Trump velí do útoku: “Pochod na Washington! Rudá Čína a Deep State nám ukradli volby!” Začíná občanská válka? Ohrožení národní bezpečnosti, armáda v ulicích… PLUS: 36 stran důkazů, o volebních podvodech

Prezident Trump rozehrál finální partii s cílem na poslední chvíli zvrátit výsledek zmanipulovaných voleb. Včera vyzval Američany, aby vzdorovali volebnímu puči Deep State pochodem na Washington, kde Kongres usiluje o uznání Bidena za prezidenta.
Trump se těší obrovské popularitě.

“Velký protest ve Washingtonu 6. ledna. Buďte tam, bude divoké!” vyzval Trump své příznivce. Minule jich přišlo 250 tisíc. Cílem protestů je budova Kongresu, kde má být 6. ledna má potvrzeno vítězství Joe Bidena. Obklíčení Kongresu je však teprve začátek.


Partie je rozehraná geniálně (v rámci možností): Přes čínskou a ruskou hrozbu. Trump požaduje, aby Američané 6. ledna v DC zastavili zahraniční převzetí moci. Čína prý stojí nejen za podvody při volbách, ale i za pandemií, která umožnila volby zmanipulovat. Na konci této cesty je “ohrožení národní bezpečnosti” a z něho vyplývající kroky, které mohou skončit armádu v ulicích a občanskou válkou.


Všimněte si červeného označení, že Trumpova zpráva nemusí být pravdivá. Majitel Twitteru, příznivce Demokratické strany USA (Biden) Jack Dorsey tak nechává označovat většinu Trumpových zpráv, často nehledě na obsah.

loading…

Trump: Povolební situace je hrozbou národní bezpečnosti

Poslední kroky Pentagonu a zpravodajské komunity naznačují, že Trumpova vláda považuje volební podvod za zoufalý problém národní bezpečnosti. To je zřejmě neslabší míst v hrázi, kterou pomocí médií postavil DeepState kolem Bidena.


Úřadující americký ministr obrany Chris Miller nařídil, aby se napříč Pentagonem zastavila jednání se zástupci týmu nastupujícího prezidenta Joea Bidena.Velmi zajímavá byla také návštěva Trumpa na zápase amerického námořnictva v americkém fotbale minulý týden. Dostalo se se mu nadšeného potlesku. Ano, vše nasvědčuje tomu, je armáda na straně svého prezidenta. Čas však má jen do 20. ledna, kdy je prezidentská přísaha.


Bouřivé ovace pro Trumpa mezi vojáky a námořníky.

Přestože je pro volební podvod nepřeberně důkazů, soudy výsledky práce Trumpova tým odmítly. Čas se krátí, prezidentská přísaha je 20. ledna. Do té do má Trump čas zachránit Bílý dům a vyrvat USA z pazourů extrémní levice.


Před pár dny se hackerům podařilo získat střežené informace amerického ministerstva financí a úřadu zodpovědného za pravidla provozu internetu a telekomunikací. Trumpův ministr zahraničí Mike Pompeo oznámil, že “za útokem hackerů stojí Rusko” a “napadení je nevídaného rozsahu”. Rusko to odmítá, což je v dané situaci jedno.Zpráva ředitele Úřadu pro obchod a výrobní politiku Petera Navarry
Ukázka ze zprávy: Podvody, kam se podíváš.

Prezident Trump se připravuje na postup proti Novému světovému řádu. Jsme svědky masivní historie – ujistěte se, že jste na správné straně!


39 stran o podvodech při volbách

Ředitel Úřadu pro obchod a výrobní politiku Peter Navarro ve čtvrtek zveřejnil 36stránkovou zprávu, ve které označuje několik příkladů nesrovnalostí při hlasování, které jsou „více než dostatečné“ k tomu, aby výsledek voleb zvrátily ve prospěch prezidenta Trumpa.


“Peter Navarro zveřejnil 36stránkovou zprávu o obvinění z volebních podvodů. Statisticky bylo nemožné prohrát volby 2020. Velký protest v DC 6. ledna. Buďte tam, bude divoká!“ upozornil Trump na Twitteru.Zpráva zahrnuje: přímý podvod s voliči, nesprávné zacházení s hlasovacími lístky, porušení doložky o stejné ochraně, nesrovnalosti u hlasovacího zařízení a významné statistické anomálie.


„Důkazy použité k provedení tohoto posouzení zahrnují více než 50 soudních sporů a soudních rozhodnutí, tisíce čestných prohlášení a prohlášení, svědectví na různých místech státu, publikované analýzy…” uvádí zpráva.


Ze zprávy jasně vyplývá, jak obrovský volební podvod byl spáchán.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh