let. Skvělý chlap. Je s ním hodně legrace. Má rád krásné ženy stejně jako já, a mnoho z nich je spíše mladších. Není pochyb o tom že si Jeffrey si užívá společenského života.“


Podle deníku Washington Post tvrdí Epsteinův bratr Marek, že “Trump letěl na Epsteinovým soukromým letadlem zvaným Lolita Express mnohokrát.”

Pro toto tvrzení nemá Epsteinův bratr žádný důkaz a oba citované deníky New York Magazine a Washington Post patří mezi neagresivnější a nejprolhanější Trumpovy odpůrce, když o něm opakovaně šíří falešné informace.


Z videa z Epsteinova večírkuHádka kvůli vile

Mark Epstein (bratr Epsteina) řekl deníku Washington Post: „Trump a můj bratr byli to dobří přátelé. Vím, že se snaží dát od toho ruce pryč, ale byli.” Trumpovo telefonní číslo, stejně jako čísla jeho manželky Melanie a dalších členů jeho vnitřního kruhu, byly nalezeny v Epsteinově vile v malé černé knize kontaktů.

Podle listu Washington Post skončilo přátelství Trumpa a Epsteina v roce 2005, kdy se oba pokoušeli koupit stejné přímořské sídlo na Floridě.

Po vypuknutí skandálu kolem Epsteinovy pedofilní sítě Trump prohlásil, že Epsteina znal jako každý na Palm Beach, ale už 15 let (od roku 2004) s ním nemluvil a neví nic o jeho aktivitách.

Epsteinovy sexuální aktivity však podle spisu sahají mnohem hlouběji, než jen do roku 2004.


loading…

Zachránil Trump Epsteina před vězením?

Na začátku roku 2000 byl Epstein podezřelý z pedofilie na Floridě. Vysekal ho z toho právník Alexander Acosta, kterého Trump v roce 2017 nominoval za amerického ministra práce. Po obnovení Epsteinova případu Acosta rezignoval. To může budit dojem, že Trump v roce 2000 Epsteiińovi pomohl z vězení.


Trump a Epsteinův právník Acosta jako ministr práce (2018)

Trumpovi protivníci toho bezesporu využijí – byť je celá kauza pouhou spekulací. Když se řekne v mediální zkratce, může znít jako pravda.


V červnu 2016 podala na Trumpa žalobu žena, která tvrdila, že ji znásilnil na večírku v Epsteinově domě na Manhattanu v roce 1994 (v té době by jí bylo 13 let.) Trump a Epstein oba popřeli. Skeptičtí zůstali i novináři a případ vyšuměl do ztracena.


Udá Trumpa za nižší trest?

Ghislaine Maxwellová, kterou včera zatkla policie, je dcerou mediálního magnáta Roberta Maxwella (narodil se v Československu, utopil se vedle své jachty u Kanárských ostrovů), který vlastnil desítky velkých deníků po celé světě (Mirror, Daily News…).

Po Epsteinově sebevraždě je Ghislaine Maxwellová hlavní podezřelou. Označí Trumpa za Epsteinova klienta výměnou za snížení trestu?

Osud Spojených států a možná i celé planety je v rukou jediné ženy.


Zdroj: Elle, BBC

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh