Daniel Hůlka exkluzivně: “Vyhrožují únosem mé dcery, protože říkám pravdu o korona-podvodu.” “Prymula je velké zlo pro tuto zemi.” “Chtějí nám vzít děti?”

Zpěvák Daniel Hůlka čelí obrovské vlně nenávisti poté, co veřejně vystoupil s projevem proti vládním opatřením a lžím kolem údajné pandemie koronaviru. Teď mu vyhrožují únosem dcery (2).
Dan Hůlka (52) má dvouletou dceru Rozárku s manželkou Barborou

Dan Hůlka (52) má dvouletou dceru Rozárku s manželkou Barborou

„Telefonovali, že bych si měl dávat pozor, že mám malou dceru, dneska se dá sehnat telefon na kohokoliv. Na policii jsem to neoznámil, bylo to z neznámého čísla. Myslím si a doufám, že to nebylo z žádných oficiálních míst, ale někdo mě chtěl postrašit,“ svěřil se zpěvák portálu Arfa.cz.


Vyhrožováno bylo také dalším veřejně známým osobám, které se vyjádřili proti vládním opatřením a lžím, šířených Českou televizí.

Například “tři Janové” lékaři Jan Pirk, Jan Žaloudík a Jan Hnízdil. Těm bylo doporučeno z ministerstva zdravotnictví, které řídí ministr Roman Prymula, aby si dali pozor a zdrželi se komentářů na téma koronavirus. “Tři Janové” přitom nejsou zdaleka jediní, týká se to mnoha osobností.Pravda o vyznamenání

Zpěvák pro Arfa.cz uvedl na pravou míru, proč chce vrátit 28. října prezidentovi Zemanovi na Hradě státní vyznamenání za zásluhy, které zde dostal v roce 2016.


„Média psala, že chci vrátit vyznamenání kvůli výrokům prezidenta Zemana. To ale není jediný důvod. Především chci vrátit vyznamenání, protože ho má 28. října dostat ministr Prymula, který je podle mě velké zlo pro Českou republiku,“ sdělil Dan Hůlka pro portál Arfa.cz.


loading…

Prezident Zeman předává Danovi Hůlkovi medaili na zásluhy (2016).

Hůlka na demonstraci 28. října

Na demonstraci 28. září na Palackého náměstí Dan Hůlka vystoupil s velmi ostrým projevem proti vládním opatřením a lžím, které šíří média v čele s Českou televizí.


“Plukovník smrt Prymula řekl: Vláda musí chránit své děti i proti jejich rodičům, co se týká očkování. Chce nám vzít děti? Je to nebezpečný člověk!” varoval zpěvák Daniel Hůlka na demonstraci na Palackého náměstí.


Daniel Hůlka: Proslov 27. září na Palackého náměstí


“Prymula je nejnebezpečnější člověk v české politice. Vůbec mu nejde o naše zdraví, ale jen o vlastní kapsu. Člověk, který má tolik másla na hlavě. Víme všichni, že ho vyhodili k hradecké nemocnice kvůli tomu, že kšeftoval s léky,” míní zpěvák.


loading…

Je to špatnej člověk!

“Teď si před dvěma měsíceme otevřel firmu na prodej ochranných látek, To je úplně neuvěřitelný! Jak může být tento člověk na postu ministra zdravotnictví v naší zemi? Ten člověk je hrozně nebezpečnej! Je to velmi mocichtivej člověk, vystupuje velmi autoritářsky.”“Řeknu jenom dvě věci, který mě přesvědčili, že to je špatnej člověk. Jedno jeho vyjádření zní: Vláda musí chránit děti i proti jejich rodičům co se týká očkování. Co to sakra znamená?” uvedl zpěvák na Palackého náměstí.


“To znamená, že nám seberou děti, když se nebudeme chtít očkovat? Že nám je seberou? Nebo oc námi udělaj? Co to má bejt!”

“A druhý jeho vyjádření je snad ještě horší. Tenhleten člověk, který nám dělá ministra zdravotnictví prohlásil, že naše demokratické zřízení není vhodné pro boj s koronavirovým onemocněním.” řekl Dan aplaudujícímu davu.
“Daleko vhodnější režim podle názoru pana Prymuly je autoritářský, totalitní. Tenhle člověk tady chce zavést totalitu, kdy nám bude kontrolovat jak kakáme a čůráme.”


“Naše děti tím strašně trpěj. Ve školách se jim dělá špatně v rouškách. Omdlívaj. Jsou strašně vyděšené. Děti jsou vystřešeni k smrti. Vystrašili je jako půlku národa. Je to hrozný.”“Celé je to ještě horší. Tahle situace je celosvětová. O této situaci nerozhoduje ani pan prezident, ani pan Babiš. Pan Babiš je jen loutka nadnárodní firem,” uvedl Dan Hůlka na Packého náměstí.


STATISTIKA: Chystaný lockdown (celkové uzavření země a její ekonomiky) odmítá 40 % “neposlušných” lidí. Takřka polovina obyvatel se odmítá podřídit totalitním a daty nijak nepodloženým restriktivním opatřením.


STATISTIKA: V účinnost vládních opatření proti koronaviru podle čerstvě zveřejněného průzkumu CVVM věří pouhých 48 % lidí a důvěra klesá.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh