Nová, šokující data: “Pouze 6 procent zemřelých s koronavirem je skutečných!” uvedl Národní institut veřejného zdraví USA. Takže: žádných 162 tisíc mrtvých, ale jen 9 tisíc. Přepočteno na ČR: Pouhých 26 obětí za půl roku

Pandemie koronaviru se rozpadá jako domeček z karet. Stále jasněji se ukazuje, že jde o pouhou iluzi. Národní institut veřejného zdraví USA (CDC) před pár dny oznámil, že pouhých 6 procent dosud uváděných obětí koronaviru je skutečných.

K výpočtu analytici dospěli na základě zkoumání úmrtních listů. Je to obrovský šok, protože to znamená, že zastavení ekonomiky a zavádění karantény bylo velmi unáhlené.Reportáž TV Fox s českými titulky (skvělá práce portálu Otevři svou mysl)

Přepočteno na poměry České republiky: Oficiálně zemřelo s “koronavirem” zatím 440 lidí. Z toho 6 procent (skutečných obětí) je: 26. Ani ty přitom nezemřely prokazatelně přímo na koronavirus, ale na jinou nemoc. Koronavirus je zde uváděn jako přímá souvislost (jak tomu bývá u chřipky). U zbylých 94 procent sehrál covid jen okrajovou roli.


Zpráva Národního institutu veřejného zdraví USA (CDC). Celá ZDE

Pouze u těchto šesti procent (tedy v České republice u 26 obětí) se předpokládá, že covid sehrál při úmrtí pacienta nějakou významnější roli – podobně jako například běžná chřipka, která oslabí organismus – a pacient zemře třeba na zápal plic.


Chřipka v ČR: 7 x víc obětí

Cože? pouhých 26 obětí? Kvůli tomu se zastavovala ekonomika, národ chodil s hadry přes obličej, zavřely se hospody a divadla a děti nesměli do školy?


Přímá souvislost koronaviru s úmrtím je u 26 lidí navíc ne zcela průkazná. Stejně jako u chřipky došlo k oslabení organismu, ale…

Souvislost chřipky s úmrtím byla prokázána u 190 lidí. Zatímco tedy v přímé souvislosti s koronavirem zemřelo 26 lidí, na nemoc v přímé souvislosti s chřipkou 190, tedy sedmkrát víc. Přibližně stejná situace panuje v České republice každý rok mnoho desetiletí, ale ekonomika se nezastavila ani jednou.


loading…

V České republice počty nemocných chřipkou každoročně dosahují statisíců, počty zemřelých v souvislosti s chřipkou (přímé i nepřímé) zhruba 1 500 osob.

Velmi podobná s covid-19 je i tzv. smrtnost. Na chřipku bývá uváděna 0,1 procent, na covid-19 podle posledních měření 0,4 procent s neustále klesající tendencí, která podle všeho záhy dosáhne stejné úrovně jako běžná chřipka.


Graf, který ukázal premiér Babiš ve svém pořadu Čau lidi

USA: Zvolili jsme špatný model

Ve Spojených Státech vyvolala korekce dat Národní institut veřejného zdraví (CDC) hotové pozdvižení. Přinášíme rozhovor televize Fox s uznávaným lékařem Dr. Robertem Haririm.


Dr. Robert Hariri: Udělali jsme velkou chybu

Moderátorka TV FOX: Zatímco spousta škol zůstává zavřených kvůli obavám z koronaviru, nová zpráva ze CDC ukazuje, že z 161 000 úmrtí, které se počítaly jako úmrtí s covidem, pouze 9 200 skutečná. Ostatních 94 % byla úmrtí s ostatními příčinami.
Dr. Robert Hariri: “Drtivá většina lidí byla ve velmi pokročilém věku, nebo měli více než jednu vážnou život ohrožující nemoc. Tyto komorbidní nemoci lze popsat jako špatné zdraví. Zahrnují věci jako cukrovka, vysoký krevní tlak, dřívější srdeční nemoc, imunologické onemocnění.


TV FOX: Pokud bychom použili peníze, které jsme utratili za covid, na výzkum léčby nemocí jako cukrovka, respirační onemocnění, rakovina… Možná bychom zachránili mnoho lidských životů.

Na začátku se tvrdilo, že tohle bude tak otřesné, že prezident uzavřel celou ekonomiku. Nyní se na to díváme a lidé říkají, že pouhých ani ne 10 tisíc lidí lze označit jako že zemřeli s covidem – byť příčina smrti byla jiná smrtelná nemoc. Měli jsme uzavřít ekonomiku? A proč jsme poslouchali tu hysterii na začátku?Dr. Hariri: “Po bitvě je každý generál… Chybně jsme se uchýlili k velmi agresivním opatřením na základě spoléhání se na jeden epidemiologický model, který vytvořil profesor Ferguson z Imperial College v Londýně, který má výsledky z minulosti bizarně přehnaných a alarmistických předpovědí o virových onemocnění.”


loading…

“Profesor Ferusson řekl, že na prasečí chřipku nebo nemoc šílených krav zemřou miliony lidí. Ptačí chřipka, u které předvídal, že zabije 200 milionů lidí, nakonec zabila méně než 500 lidí po celém světě. Není tedy správné se řídit jeho modelem. Jsem zklamaný.”


TV FOX: Ale poslouchali jsme ho. Doktore, poslouchali jsme ho, a teď v podstatě posloucháme dva doktory, Dr. Birxovou a Dr. Fauciho… (pozn. red.: jde o osoby jako u nás Prymula či Maďar)

Dr. Hariri: “Spoléhali jsem na špatné modely a i když nyní víme, že tato nemoc ovlivňuje jen úzkou část populace, stejně svoje snahy nezaměřujeme jen na ně. Máme plošné nařízení, které izoluje a omezuje všechny. To neslouží zájmům veřejnosti.”


Poznámka redakce Arfa.cz: Výše uvedená fakta je třeba chápat jako podnět k diskusi, a ne jako návod. Názor nechť si udělá každý sám – i na základě studia jiných zdrojů.


Zdroj: Otevři svou mysl, Health leader, Jems


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh