TRACE 6666: COVID-komanda berou údajně nakažené občany přímo z rodin a vozí je to sběrných táborů. VIDEO. Grant 100 miliard dolarů pro neziskovky vakcinačního krále Billa Gatese. Nový zákon vyvolal pozdvižení

Prostě zabouchají na dveře a odvedou vám dítě? Testování najatými COVID-komandy přímo v domácnostech. Odvoz členů rodiny, pokud usoudí, že by mohl být nakažen. Návrh zákona TRACE 6666 leží v kongresu USA a zemí se šíří protesty.Doktor Buttar vysvětluje vážnost situace (minuta): “Vezmou z rodiny jakéhokoli člena jen na základě podezření”.

TRACE je zkratka Testing, Reaching And Contacting Everyone a znamená: Testování, Dosažení A Kontaktování Všech, zkráceně STOPUJ. Výraz “trace” se již přeneseně uchytil v českém slovníku, používaném českými politiky v souvislosti s koronavirem: “Trasování”.


Testy vykazují vysokou chybovost, varuje Dr. Buttar .Celé video 3 minutyPříliš chytrá karanténa

V České republice už něco jako TRACE 6666 platí, byť ve velmi umírněné míře – říká se tomu “Chytrá karanténa”, doprovázená sledováním trasy pohybu pomocí aplikace mapy.cz. Zatím však nedošlo k žádnému násilí a naštěstí působí poněkud zmateně a zataženě.


Mocenské kroky navazující na údajnou epidemii v USA je třeba bedlivě sledovat, protože platí, že co se stane tam, stane se záhy i u nás.


WHO, kterou kontroluje Gates, volá po COVID-komandech už dlouho. O dětech, odebraných z rodin, mluví i britský královna v proslovu před několika dnySběrné COVID – tábory

TRACE 6666 znamená, že ministerstvo zdravotnictví rozdělí granty ve závratné výši 100 miliard dolarů na rok 2020 libovolnému počtu neziskových organizací, které pak budou obcházet domácnosti, testovat a odvádět členy rodiny do sběrných táborů.

Podezřelé jedince odvedou do FEMA táborů, kterými jsou Spojené státy posety, ale které nyní zejí prázdnotou, protože údajná probíhající epidemie je jen matným zlomkem toho, jak ji líčila média. COVID – komanda se budou pohybovat automobily nebo dodávkami, které budou mít zřejmě stejné označení.K odvozu některého člena rodiny pak stačí pouhý úsudek COVID – komanda, stačí zakašlání, teplota, nebo zmínka, že se někdy v minulosti setkal s COVID – pozitivním.

Gatesovy neziskovky

Výběr organizací, které budou provádět testování je v kompetenci ministerstva zahraničí, ale lze odhadnout, kdo to bude. V první linii jsou organizace, napojené na Nadaci Melindy & Billa Gatese, které ze epidemiemi a vakcinací zabývají už dvě desetiletí – a především svým snem snížit světovou populaci.

V zájmu farmaceutických firem je co nejvyšší počet pozitivně testovaných, čím víc, tím větší uplatnění pro léky a vakcíny.

Bill Gates tak již má v rukou Světovou zdravotnickou organizaci WHO (po odchodu USA je největším dárcem), vakcíny a jejich vývoj a nyní zřejmě i samotné měření.


Zatím nevíme: Je COVID horší, než chřipka?

Situace je děsivá nejen kvůli mocenským zásahům do života občanů, ale také proto, že stále není důkaz o tom, že je COVID-19 závažnější nemoc, než chřipka, jsou otazníky kolem způsobu testování, úmrtních listů – kdy jsou lékaři finančně motivování, aby uvedli COVID jako příčinu smrti.

Navíc se množí případy, kdy byly testy kontaminovány a onemocnění COVID vykazovala například koza, nebo ovoce.


Také v České republice rozhodla vláda o posílení pravomocí ministerstva zdravotnictví, které by pokračovaly i po ukončení nouzového stavu. Jde o stejné pravomoci, jaké má ministerstvo zahraničí v USA.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh