Agresivní manévry NATO nejen u běloruských hranic. III. světová válka nikdy nebyla tak blízko. Stovky tanků USA míří na ruského spojence. Bombardéry nad Evropou – a média mlčí. Putin pod tlakem

U běloruských hranic probíhají šílené manévry NATO, další se za pár dní chystají v Litvě a Gruzii. Ruský prezident Putin se po událostech v Bělorusku ocitá pod těžkým tlakem. III. světová válka nikdy nebyla tak blízko.

Média přitom propagují stupidní, neexistující pandemii koronaviru a témata jako komu svítí jaký semafor. Jsme na pokraji války, možná nejničivější v dějinách – a řešíme roušky proti chřipce.Právě teď v Polsku u běloruských hranic


Tanky USA mířící k (bělo)ruským hranicím.

Běloruský prezident Lukašenko s kalašnikovem. Evropa, lokaj USA, dokola opakuje, že si myslí, že volby byly zfalšované, protože dopadly jinak, než mohly.

Média hlavního proudu (nejen česká) dementně opakují oficiální stanoviska NATO, že se vlastně nic neděje, že ohniště vyhasla a žádní američtí vojáci prý Evropě vlastně ani nejsou.

Je to lež. Stačí se podívat na stránky US Army Europe – a zježí se nám hrůzou vlasy na hlavě. USA pořádá armádní provokace podél celých ruských hranic, nejen u Běloruska, a zatahuje do toho zbytek Evropy – své jako by spojence – kteří musí v tomto prostoru žít.

Přesně tuhle válku USA potřebuje: Aby byla co největší, válčilo se americkými zbraněmi a odehrávala se mimo území USA.


První fáze před běloruskými volbami: Nejméně 6 tisíc vojáků na základnu v Polsku jen 100 km od běloruských hranic.

V Evropě je nyní shromážděno 72 tisíc amerických vojáků a několik tisíc útočných tanků Abrams, bombardéry Stealth a velká ničivá síla vojenské techniky.


Druhá fáze přesunu armády USA k (bělo)ruským hranicím. Všimněte si mapky nahoře. Vojáci již přilétají PŘÍMO z USA. Jejich počty jsou na tomto propagačním letáku uvedeny až směšně nízké, a to i vzhledem k časovému intervalu od 14. července do 22. srpna.

Vojáci USA mimo kontrolu prezidenta

Část vojáků USA (10 tisíc) chtěl prezident Trump přesunout zpátky do USA, ale nebylo mu to umožněno. Deep State (struktura přežívající napříč politikou) chtěl jinak.


Vojáci USA se tak místo zpátky domů, kde je jich opravdu třeba kvůli masivním nepokojům, přesunuli do Polska k běloruským hranicím (další důkaz, že Trump nemá armádu pod kontrolou).


Šipka označuje základnu Drawsko Pomorskie v Polsku, pouhých 100 km od běloruských hranic.

Šílená realita: Bombardéry USA na Evropou – nad všemi státy

Mráz běhá po zádech při představě, že ve volbách v USA zvítězí dementní Joe Biden a jeho řídící Demokratická strana, která tradičně válčí jako šílená a vytváří odbytiště zbrojařským koncernům, které jsou jejími sponzory. Nejkrvavějším prezidentem USA všech dob byl černoch Barack Obama, chybí však málo a bude překonán.


Provokace USA v LitvěArmáda USA u běloruských hranic, přesun již přímo z USA

Nyní jsou američtí a polští vojáci v počtu cca 10 tisíc mužů koncentrováni v prostoru Drawsko Pomorskie asi 100 km od běloruských hranic, nedaleko významného běloruského města Grodno.

V Bělorusku mezitím řádí barevná revoluce, uměle vyvolaná Západem. Časová shoda nemůže být náhodná: Volby prezidenta Běloruska se konaly dne 9. srpna. Pouliční nepokoje vypukly hned po uzavření volebních místností (tedy ještě před zveřejněním výsledků) – jasná indície, že šlo o připravenou akci.Krátce předtím (červen) došlo k masívnímu přesunu vojáků NATO do oblasti Drawsko Pomorskie k polským hranicím (4 tisíce vojáků USA, 2 tisíce vojáků Polska a asi 250 tanků a bojových vozidel).

Nyní probíhá přesun vojáků a techniky k běloruským hranicím přes oceán (z USA). Oficiálně jsou jich desítky, stejně jako vojenské techniky, ale proud neustává už od června, nové bombardéry a stíhačky přistávají v Polsku každou chvíli.


Bombardéry USA opět nad Evropou

Šest bombardovacích letounů amerického letectva B-52 Stratofortress přelétlo v pátek (28. srpna 2020) nad všemi 30 spojenci NATO včetně České republiky v rámci akce se šíleným názvem „Spojenecká obloha“. Doprovázelo je 80 stíhacích letadel členských států NATO.


Probíhají manévry NATO v Rumunsku, za pár dní začnou v Gruzii a Litvě. Rusko se ocitá v obklíčení…


Zdroje: NATO 2020, DVIDS, NATO bombardéry, US Army Europe

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh