A teď – všichni do skafandru? Tah Prymulou. Geniální partie prezidenta Zemana. Šílený plukovník ve střetu zájmů – teď na postu ministra! Babiš jen zírá, jak se dělá politika

Podezřelé bylo už to, že prezident Zeman a premiér Babiš řešili minulý víkend v Lánech superhrubou mzdu, zatímco jim pod okny řádila “pandemie apokalyptických rozměrů”. V té době už premiér Babiš věděl, že ministr zdravotnictví Vojtěch dává výpověď – a že má velký problém.Prezident Zeman a premiér Babiš v Lánech. Tah Prymulou je Zemanův nápad, říká zdroj.

Prezident Zeman a nový ministr zdravotnictví plukovník Prymula v Lánech. Paradox v přímém přenosu

Nápad jmenovat právě Prymulu vzešel na lánské schůzce od prezidenta Zemana. Premiér Babiš byl nejdřív v šoku.

“Nominace plukovníka Prymuly do křesla ministra zdravotnictví je nápad prezidenta Miloše Zemana,” říká exkluzivně pro deník Arfa.cz zdroj zevnitř. “Premiér Babiš byl zpočátku zásadně proti, protože má s Prymulou problém…, no, vlastně ho přímo nesnáší.”


Plukovník Prymula v gigantickém střetu zájmů. Jeho firma Biovomed a obří farmaceutická lobby

Babiš Prymulu nanávidí?

Premiér Babiš si je jasně vědom toho, že plukovník Roman Prymula je v gigantickém střetu zájmů kvůli své těsné spolupráci s nadnárodními farmaceutickými korporacemi. Jmenování takové osoby do klíčové funkce je v podstatě politická sebevražda.

V normální zemi by bylo nemyslitelné, aby se takový člověk byť jen ucházel o jakoukoli vysokou státní funkci.


Česko ale není normální země. Veřejnoprávní televize zde nepokrytě kope za politickou stranu, většina velkých médií je politicky angažovaných a vedou drsnou protiBabišovskou politiku – včetně těch, které patří do svěřeneckého fondu premiéra Babiše.


Média mají hlavní podíl na vytváření gigantické iluze pandemie – kopou tedy za stejný tým jako plukovník Prymula.


loading…

Plukovník Prymula tak byl navzdory svému obrovskému průšvihu mediálně “hájen”, byl to “Pan Nedotknutelný”, protože hrál jako figura opozice – a protiBabišovských médií.


Primárním úkolem plukovníka Prymuly bylo a stále je vyděsit občany tak, aby se vakcinace jevila jako jediná možnost, aby národ nevyhynul pod vlnou strašlivé pandemie.


Všichni vědí, že je koronavirus podvod

Všichni zúčastnění této obludné hry na pandemii musí vědět, že je to fikce. Obludná, globální fikce. Nejsou žádná data, která by potvrzovala existenci jakékoli pandemie.


Profesor Žaloudík: Není žádná epidemie. Druhá vlna je jen marketingový tah. Zdroj: Info.cz. Celé video ZDE

Není žádná pandemie a “druhá vlna” je jen marketingový tah. Hraje se o něco úplně jiného, než zdraví občanů. Ví to Prymula, ví to Zeman, ví to Babiš, ví to opozice, která kejhá jako hejno kachen na odstřel.
V této vypjaté situaci se opět ukázala genialita šedého vlka. Prezident Zeman rozehrál partii, kde nominace plukovníka Prymula do křesla ministra zdravotnictví je něco jako “oběť dámy” – výměnou za obrovskou poziční výhodu. Mimochodem: I Prymula je velmi dobrý šachista.


Střet zájmů plukovníka Prymuly

Ještě v březnu byl pan Prymula “na odstřel” z pozice náměstka ministerstva zdravotnictví – kvůli vazbám na velké světové farmaceutické firmy (Big Pharma), tedy byznys, kde se točí miliardy.

Ministr Vojtěch Prymulu “zdědil” jako problém po předchozím vedení ministerstva. Jejich spory byly zjevné stejně jako Prymulův střet zájmů a obrovský vliv v miliardovém obchodu s vakcínami. Vojtěch tedy vymyslel tah: Ať se Prymula podrobí prověrce. Tu nemá plukovník Prymula dosud.


loading…

Roman Prymula figuroval ve firmě Biovomed, která dělala pro posudky na vakcíny, a zároveň dělal ředitele nemocnice, která od firem antivirotika nakupovala.

Současně byl Prymula předsedou vakcinologické společnosti, kde se koncentrovaly firmy vyrábějící vakcíny Firma Biovomed oficiálně patří Prymulově dceři (28 let), která žije na Floridě v USA.


Zeman geniálním tahem obrátil sílu soupeře proti němu.

Teď ještě, abychom to ve zdraví přežili.


Otta z Bergova

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh