Prymula se zbláznil? “Budu pálit zemřelé s covidem v pecích krematoria!” děsí občany. Ti jsou již teď hrůzou bez sebe: “To je jako v koncentráku, tam také pálili!” Chce se ministr vyhnout pitvám?

Ministr zdravotnictví Roman Prymula chce, aby se lidé, kteří umřou s onemocněním covid-19, už nepohřbívali do země. Mají se prý výhradně spalovat v krenatoriu. Občané se děsí, že jim to připomíná koncentrační tábory! Objevují se spekulace, že ministr chce pálením těl znemožnit pitvy a zničit důkazy, že je covid-19 jeden velký podvod.
Ministr Prymula k tomu říká: Covid-19 je infekční onemocnění a tady platí pravidla, která říkají, že optimální způsob pohřbívání je žeh, neboli kremace. Ta vede k tomu, že tady pak nejsou opravdu žádná rezidua infekčního viru.”


MINUTOVÉ VIDEO. Ministr Prymula pro CNN Prima News. Všimněte si, že používá výrazu “MY”, jak dělávají lidé, opojení mocí. Zdroj: Prima

“V našich podmínkách je to opravdu striktně doporučováno, až je to téměř závazné. My k tomu vydáme nějaké dobrozdání, aby každý nemusel chodit za pohřební službou a individuálně se tam domáhat nějakého opatření,” řekl ministr a bývalý překupník s vakcínami Prymula televizi CNN Prima News.


“Mě to připadá jako v koncentračním táboře, tam taky spalovali,” řekl televizi CNN Prima News občan, jehož rodiče – jak dodal, jsou pohřbeni v zemi, protože taková je u nich v rodině tradice.

loading…

Lhář, nebo zešílel?

Nepodařilo se dohledat jediný doklad tvrzení plukovníka Prymuly, že “pro infekční onemocnění platí pravidla, že optimální způsob pohřbívání je žeh.” Buď je to lhář, který chce jen děsit lidi k smrti, nebo blouzní, míní pozorovatelé.

Nakládání s těly zesnulých osob s potvrzenou nákazou COVID-19 řeší vyhláška ministerstva zdravotnictví takto: “Pohřeb by měl být proveden vhodným způsobem s opatrností a použitím osobních ochranných prostředků. Minimální požadavek zahrnuje rukavice a voděodolný oděv s dlouhým rukávem.”


“Vystavování těla zemřelého se neprovádí a pozůstalým není umožněna prohlídka těla. Zemřelí s potvrzeným nebo suspektním onemocněním COVID-19 mohou být pohřbeni nebo zpopelněni, jak je obvyklé,” uvádí dále ministerstvo. Tedy: Pohřeb ano, podle přání rodiny.


VIDEO 10 VTEŘIN: “Virus zmizí z těla za tři dny.”

Tvrzení plukovníka Prymuly vyvracejí i další experti. “Podle zahraniční literatury virus je pozitivní ještě tři dny po smrti v těle zemřelého,” říká Andrea Vlčková, soudní lékařka z Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem.


Není tedy žádný důvod těla pálit!


loading…

Má oheň zničit stopy podvodu?

Po Prymulově oznámení, že chce pálit tělo zemřelých z kategorie “zemřeli s covidem”, se objevily spekulace, že chce spálením těl zakrýt důkazy gigantického podvodu.

Neexistuje jediný důkaz, že je covid-19 pandemie. Úmrtnost na toto onemocnění (které je podle mnoha expertů jen druh chřipky) tvoří pouhé 1 procento ze všech úmrtí.

Letos zemřelo v ČR cca 80 tisíc lidí, z toho pouhých cca 800 (!!!) z kategorie “s covidem”.Odborníci poukazují na děsivý fakt, že se u zemřelých “s covidem” neprovádějí pitvy, jak by mělo být v případě pandemie běžné.Dvě patoložky z pražské Nemocnice na Bulovce Jana Válkyová (30) a Michaela Lidinská (29) poskytly šokující rozhovor, v němž otevřeně popsaly své zkušenosti. Patoložka Jana Válkyová: “Problém je v tom, že u nás vlastně žádný pacient nezemřel pouze kvůli onemocnění covid-19.”


V nemocnici Na Bulovce zemřelo od začátku údajné pandemie 27 pacientů “s covidem” (stav v srpnu). Pitva však byla provedena jen u pouhých tří pacientů. Tedy ne u všech 27, jak by se dalo čekat v době pandemie, která ochromila chod celé země. Všichni tři pitvaní byli starší 60 let (dva z nich dokonce přes 70).


Dva z pitvaných navíc v době smrti neměli covid, protože mezitím prostě z jejich organismu zmizel. Přesto jsou vedeni ve statistice: “Zemřeli na covid”.Zahlazování stop může být důležité. Situace je tak šílená, že nelze odhadnout, kam se to vrtne. Snadno se může, že kdo je dnes ministrem, může zítra sedět – což je ostatně totéž, co platilo za bolševika.


Odkazy: MZ o pohřbech s covidem, CNN Prima News celé videoV této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Zdroj: Petice českých lékařů, Celý rozhovor Hnízdil Frekvence 1, Institut Václava Klause

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh