Zločinně mával českou vlajkou proti korona-podvodu! (VIDEO) Drsný zásah policie proti muži s praporem na soše sv. Václava. Dva tisíce lidí na Silvestra proti vládní tyranii a diktatuře masmédií

Povalili ho na zem, tiskli ho k zemi, chvílemi na něm klečeli “jako na Floydovi“. Kolem se shromáždili policisté, těžkooděnci a dav demonstrantů, který se snažil muže bránit. Začaly potyčky, které hrozily přerůst v pouliční bitky, podobně jako při památné brutálně potlačené demonstraci 18. října na Staroměstském náměstí.
Mával vlajkou, tak ho vlekli po dlažbě a pak ho postavili ke zdi…

Co zatýkaný muž provedl? Vylezl na sochu svatého Václava a mával českou vlajkou. Policisté (v rouškách) ho stáhli na zem, kde s ním začali smýkat, ačkoli se nebránil a volal, že se vzdává. Nakonec se přítomným podařilo policisty přesvědčit, že když muže pustí, bude klid.


Vlastence v českou vlajkou si vzalo do parády asi deset policistů a těžkooděnců. Foto: Michal Hrubý, Raptor TV.

Za tohle ho srazili na dlažbu. Roušku má… Foto: Michal Hrubý, Raptor TV.

Na demonstraci proti korona-podvodu a na něj navázaným totalitním vládním opatření se zúčastnilo na Silvestra 31. prosince přes dva tisíce lidí, většinou vlastenců. Masmédia lživě uvedla jejich počet jako 80 lidí, ze lži je usvědčují snímky demonstrace.

Policie muže odvedla stranou před McDonald, kde ho přitlačila ke zdi. Muž měl ruce nad hlavou, na tričku byl vidět nápis Otevři svou mysl, což je nová, velice zajímavá webová stránka s českými překlady poučných videí, většinou se týkající korona-podvodu.loading…

Muž byl policií vyzván, aby si nasadil roušku, která se mu svezla, když byl vláčen po dlažbě. Muž se snažil policii vysvětlit, že v roušce nemlže dýchat, ale pak uposlechl a součku v barvách české vlajky si nakonec nasadil.Muž využil chvíle ke krátkému proslovu v němž vyzval občany, aby si především zjistili dostatek informací a nespoléhali na lži, šířené masmédii včele s Českou televizí.

Těžkooděnci obklopili symbol vlastenectví a znemožnili občanům přístup.

Prodlevu využil ke krátkému projevu, ve kterém vyzval občany k neposlušnosti a vzdoru proti vládním opatřením, která jsou podle nezákonná. Apeloval, aby lidé více četli o údajné pandemii a zjišťovali si informace, protože masmédia šíří dezinformace a lži. Doporučil webovou stránky www.stop5G.cz.

Policie pak muže propustila, a byl klid. Zatčeni byli toho večera tři lidé.Česká republika již funguje v 5. stupni obskurního systému PES, což znamená i přísný zákaz nočního vycházení. Lidé tak nemohou chodit po ulicích po 21. hodině. Výjimku nedostal ani silvestrovský večer.

Demonstrace proti korona-podvodu se přesto uskutečnily v Praze, Ostravě, Brně nebo Olomouci. V Praze byla veřejnost svědkem bizarní situace, kdy bylo na Staroměstském náměstí více policistů a těžkooděnců, než obyčejných lidí. Vycházelo to cca 3 těžkooděnci na jednoho chodce.

Právo na vyjádření nesouhlasů pomocí demonstrace vláda kvůli údajnému šíření koronaviru omezila. Na protestech nesmí být více než 100 lidí a musí být ve skupinkách maximálně po 20 účastnících. Mezi skupinkami se musí udržovat rozestupy alespoň dva metry a všichni účastníci demonstrace musí mít roušku.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
1 1 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boris Mesár
3 let před

ako je vidieť fašizmus už došiel aj k vám

Anonymous
3 let před

Co asi k tomu napsat? Dovolí si na mladíka s vlajkou, je jich deset na jednoho, ale to, že tu působí opravdoví zločinci, co ohrožují všechny lidi, hlavně starší a nemocné v nemocnicích, to jim jaksi nevadí a na ty si nedovolí. Jsou to zbabělci a srabi. Pronásledovat lidi jen za to, že mají jiný názor, je trapné a ubohé. Ať se ty ksindlové zabývají opravdovou trestnou činností. Česká policie je opravdu snůška zbabělých psychopatů a ráda uvidím, že to tak není. To v Rumunsku, to jsou jinačí borci.

Anonymous
3 let před

Jinak ještě doplním, že těch policajtů, jak správně píšete, tam bylo pomalu víc, než lidí, tedy rozhodně víc, než 150 i 200 – tedy porušili zákaz shromažďování, protože ten platí pro všechny, i pro policii, a vůbec nedodržovali žádné rozestupy. V podstatě se tam oni shromáždili, celá ta policie, a to ve větším počtu než lidí slavících Silvestra. Policie porušila ten jejich “zákon” o zákazu shromažďování, to je jisté.

krpo
3 let před

Ale za komunistů to přece bylo horší – nebo ne?!
Každopádně máte jen to,co jste si vycinkali!!!

4
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x