Prezident Trump odvolává generálního prokurátora! Zradil. Udrží nový prokurátor Trumpa v Bílém domě? DĚSIVÉ VIDEO: Jak se v USA falšují volby. Vyhrává ten, kdo umí lépe zacházet s kopírkou? Brzy i u nás!

Prezident Trump včera oznámil, že generální prokurátor William Barr odstoupí ze své funkce 23. prosince. Prokurátor Barr byl pro Trumpa velkým zklamáním, když se objevily se důkazy, že zradil a tajně pracoval pro druhou stranu. Trump přitom spoléhal na jeho podporu při probíhajícím boji proti zfalšovaným volbám. Má už jen pár dnů…
Generální prokurátor Bill Barr zradil svého prezidenta

“Bill Barr udělal špatnou věc,” uvedl prezident Trump v rozhovoru pro televizi Fox News. Později své stanovisko zmírnil:

“Právě jsem měl velmi hezké setkání s generálním prokurátorem Billem Barrem v Bílém domě. Náš vztah byl velmi dobrý. Bill odejde těsně před Vánoci, aby strávil svátky se svou rodinou,“ uvedl prezident Trump na twitteru.


Barrovo odvolání je nečekané. Došlo k němu poté, co se ukázalo, že generální prokurátor Barr nařídil svým státním zástupcům, aby před volbami utajili skandální vyšetřování Huntera Bidena, syna Joe Bidena, Trumpova protivníka.


loading…

Hunter Biden je podezřelý z podvodů souvisejících s jeho působením v představenstvu ukrajinské společnosti na zemní plyn Burisma Holdings. Vedl též podezřelá obchodních jednání v Číně a jsou tu i další finanční aktivity a podezření z daňových úniků.Co má za lubem?

Novým generálním prokurátorem (a současně ministrem spravedlnosti) se stane dosavadní náměstek generálního prokurátora Jeff Rosen. Tento muž má pověst vysoce loajálního úředníka vůči Trumpovi. Na nějakou akci však bude mít jen pár dní.Není zatím jasné, co má Trump a jeho tým za lubem. Všechny pokusy o předvedení důkazů a svědků před soudem spolkla bažina, kterou Trump slíbil již před minulými volbami vysušit. Před pár dny zamítl Nejvyšší soud klíčovou žalobu – a i to bylo pro Trumpa obrovským zklamáním, protože měl mezi soudci “svoje lidi”.Trump opakovaně prohlašuje, že “bitva začíná”, ale jeho šance se den po dni zmenšují. Čas na zpochybnění voleb má Trump jen do 6. ledna, kdy má být oficiálně vyhlášeno Bidenovo vítězství v prezidentských volbách. Přísahu skládá nový prezidente 20. ledna.


Tyto prezidentské voby v USA vykazují neuvěřitelné množství anomálií. Soud vyslechl stovky svědků, vypovídající o podvodech u voleb. Je tu neuvěřitelně vysoká volební účast, nejvyšší za posledních více než sto let – ač by měla být nižší kvůli pandemii koronaviru.
Volby rozhodly korespondenční hlasy, u nichž byla sporná pravost, jsou prokázány i hlasy již zemřelých.


loading…

DĚSIVÉ VIDEO: Jak se podvádí v USA u voleb

Opravdu děsivé je video, na kterém volební komisařka v Georgii předvádí zástupcům vyšetřovací komise falšování volebních lístků za pomoci softwaru firmy Dominion Voting Systems.


Volební komisařka z Georgie názorně předvádí falšování

Jako by tyto volby nebyly o tom, kdo získal nejvíc hlasů, ale kdo umí lépe zacházet s kopírkou.


Systém funguje tak, že lze softwar nastavit tak, aby zadržel každý volební lístek pro nutnou kontrolu. Proč? Zadržené hlasy pak mohou volební komisaři pohodlně měnit a přepisovat v počítači na softwaru Dominion.Když systém vyhodnotí, že třeba volič omylem zaškrtl více jak jednoho kandidáta ve volbách, tak systém lístek zadrží a pošle v počítači k tzv. přezkumu. A dokud volební komisařka přezkum neprovede, hlas není započítán do výsledku.


Volební lísty se tak ocitají plně v moci volebních komisařů. kteří mají možnost širokých změn.


Tyto volby v USA jsou děsivou zkušeností pro ty, kteří věřili d tamní demokracii – nebo alespoň její trosky. Vítejte v nové realitě.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh