Co když lidé odmítnou COVID-vakcinaci? Modelové VIDEO zásahu COVID-komanda přímo v bytě rodiny. Pouta, nadávky, štěkot psa. Zlomení odporu v 7 krocích. Vítejte v nové normalitě

Následující video přesně zachycuje postup, jakým bude COVID-komando postupovat, pokud bude někdo z rodiny odmítat s nimi odejít kvůli podezření z nákazy.Zatýkání muže, který odmítá jít nechat se testovat: Klíčový úsek videa (30 vteřin). Celé video níže.

Poznámka: Mocenské kroky navazující na údajnou epidemii v USA je třeba bedlivě sledovat, protože platí, že co se stane tam, stane se záhy i u nás. Vývoj směřuje k plošnému testování a nakonec k vakcinaci všech, včetně dětí – zřejmě již na podzim.


V USA se připravuje zákon TRACE 6666 (Testing, Reaching And Contacting Everyone, tedy: Testování, Dosažení A Kontaktování Všech), který umožní podobné akce provádět i nestátním složkám. Členové COVID-komand budou dobrovolníci z neziskových organizací, certifikovaní ministerstvem zdravotnictví.


Celé video zásahu

Policisté v domě manželů, kteří odpočívali u krbu, vysvětlují, že s nimi musí dobrovolně odejít do nemocnice. (Video 17 minut)Zatčení v sedmi krocích

Policisté postupují přesně tak, jak jsou vyškoleni a zač jsou placeni. Jejich úkolem je odvést obyvatele domu – zde dva manžele – do nemocnice na testování (vyšetření). Kolem pobíhá pes, který patří manželům. Zlomení odporu probíhá v sedmi krocích. Video je z Kanady, ale postup je modelový.


Poznámka: Pro vyšetření na COVID-19 jsou v USA a Kanadě postaveny speciální FEMA tábory, nejde tedy přímo o nemocnici. Přitom jsou nemocnice prázdné, protože je málo pacientů s koronavirem a ti, co mají jinou nemoc, se do nich bojí chodit kvůli nákaze.


První fáze: Jsme tu kvůli vaší bezpečnosti

Policisté jsou v domě manželů čtyři, plus sociální pracovnice. Všichni mají rukavice kvůli nákaze. Manželský pár nemá tušení, proč policisté přišli, nejsou nemocní, prostě byli doma, odpočívali u krbu, hráli si se psem.


Policista manželům vysvětluje, že přišli, protože mají obavu o jejich bezpečnost. Manželé se smějí, že děkují, ale že žádnou pomoc nepotřebují.

Policista trpělivě diskutuje, manžel se ho ptá, jestli je robot, policista říká, že není. Manžel se ho ptá, co podle něj dělá člověka člověkem, policista dopovídá, že dýchání.

Poznámka: Také v České republice rozhodla vláda o posílení pravomocí ministerstva zdravotnictví, které bude pokračovat i po ukončení nouzového stavu. Jde o stejné pravomoci, jaké má ministerstvo zahraničí v USA, které rozhoduje o certifikaci COVID-komand z řad neziskových organizací a také je platí.


Druhá fáze: Tady máme soudní příkaz

Video trvá asi sedmnáct minut, z toho policie diskutuje s manželským párem patnáct. Po pěti minutách policista oznamuje, že je právě teď odvede do nemocnice, ale je tam mohli vyšetřit. Ukazuje dva papíry – soudní příkazy.

Policie udržuje asi třímetrový odstup.


Manželé odmítají, že nepůjdou, protože jim nic není. Policista odpovídá, že doufá, že budou spolupracovat. Manželé odpovídají, že nebudou, protože pro ně policista není žádná autorita, že jedinou autoritou je pro ně bůh a on, jako policista, pro ně znamená zlo.
Třetí fáze: Jestli použijeme násilí, je to jen na vás

Policista je trpělivě vyslechne a opakuje, že doufám, že budou spolupracovat, že nechce použít násilí. Manželé opakují, že nebudou spolupracovat.

Policista říká, že by na ně nerad vztáhl rukou, že je nechce fyzicky nutit. Do rozhovoru se vkládá sociální pracovnice a vysvětluje, že jde vlastně o dobrovolné odvedení do nemocnice, ale že policisté musí dělat svoji práci.Čtvrtá fáze: Fašisti? To je váš názor

Manželka na to: “Tohle je vloupání!” a manžel dodává že jsou fašisté. To sociální pracovnice a policisté odmítají. “Přišli jste v noci, jako zloději!” říká manželka.

Policista je naposledy vyzývá, aby spolupracovali a ukazuje jim zdálky dokumenty. Zdůrazňuje, že nechce použít násilí, je tu kvůli jejich bezpečnosti a přidává radu: “Čím snadněji do půjde teď, tím snažší bude vyšetření v nemocnici.”


Policista si trpělivě vyslechne názory manželů a nakonec vždy odpovídá, ano, to je váš názor, já ho respektuji, ale nejsme tu proto, abychom diskutovali.

Pak začne štěkat pes.Pátá fáze: Posily

Přichází třetí a čtvrtý policista. Sociální pracovnice žádá manžele, aby si vzali psa k sobě, “je aby byli všichni v bezpečí.” Manželé si volají vlčáka k sobě.

Do místnosti vstupují další dva policisté, kteří do té doby hlídali vchod do domu. Nově příchozí policista si bere slovo. “Chápu, že s námi nechcete jít, váš názor plně respektuji. Je jen na vás, co se stane. Teď musíte do nemocnice, promluvíte si s lékařem a on rozhodne, co dál.”Šestá fáze: Slovo “pouta”

“Jste lhář a pokrytec,” říká manžel, policista na to, že jeho názor respektuje. Manžel se ho opět ptá, jestli je robot. Policista na to, že není a že tady klidně mohou diskutovat ještě půl hodiny.

“My vás nechceme fyzicky nutit!” říká policista. “A my vás nechceme poslouchat,” odpovídá muž. Policista na to, že mu nechce dávat pouta, pokud nebude muset. Muž opět odpovídá, že jediná autorita je pro něj bůh.Sedmá fáze: Zatčení s pouty za zády

Policista se ho ještě jednou zeptá, zda půjde dobrovolně. Manžel odpovídá, že ne. Policisté obklopují muže, dávají stranou malý stolek. Muž se nechce zvednout. Jeden policista za jednu ruku, druhý za druhou. Třetí jistí situaci.

Policie muže žádá, ať dá ruce za záda, muže poslechne, nasazují mu pouta. Muž se nebrání, jen říká: “Vy nejste lidé” a mluví o duši.

Policie muže odvádějí.

Na konci obklopují ženu, zde video končí.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh