Slovo do pranice: Za kolik minut zničí Putin a jeho rakety USA – pokud bude chtít? Odpověď je šokující a zároveň vysvětluje, proč se americký Deep State omezí jen na provokace – ať už bude prezident kdokoli.

Rusko je jedinou zemí na světě, která může zničit Ameriku za půl hodiny,” nechal se slyšet v prosinci 2011 byl Vladimir Putin. Tato věta však už neplatí, byť je tento problém stále více aktuální. Pokud bude potvrzen Biden v roli prezidenta USA, dají se očekávat velké provokace u evropských hranic s Ruskem.
Jadernou válku nikdo nechce, ale všichni o ní mluví

Pro USA, které jsou největším obchodníkem se zbraněmi na světě (více než Rusko a Čína dohromady), je realita ještě vážnější. Jakémukoli masivnímu útoku by zřejmě nebyly schopny se bránit a proto se zuby nehty drží hesla: “Každá válka je dobrá, ale jen pokud se odehrává mimo území USA.”


Ruský prezident byl na tiskové konferenci požádán o komentář k výroku: “Je pravda, že Rusko dokáže zničit USA během půl hodiny?” Prezident Putin byl krátce předtím vystaven pomlouvačné kampani od USA o stavu ruských zbraní. Na okamžik odmlčel, usmál se a řekl: “Rychleji.”


Přítomní američtí novináři se začali poplašeně hemžit a pak se shodli, že: „By bylo těžké najít prohlášení, které by více odhalovalo skutečnou pozici Putina ohledně Spojených států.“


loading…

“Strategická síla Ruska zcela převyšuje jaderný potenciál USA,” nechal se nedávno slyšet respektovaný izraelský vojenský expert Jakov Kedmi. Americké zbraně sice mají díky Hollywoodu masivní propagaci, ale realita značně pokulhává.


ČTĚTE TÉŽ: Agresivní manévry NATO nejen u běloruských hranic. III. světová válka nikdy nebyla tak blízko. Stovky tanků USA míří na ruského spojence. Bombardéry nad Evropou – a média mlčí. Putin pod tlakem

Manévry v ruských hranic pod záminkou cvičení NATO začaly už za panování nejrvavějšího prezidenta USA všech dob Baracka Obamy. Cílem je vyvolat pocit ruského nebezpečí a prodat členských státům co nejvíce amerických zbraní: letadel, vrtulníků, tanků, raket a podobě. Mnoho z těchto strojů je přitom je buď na odpis, nebo dokonce není ani vyrobeno.Vladimir Putin během večeře v nejbohatším jezdeckém klubu v Moskvě

Jen pro zajímavost: Výrok “o půlhodině” řekl Vladimir Putin během večeře v nejbohatším jezdeckém klubu v Moskvě New Century pro členy klubu Valdai a významné akademické pracovníky a novináře z celého světa.


Podával se uzený pstruh, kachní játra, zvěřinová polévka, rebarborový sorbet, telecí líčka a hrušková polévka s karamelem.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh