Trump se raduje: Kongres v Pensylvánii odhalil takřka 200 tisíc falešných hlasů a potvrdil podvržené volby. Více voličů, než těch registrovaných. Tajná úprava kódu volebního systému Dominion. Brzy půjde o všechno.

Kongres v Pennsylvánii zjistil, že se voleb zúčastnilo více voličů, než je registrovaných. Rozdíl činil takřka 200 tisíc hlasů a bylo ho dosaženo nelegálním vícenásobným započtením hlasů pro Joe Bidena pomocí hlasovacího systému Dominion. Biden v tomto státě zvítězil těsně o 80 tisíc hlasů.
Prezident Trump nevzdává boj o Bílý dům. Na falšování voleb Demokratickou stranou USA jsou stohy důkazů, včetně výpovědí očitých svědků. USA už nyní definitivně ztrácí svou roli “učitele a vývozce demokracie”. Prezidentské volby v USA mnozí přirovnávají k volbám ve Venezuele, Kolumbie, nebo Papua Nová Guinea.

Zlomový dnem může být 6. leden, kdy ve Washingtonu sbor volitelů vyhlašuje vítěze prezidentských voleb. Trump takřka denně vyzývá své příznivce, aby přišli protestovat proti podvrženým volbám. Podle odhadů může přijít demonstrovat až milion lidí.

Zpráva pensylvánského kongresu může vést 6. ledna k pozastavení vyhlášení Bidena prezidentem do doby, dokud se informace pensylvánského kongresu o zfalšovaných volbách potvrdím, nebo vyvrátí.


loading…

Podvržené volební výsledky certifikoval guvernér Penyslvánie Tom Wolf z Demokratické strany USA, tedy ze stejné strany jako kandidát Joe Biden. Stát Pensylvánie má 20 volitelů, co je pro domělé vítězství Bidena zcela zásadní počet. Tato fakta uvádí zpráva o vyšetřování volebních podvodů, kterou tento týden zveřejnili členové Kongresu státu Pensylvánie.

Kongresmani jistili kontrolou databází, které byly použity při volbách, že do oficiálního součtu bylo započítáno 6.962.607 hlasovacích lístků. Podle záznamů státního registru voličů se však voleb zúčastnilo pouze 6.760.230 voličů, což je takřka o 200 tisíc méně.Podle zprávy bylo navíc 31.547 hlasovacích lístků vyplněno špatně a byly započítány pouze částečně. Souběžně s volbou prezidenta USA se uskutečnily i volby do federálního Kongresu USA. U části odevzdaných hlasů byly řádně vyplněny buď jen kolonky pro volbu prezidenta nebo pro volbu federálních kongresmanů.

Podle bývalé generální prokurátorky Sidney Powellové, která při soudních sporech proti falšování voleb zastupuje jako advokátka kampaň Donalda Trumpa, tyto falešné hlasy vznikly vícenásobným započítáním hlasů odevzdaných pro Joe Bidena.

Tým právníků úřadujícího prezidenta o tom předložil soudům řadu důkazů, včetně videozáznamů dokládajících, jak byly již jednou sečtené hlasy znovu vkládány do sčítacích strojů Dominion.


loading…

Na jednom ze záznamů, které soudu předal pod přísahou svědek, je doloženo, jak bylo několik dodávek plných krabic s volebními hlasy převáženo po prvním sečtení sčítacími stoji do jiné volební místnosti k opakovanému načtení do systému.

Na volebním podvodu se podle Sidney Powelllové měli podílet i zaměstnanci firmy Dominion, kteří podle několika místopřísežných prohlášení očitých svědků přímo ve volebních místnostech během voleb přenastavovali sčítací stroje, aby umožnili obejít systém kódu, jímž je vybaven každý volební lístek.


Zdroje: ZeroHedge, Nová Republika, Bitchute, Epoche Times


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh