Světová aliance lékařů: “COVID-19 je lež. Je to obyčejná chřipka. Viníci budou potrestání za zločiny proti lidskosti jako při Norimberském procesu.”

Členové World Doctors Alliance (Světová aliance lékařů) se sešli na konferenci v Berlíně, kde vydali společné stanovisko: “Není žádná pandemie, ale spíše PLANdemie (naplánová epidemie). Viníci budou potrestání za zločiny proti lidskosti jako při Norimberském procesu.
Lékaři jako zástupci desítek zemí světa se shodli, že byla reakce vlád na koronavirus v jejich zemích přehnaná, média vytvářela falešnou realitu. Podvod s pandemií je podle nich naplánován.


VOLNĚ KE STAŽENÍ! ŠIŘTE!

Dr. Elke De Klerková: “Je to jen chřipka!” Video z konference v Berlíně

“Z lékařského hlediska tady není žádná pandemie ani epidemie,” uvedla na konferenci nizozemská praktická lékařka Dr. Elke De Klerková.

“Nejsou žádné důkazy o pandemii, nebo epidemii. Rovněž prohlašujeme, že COVID-19 by neměl být na seznamu A. Nyní již víme, že se jedná o normální virus chřipky a normální virus chřipky není na seznamu A.”


Lékaři apelují na vlády: Zastavte to!

Video pochází z 10. října 2020, kdy Dr. Heiko Schoning (spolu s Dr. Bodo Schiffmannem, Martinem Haditschem a právníkem Dr. Reinerem Fuellmichem) zahájili spolupráci s World Doctors Alliance.loading…

De Klerková dále říká, že tisíce lékařů a zdravotních sester jsou připraveny se připojit ke skupinové žalobě proti státům, protože mnoho lékařů a zdravotních sester „nechce vakcínu, která se pro nás připravuje“.


“Není žádná pandemie a tak by mě zajímalo, proč jsou naše děti ve školách v rouškách,” uvažuje Dr. De Klerková. Dále vysvětluje, že test PCR, který se aktuálně používá k testování viru, je chybný a totálně nevhodný.

“Testy PCR je způsob, jak vyvolat zdání pandemie. Není důvod k panice. Panika je však vyvolána těmito falešně pozitivními testy PCR,” říká Dr. De Klerková.


loading…

“Při PCR testech, které jsou kritizované mnoha odborníky včetně jejich objevitele, je 89 až 94 procent je falešně pozitivních. Lékaři musí přestat tyto testy sledovat. To je velmi důležité. Vraťme se zpátky do reality.“


V dalším videu ze setkání 10. října vysvětluje hostitel Světové aliance doktorů Dr. Heiko Schöning, jeden ze zakladatelů mezinárodní iniciativy Ärtzte für Aufklärung (Lékaři pro objasnění). Na videu uvádí, že on a jeho skupina věří, že epidemie koronavirů je „plánovanou demolicí“ společnosti.

Na videu se představují jednotliví lékaři a popisují děsivé zkušenosti ze svýchg zemí.„Ano, toto jsou prohlášení odborníků, lékařů a našich dalších vědců a aktivistů z celého světa,“ říká Schöning po po výpovědích 14 lékařů.

Dodává: „Máme tuto dobrou zprávu lidem: Nevidíme žádné důkazy o lékařské pandemii, takže to vypadá jako plan-demic (pozn. red.: Plánovaná epidemie). Je třeba se rychle vrátit k normálnímu chodu společnosti.“


Zdroj: Europe Reoladed
STATISTIKA: V účinnost vládních opatření proti koronaviru podle čerstvě zveřejněného průzkumu CVVM věří pouhých 48 % lidí a důvěra klesá.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh