Gretajugend: “Moje babička je stará ekologická svině!” Nová odporná vánoční píseň německých dětí jako propaganda neexistující klimatické krize

“Moje babička je stará ekologická svině”, zpívají německé děti v refrénu písně, natočené státním rozhlasem. Na konci pak promlouvají hlasem aktivistky Grety vzkaz rodičům, prarodičům a politikům: “Za všechno budete pykat!”

Proti textu se vzbouřili nejen rodiče, ale také veřejnost. Připomněli se také odborníci, podle kterých žádná ekologická krize neexistuje, jde o mýtus, který má sloužit k dojení peněz ze států Evropské unie.


Německé děti zpívají o ekologických sviních

Za projektem o babičce, která “je svině, protože jezdí na motorce” stojí německá televizní a rozhlasová stanice WDR (Westdeutscher Rundfunk), konkrétně její programový ředitel, aktivista Jochen Rausch. Ten se po přívalu kritiky vymlouval, že jde o satiru.

Píseň nazpívala Pěvecká akademie z Dortmundu, resp. její dětský dívčí sbor, který spolupracuje s WDR. Píseň krutě zesměšňuje německé seniory.

Tato dětská indoktrinace není v Německu nic neobvyklého, také ve 30. letech minulého století byly děti vychovávány k tomu, aby pohrdaly svými rodiči a prarodiči, pokud se nechtěli přizpůsobit nové době. 


Výraz „Umweltsau“ (doslova svině životního prostředí), použitý v refrénu, je umělé slovo, přeložitelné do čestiny jako “ekologická svině”. Podle kritiků písně je záměrem tvůrců, aby se tento výraz dostal do běžné hovorové řeči a posloužil jako zbraň zmanipulovaných dětí proti rodičům a prarodičům.

Projekt masového rozšíření Fake News (lživé zprávy) že existuje cosi jako “vážný klimatický problém” pochází od propagandistů Evropské unie. Po je rozšíření má následovat “ekologická daň”, které budou vystaveny všechny členské státy.


Tímto způsobem si Evropská unie vybere zpátky peníze, které investovala do členských států ve formě tzv. dotací. Nositelem této zhoubné ideologie jsou především němečtí Zelení a jejich česká verze Piráti, kteří plní v rámci Evropské unie roli EU-Jugend, tedy jakousi obdobu socialistického svazu mládeže, zálohy kádrů KSČ.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh