Vymývání mozků našich dětí? Primátor Hřib: “Dáváme TŘI MILIARDY ročně na protiruskou propagandu”. Jílková v šoku. Přepisování dějin za naše peníze. VIDEO jako důkaz. Chrochtající neziskovky: “Nemlaskáme moc?”

“Tři miliardy ročně investujeme do školství, aby učitelé dětem vysvětlili všechny ty nesmysly, které tu píší takoví jako Sputnik a jim podobní,” sdělil primátor Prahy (Pirátská strana) v pořadu “Máte slovo” moderátorky Michaly Jílkové v České televizi.Primátor Hřib: “Platíme učitelům a nepedagogickým pracovníkům, miliardy ročně, aby to dětem vysvětlili…”

Více mu extatická moderátorka Jílková nedovolila, skočila primátorovi Hřibovi do řeči, protože zřejmě intuitivně vycítila, že se ocitl na velmi tenkém ledě. Právě v této chvíli se láme prostá “správa města” v extrémistickou ideologii, kterou mnozí komentátoři nazývají nacismem.
Primátor Hřib přišel v černé roušce Pirátské strany, sympatizující z hnutím Antifa, které je v některých zemích (například USA) postaveno mimo zákon pro svou fašistickou ideologii.Politruk na radnici

Kontroverzní primátor Hřib nejprve hovořil o miliardě korun, určených “na podporu vzdělání” tedy na šíření anti-ruské propagandy. Když mu moderátorka Jílková skočila do řeči, zvýšil částku na tři miliardy.

Rozpočet Prahy na tento rok je 84 miliard korun. Pokud věnuje vedení hlavního města tři miliardy korun na vymývání mozků dětí jde o přibližně 3 procenta, což je vzhledem propagandistickému záměru nehorázně vysoké číslo.
Letáky jako zbraň

Starosta Hřib (ultralevicová Pirátská strana) navíc jasně řekl, že je tato částka věnována zčásti “nepedagogickým pracovníkům”, což jsou jinými slovy neziskové organizace typu Člověk v tísni nebo Lékaři bez hranic.

Tytéž organizace již v minulosti čelili obvinění z “vymývání mozků našich dětí”.


Primátor Hřib konkrétně neuvedl, na co konkrétně je věnována astronomická částka tří miliard, zda jde o letáky, nebo si politruci berou děti stranou.


Celý díl pořadu Máte slovo ZDE


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh