A je to venku: Vládce pandemie Bill Gates oznámil, kdy ta hrůza skončí (VIDEO s titulky). Musíme prý ale nakoupit hodně jeho vakcín a nechat se masově očkovat – a to opakovaně.

Miliardář Bill Gates oznámil, že ke zrušení opatření proti pandemii dojde v polovině roku 2022. “Musí se však odehrát globální vysoká míra očkování,” uvedl pro o víkendu pro stanici CNN. Gates největším vlastníkem vakcín proti koronaviru a hlavním donátorem Světové zdravotnické organizace (WHO), která rozhoduje o pandemiích.
Bill Gates burcuje za masovou vakcinaci

“Gatesovy” vakcíny již nakoupily desítky zemí, včetně Evropské unie. Do České republiky by měly dorazit do konce roku (od firmy Pfizer). Vakcinace má být dobrovolná – ale pokud ji budou lidé ignorovat, “najdou se páky”.


Bill Gates v rozhovoru uvedl jaký bude další vývoj mimo jiné také v České republice. Ten kopíruje opatření v Německu. Vláda ČR praktikuje metodu “cukru a biče”, jejímž cílem je “připravit” občany na“dobrovolnou” vakcinaci. Tento stav potrvá do konce února, kdy je každoroční křivka chřipek na vrcholu.


Gates trvá na tom, aby místní podniky a služby zůstaly zavřené, za neškodné považuje nošení roušek, “protože jsou levné”. Zákaz shromažďování (koncerty) a sociální distancování budou podle Gatese pokračovat po celý příští rok až do roku 2022.


loading…

Gates řekl, že k návratu k „normálu“ může dojít až po dalších 12 až 18 měsících (léto 2022), a to pouze „pokud všechno zvládneme dobře“. Pod pojmem “dobře” si představuje masovou vakcinaci celé planety.


Arfa říká: Tento termín (léto 2022) není zvolen náhodně. V létě (srpen) je křivka chřipek jak každý rok na nejnižším bodě. Na konci února je naopak nejvýše, proto až do února mohou vlády dělat pod záminkou “růstu pandemie” dělat co chtějí.Gates dříve prohlásil, že se svět nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí“ nepřijme druhou „superúčinnou“ vakcínu proti koronaviru, která může být vzdálená roky. Zcela pitom ignoruje napčíklad ruskou vakcínu Sputnik, která už je v oběhu a je prý účinnější, než Gatesovy vakcíny.


Arfa říká: Bill Gates, který zbohatl na počítačovém systém Windows, je jen tváří pandemie, kterou mnozí analytici považují za největší globální podvod všech dob.

Přestože má Gates majetek větší než některé státy, na tak obrovské investice do vakcín to nestačí. Proto za ním stojí velké globální banky a investoři (Black Rock) a Gates investuje jejich jménem (podobně jako Soros v oblasti umělých revolucí). Gates si plní sen “snížit světovou populaci ze 7 miliard na polovinu”.Arfa říká: Údajná pandemie je mediálně vytvořený nástroj restartu světové ekonomiky (její součástí je i podvod ve volbách v USA). Existence pandemie není podpořena fakty a co do úmrtnosti kopíruje každoroční křivku chřipek. Například v České republice nedošlo od března do září k žádnému nárůstu počtu zemřelých. Stejná situace je i v mnoha jiných zemích.


Gates dříve prohlásil, že se svět nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí“ nepřijme druhou „superúčinnou“ vakcínu proti koronaviru, která může být vzdálená roky. Zcela pitom ignoruje například ruskou vakcínu Sputnik, která už je v oběhu a je prý účinnější, než Gatesovy vakcíny.


loading…

V říjnu Gates předpověděl, že „nejlepším scénářem“ návratu k normálu bude konec roku 2021, datum, které bylo kvalifikováno s výhradou: „Stále nevíme, zda tyto vakcíny uspějí.“ Miliardář také navrhl, aby vlády prováděli „brainstorming” obyvatelstva, směřující ke „snižování váhavosti ohledně vakcín“.


Brainstorming v tomto případě znamená vymývání mozků pomocí médií.


Všechny názory, zpochybňující Gatesovy vakcíny jsou mazány ze sociálních sítí a jejich šiřitelů jsou rušeny profily.V listopadu se Gates setkal s výkonnými řediteli deseti největších farmaceutických společností na světě, aby podnítili plány na celosvětové zavedení vakcíny proti koronavirům.


Gates si v rozhovoru postěžoval na prezidenta Trumpa, že jeho neochota připustit výsledek voleb komplikuje distribuci vakcín. To je ovšem lež, prezident Trump naopak dělá všechno proto, aby byla distribuce co nejrychlejší.Přepis klíčové části rozhovoru Gatese pro CNN

Moderátor CNN: “Skončily všechny ty drastické akce proti covid-19, nebo bude ještě hůř?”

Gates: “Rozhodně nošení roušek je v pořádků, nejsou drahé… Bary a restaurace zůstanou zavřené, to je naprosto v pořádku. Rozhodnutí o školách je mnohem komplikovanější, jsou tu výhody… Určitě nechceme, aby někdo, koho milujeme, byl poslední, kdo zemře na koronavirus.”

Moderátor CNN: “Kdy se podle tebe vrátí život do normálu, tedy do doby před pandemií… někdy do ledna, žádné masky, žádné rozestupy, žádná opatření…”

Gates: “Určitě někdy v létě budeme blíže normálu než teď. Ale někdy v roce 2022, když nepomůžeme ostatním zemím zbavit se této nemoci a budeme hodně očkovat. Když všechno uděláme správně, je tu šance, že mezi osmi a 12 měsíci ve vše vrátí do normálu.”


Celý rozhovor ZDE:


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh