Babiši, Prymulo, čtěte: “Lockdown není vhodný pro kontrolu viru,” apeluje světová zdravotnická organice (WHO). “Lockdown je vážnou hrozbou pro zdraví lidí. Ničíte tím vlastní zemi!”

“Naléhavě vyzýváme světové vůdce, aby přestali používat Lockdown jako kontrolní metodu proti šíření viru. Ohrožují tak zdraví občanů,” řekl vedoucí představitel Světové zdravotnické organizace (WHO) David Nabarro v rozhovoru pro britský konzervativní časopis The Spectator dne 8. října.
Vedoucí představitel WHO David Nabarro: “Zastavte to!” WHO je placena nadacemi Billa Gatese, napojenými na farmaceutický průmysl

Česká vláda je přitom rozhodnuta uvalit na občany další drastická omezení, znamenající brutální zásah do jejich práv a svobod (tzv. Lockdown) – prý aby tak zabránila šíření údajné pandemie covid-19. Mnozí to však považují za výmluvu a zastření vládní neschopnosti.

Zatím není jasné, zda česká vláda stanovisko vedoucího člena WHO zohlední – nic tomu však nenasvědčuje.


Velká část veřejnosti považuje omezující opatření za nezákonná, zločinná a naprosto neadekvátní situaci (údajná pandemie covid-19 má menší úmrtnost než běžná chřipka, neprovádějí se pitvy, falšují se statistiky, jsou tu jasné známky podvodu). Přibývá žalob, soudních sporů budou stovky.


ARFA říká: Stále hlasitěji se ozývá volání veřejnosti, aby byl nynější ministr zdravotnictví Roman Prymuly postaven mimo službu a mimo zákon. Měly by být vyšetřeny jeho vazby na světový vakcinační byznys, daňové úniky a další podezřelá činnost. Moc, kterou vládne, je nebezpečná, škody nedozírné a nevratné.


Zastavte to: Jste horší, než virus!

Doporučení od Světové zdravotnické organizace: “Lockdown škodí občanům a nedoporučujeme ho jako formu boje s pandemií,” je jasnou výzvou k ukončení hysterie kolem údajné pandemie, která je jednou z nejtemnějších kapitol dějin lidstva.


loading…

ARFA říká: Vláda premiéra Babiše se tak ocitá v situaci, kdy svým rozhodnutím ohrožuje zdraví občanů – jako výmluvu pro vlastní neschopnost.


Mohlo by to vypadat, že se vláda řídí zásadou: “Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou.” Místo přiznání: “Lhali jsme, protože jsme museli“, nebo alespoň trochy cudného ticha, přicházejí opatření drastičtější, než kdy v minulosti.Strašlivý nástroj pro neschopné

Byla to přitom právě Světové zdravotnické organizace (WHO), kdo vyhlásil, že je covid-19 pandemie, a odstartovala tak v únoru 2020 celosvětovou krizi.

Miliony lidí pak přišly o práci, došlo ke zhroucení ekonomik a masovému zadlužené států. Na kolenou je také Česká republika, která se zadlužila tak, že to nikdy nebude moci splatit.


“Lockdown je strašný, příšerný globální nástroj,” uvedl David Nabarro z WHO. “Apelujeme na všechny světové lídry: Přestaňte používat Lockdown jako svoji primární kontrolní metodu. Vyvíjejte lepší systémy, pracujte společně a učte se jeden od druhého, ale pamatujte – uzamčení mají jen jeden důsledek, který nikdy nesmíte snižovat: Dělá chudé lidi strašně mnohem chudšími a zoufalé lidí ještě zoufalejším.”loading…

Nabarro není jediný vědec, který se staví proti blokádám.


Barringtonská deklarace

Řada vědců z oblasti lékařství nebo veřejného zdraví a lékařů podepsala Velkou Barringtonskou deklaraci, která uvádí, že “politika uzamčení (Lockdown) má ničivé účinky na krátkodobé a dlouhodobé veřejné zdraví”.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

“Nejcitlivějším přístupem, který vyvažuje rizika a přínosy dosažení imunity stáda, je umožnit těm, kteří jsou s minimálním rizikem úmrtí, žít svůj život normálně. Tím si vytvoří imunitu vůči viru přirozenou infekcí. Zároveň by tak lépe chránit ty, kteří jsou v nejvyšší riziko,” uvádí se v prohlášení.


Jinými slovy: Když přestanete buzerovat a prudit občany, vytvoří si imunitu – a ta patálii s neexistující pandemií se vyřeší sama.


ARFA říká:

Musíme pochopit, že zájmové skupiny a jejich média mají skutečný zájem o status quo uzamčení. To samozřejmě zahrnuje pravidelný přísun dezinformací z médií hlavního proudu.

Co se týče politiků, covidovská krize byla darem z nebes. Vládní manažeři a byrokraté se nadšeně chopily diktátorských pravomocí v domnění, že si tak zajistí znovuzvolení.

Apelujemena skutečnou lékařskou vědu. Nechceme to, co pro nás připravily politické a mediální třídy.


Zdrije: The Epoche Times, Westernjournal, Barringtonská deklaraceclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh