VIDEO. Boris Johnson se s tím nepáře: “To budu radši mrtvej ve škarpě, než žádat Evropskou unii o odklad Brexitu”. Když to viděla Uršula von der Leyen, dostala záchvat hysterie.

Long live Velká Británie! “To budu radši mrtvej ve škarpě”, odpověděl skvělý britský premiér Boris Johnson na otázku novinářky, zda bude žádat Evropskou Unii o odklad Brexitu.

Boris Johnson:”I would rather be death in the Ditch”

Britští voliči rozhodli o odchodu Velké Británie z Evropské unie (Brexit) v referendu, které se konalo 23. června 2016. Od té doby se vlečou jednání, během kterých německé vedení Evropské unie hází Británii klacky pod nohy, všelijak to natahuje, zdržuje, ovlivňuje britské zákonodárce a straší veřejnost vymyšlenými zprávami, co všechno se Británii stane (kobylky, hladomor…), až dá unii vale.

Nestane se nic.

Smělý Boris tak buď vstoupí do historie jako ten, kdo zachránil Británii, nebo jako ten, koho snědl německý byrokrat.


Německé vedení Evropské unie se obává, že odchod Velké Británie vyvolá dominový efekt a projekt ekonomické a ideologické německé nadvlády nad Evropou se zhroutí. Proto štědře rozdává dotace (investice) na všechny strany a dělá všechno proto, aby byl odchod Británie z EU co nejtěžší.

Velká Británie je jedinou členskou zemí Evropské unie, která uspořádala referendum o odchodu. Německé vedení EU tak proklíná bývalého britského premiéra Davida Camerona, který překvapivě dodržel volební slib a referendum v roce 2016 uspořádal.


V jednáních s Evropskou unií o Brexitu zcela selhala bývalá britská premiérka a předsedkyně Konzervativní strany Theresa Mayová, pro kterou byl Brexit v podstatě jediný úkol. Když skládala své funkce, rozplakala se. 24. července 2019 ji nahradil bývalý starosta Londýna Boris Johnson. Vyrvat ze spárů Evropské unie by chtěl Británii letos 31. října.


Hysterická Uršula von der Leyen, nová vrchní komisařka Evropské unie

Evropská unie si mezitím zvolila vedení. Opilce a bonvivána Junckera nahradila od července 2019 drsná Němka Uršula von der Leyen ve “volbách”, které dodnes nikdo nepochopil. Drsná Uršula se chystá vést Evropskou unii tvrdou rukou, hrozí pokutami za nedodržení kvót pro imigranty, připravuje tuhý feminismus, liberalismus a zbavení jednotlivých států jejich suverenity.

Když Uršula viděla vystoupení Borise Johnsona, kde řekl větu: “To budu radši mrtvej ve škarpě”, než chtít po Evropské unii odklad Brexitu, zbledla jak doverské útesy, dostala záchvat hysterie, mlátila dlaní do stolu a volala: “Nein! Nein! Oder… ja?”

Alternativou k Evropské unii je prostá obchodní spolupráce za maximálního zachování suverenity jednotlivých zemí, například EFTA  (Evropské společenství volného obchodu).


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh