Žertovná koláž: “Greta a prdící kráva”. Oni to myslí vážně! Instruktážní videa, která potěší fanoušky meziplanetárního boje o lepší budoucnost pro naše děti. Zrušme krávy, jezme fazole!

Je to vážné. Největším nepřítelem lidstva není přelidněnost, úbytek energie, genderová ideologie rozvratu tradiční rodiny, neomarxismus, stáří, chudoba, radikální liberalismus, nebo migrace. Ano, největším nepřítelem jsou krávy, které nejen strašně prdí, ale i strašně žerou.

Bojovníci proti prdícím kravám, kteří jsou současně fanoušky teorie, že dochází ke změně klimatu směrem k většímu teplu, bijí na poplach a současně tleskají! První úspěchy jsou tu! Jen díky neuvěřitelnému množství mezinárodních konferencí a besed se podařilo snížit prdění krav o 70 %!

Jak by bylo na světě krásně, kdybychom zrušili pastviny a osázeli je třeba fazolemi! To by byla hostina! Sedm miliard lidí jí fazole, tak nějak jako symbolicky z jednoho kotlíku (Eintopf).


Stručně z tisku

ČT24 (6.12.2017): Krávy mění klima více než auta. Chov hovězího stojí podle vědců za šedesáti procenty celkové ekologické zátěže veškeré živočišné výroby. Velkou hrozbou je především metan (CH4).Týden (28.1.2019): Prdící krávy odpálily střechu kravína. Vysoká koncentrace plynů z 90 nadmutých krav v kombinaci s výbojem statické elektřiny způsobila tak mohutný vznět, že poškodil střechu kravína. Oznámila to agentura Reuters s tím, že k pozoruhodné příhodě došlo u obce Rasdorf ve středním Německu.


Bill Gates proti prdícím kravám

ČT24 (6.12.2017): Pokud občané USA jedli místo hovězího fazole, země by se mohla přiblížit limitům pro emise skleníkových plynů pro rok 2020, ke kterým se v roce 2009 zavázal Barack Obama.

Instruktážní video

Instruktážní video

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh